Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A szülés utáni pocak le fog még menni? fórum

A szülés utáni pocak le fog még menni? (tudásbázis kérdés)


2013. ápr. 9. 07:51
Szerintem nagyrészt alkat kérdése hogy megmarad vagy eltűnik a pocak. Én 5-t szültem és most így majdnem 43 évesen sincs hasam, és azt se mondanám, a bőr meg lenne nyúlva. Bár én nagyon aktívan sportoltam, sőt most is sportolok, de szerintem a sport csak segít, de nem elég. Ha az örökletes alkatod, szöveteid erőssége nem olyan akkor hasizmozhatsz, futhatsz, akkor is megmarad a pocak és kinyúlik a bőr stb.
2013. ápr. 8. 21:56
csak rajtad mulik
12. neomama (válaszként erre: 11. - Bnorika83)
2013. ápr. 8. 16:41
Igen, a barna vonal meg nekem is latszodik, de mar sokkal halvanyabb. 1 ev? Juj de jo!!! Akkor meg van 3 honapo! Bevallom eddig minimalisan csinaltam a hasizom tornat, de mostmar tenyleg bele akarok huzni! Azt hiszem meg valoban nincs keso. Persze, tudom, hogy mar sosem leszek olyan feszes, de azzal is beernem ha csak javulna kisse a helyzet.
2013. ápr. 8. 16:27
Én 8 hónapja szültem, annyi kiló vagyok, mint terhesség előtt, de picit lötyibb. Már elkezdtem tornázni és diétázni és kedz látszani az eredmény. Sok hasizom gyakorlat, hízlaló kaják kerülése szerintem segíteni fog neked is, csak kitartónak kell lenni. Állítólag egy év, mire visszaalakulunk, védőnő monda. Nekem pl még a barna vonal is látszódik a hasam közepén.
10. neomama (válaszként erre: 8. - Bowie)
2013. ápr. 8. 16:06
Igen, nekem elso es sajnos valoszinuleg utolso is. Hat remelem majd javul a helyzet. Csak erdekelt masnal hogy alakult a dolog es mennyi ido alatt. Akkor elvileg meg nem huzodott teljesen vissza a hasam. Ennek igazan orulok!:-)
2013. ápr. 8. 16:03

Nekem nagyjabol 9 kilo jott fel a terhesseg alatt, de abbol 8 mar lement. Nekem csak ugy magatol nem megy le, mert amit en altalaban eszek az sulytartasra kivalo, de attol fogyni nem lehet. Most mar jobban erzem magam a boromben, de ez a kis pocak...azt hittem el fogom fogadni, de ahogy teleik az ido, egyre inkabb nem sikerul:-(

Remelem javul majd a helyzet, mert igy olyan, mintha 4 honapos terhes lennek:-(((

2013. ápr. 8. 16:00
Annyi a lényeg, ha az elsőt szülted, tuti nem marad kinyúlva...ha a másodikat, akkor meg bízom benne én is, hogy nem marad úgy..:D
2013. ápr. 8. 15:59
Az a néhány plusz kiló egy tizes, nah..:D
2013. ápr. 8. 15:58

Én nem is diétáztam az első után. 1 év alatt visszaállt minden, sőt jóval vékonyabb lettem, pedig több, mint 30 kilót híztam..és 40 kilósra fogytam. Diéta nélkül. Igaz alacsony vagyok, de 45 a pont jó nekem.

Most szültem 3 hónapja a másodikat, és érdekes módon most zavar az a néhány plusz kiló és kinyúlt bőr, az első után pedig abszolut nem foglalkoztam vele.

2013. ápr. 8. 15:57
Hat...szerintem van ott egy kis zsir is, de meg szeretnek fogyni 2 kilot. Akkor gondolom a pocakombol is megy le. Vagyishogy remelem:-)
2013. ápr. 8. 15:55
Csak a bőr van ott, vagy van kis husi is hozzá? Mert a bőr húzódik még, ha csak 9 hónapja szültél. És ha csak bőr, annak önmagában elég némi kis hasizom edzés.
2013. ápr. 8. 15:54
Mennyi ido utan ment le neked?
2. gkreka (válaszként erre: 1. - Neomama)
2013. ápr. 8. 15:51
Nekem csak diétával nem sikerült. Kombináld sporttal. Nekem a futás nagyon bevált.
2013. ápr. 8. 15:46

Sziasztok!

9 honapja szultem. Ami felesleges kilo volt rajtam, nagyjabol mar leadtam, de maradt egy kis pocak. Szerintetek ez meg le fog menni? Vagy a hasamon a bor kinyulva marad? Erdekelne masok a dietaval leadtak-e a pocakot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook