Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Monster High baba fórum

Monster High baba (beszélgetős fórum)


8. 8c40921157 (válaszként erre: 5. - Orsaborsa)
2013. ápr. 8. 14:39
Talán a két hónapba még belefér a gyereknap. Hátha akkor lesz akció a nagyoknál...
7. orsaborsa (válaszként erre: 6. - 17073e7c10)
2013. ápr. 8. 13:14
Akkor ezek szerint nem biztos, hogy érdemes ennyivel előtte megvenni, mert lehet, hogy jobban is járhatok? Neki kifejezetten ez tetszik, vagy pedig a szülinapos Frankie.
6. 17073e7c10 (válaszként erre: 5. - Orsaborsa)
2013. ápr. 8. 12:16

ilyesmi áron van általában mindenhol. 4500-8000ig, de függ magától a babától is. Én nem tudom miért, de a vérfarkaslány volt a legrágább eddig.

Karácsonykor akciós volt a tecsóban,úgyhiszem 4500körül volt.

5. orsaborsa (válaszként erre: 3. - 8c40921157)
2013. ápr. 8. 12:12
Nem zárkózom el a használttól sem, de sajnos mivel még annyira újdonság még a használtnak is megkérik az árát. Az egyik ilyen oldalon láttam ezt is ilyen áron, csak azt is tudom, hogy a bevásárló központokba akciózni is szokták őket, csak inkább az a kérdés, hogy mennyire vajon.
4. orsaborsa (válaszként erre: 2. - 17073e7c10)
2013. ápr. 8. 12:10
Igen, néztem is, inkább a nagy áruházas akciók foglalkoztatnak, hogy vajon úgy olcsóbban "megúsznám"-e (mert gyereknap környékén biztos akcióznak majd). Végülis szerintem ez a 6600 nem rossz ár, de ahogy látom annyira nagyon akciósnak sem mondanám.
3. 8c40921157 (válaszként erre: 1. - Orsaborsa)
2013. ápr. 8. 12:07

Nem tudom, mennyire elfogadható számodra akár használt baba vásárlása is, de az ilyen oldalakon is megpróbálhatsz keresni, mivel nincs sok pénzed (akár újat is árulnak).

Amúgy meg, kiindulva abból, hogy az én lányom is nagyon szereti az ilyen jellegű babákat, na meg Barbie-kat, Winx-babákat, van is neki a Monster-ekkel több, mint 40 db, nagyon sok pénz volt, mire összeszedtük neki ezeket.


Engem egyszer rávezettek ilyen használt holmik oldalra, és ott új Monster babákat vettem, de nem voltak eredetik, nekem az mindegy volt, lényeg, hogy 1 baba árán hármat vettem.

De csak kibontás után a lányom vette észre, hogy két lánybabának ki van cserélve a haja. Na onnantól kezdve nem is veszek ilyen helyen, inkább legyen drága, de olyan, amilyennek lennie kell. Nekem rossz tapasztalatom van, de ez nem törvényszerű.

2. 17073e7c10 (válaszként erre: 1. - Orsaborsa)
2013. ápr. 8. 12:03
Szia. Nézz szét a neten, vannak akciók és különböző az árak. Mi netről szoktuk rendelni.
2013. ápr. 8. 11:37

Sziasztok!

2 hónap múlva lesz a kislányom szülinapja és még nincs ilyen babája, ezért nem is vagyok nagyon szakavatott a témában.

A kérdésem az volna, hogy neki a Scaris sorozatból tetszik Frankie, az egyik játékboltba 6600-ért van, ez jó ár? Vagy érdemes még várni, mert szokott ettől olcsóbban lenni? A neten nézegettem, láttam, hogy van ettől drágábban is, inkább az érdekel, hogy auchan, tesco, interspar, ilyen helyeken akciósan nem szokott-e olcsóbb lenni.

Nagyon köszönöm előre is a válaszokat, mert tanácstalan vagyok, hogy beruházzak-e 2 hónappal korábban, vagy nem érdemes, ugyanis jelenleg munkanélküli vagyok

Még egy kérdésem volna, a farkas baba nagyon ritkaság számban megy? Mármint a fiú.


Köszönettel:

Orsi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook