Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Levikénk születése 2012.10.13 fórum

Levikénk születése 2012.10.13 (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Levikénk születése 2012.10.13

2013. ápr. 20. 20:45
Sziasztok!Sok nehézségen átmentem mielőtt szültem volna de életem legcsodálatosabb élménye volt.Bátorítani tudok minden kismamát h ne féljen.
7. sookye (válaszként erre: 5. - ENIE)
2013. ápr. 8. 18:41

Szerintem se kéne engedni, hogy akárki cikket írjon :s

Egyébként remélem, visszaregel, más néven, vagy talán csak ez egy álnév és az eredeti néven olvassa a hsz-eket.

Szerintem GÁZ, hogy 5 órát nem volt képes végigvajúdni, aludt közben. Ez SZÉP? Én 11 órát vajúdtam, de olyan éber még életemben nem voltam soha, minden egyes pillanat még 25 hónap elteltével is élénken él az emlékezetemben!

Ez nem egy szép történet :s A rendes szülés nem vákuummal meg két orvos nyomkodásával végződik :p Na mindegy, ez csak az én véleményem, aki még nem szült, úgysem tudja mire számítson...

2013. ápr. 8. 15:08
Ezért kitiltanak innen!
5. ENIE
2013. ápr. 8. 14:28

Pont most akartam gratulálni,meg leírni,az én hasonló élményeimet,DE a felhasználó már törölte is magát a portálról...


Most ennek komolyan amúgy mi értelme akkor?


Idejön vki,ír 1 cikket,aztán törli magát...majd biztos felregizik más névvel,és osztja majd az észt...ááááááááááááááááá,de sok h.lye ember van.(már bocs,de ez a vélemnényem)

2013. ápr. 8. 14:20

Gratulálok!

Nagyon szépen megfogalmaztad!

A történetem hasonló, az első kisfiammal mindent végigjátszottunk, Én nem ájultam be, így kipréselték belőlem.

A lányom ezzel szemben kicsusszant, a szó szoros értelmében. Izgulni kellett, hogy édesapa és a fogadott orvos odaérjen.

Kívánom, hogy ha már készülsz testvérre, akkor hasonló élményben legyen részed, mint Nekem!

2013. ápr. 8. 12:33

Gratulálok! :)

Az én képzeletembe is így él a szülés, hogy lehet, hogy nagyon fájni fog, de amikor meglátom azt a kis csodát, már semmi nem fog érdekelni és mindent elfelejtek (az Anyukám is mindig ezt mondja).

2013. ápr. 8. 09:30
jajj, nagyon gratulálok! Nagyon szépen irtad le az élményedet, attól függetlenül, hogy nem is volt olyan kellemes. Jó, hogy az írásoddal nem ijeszted el a többi kismamát a szüléstől. Én 2012.09.07-én szültem életem értelmét, a kislányomat és nem tudtam volna ennyire kimérten megfogalmazni a történteket mint te! Igy ajánlom minden ismerősömnek, aki még szülés előtt áll, hogy mindenképp olvasson el! :D
2013. ápr. 8. 09:08
Kisfiam születése életem legszebb pillanata lesz mindig. Szerintem a szülés vegyes érzéssel tölt el minden édesanyát. Fáj, de a legszebb élmény, amit átélhet egy nő az életben. A fájdalom épp úgy leírhatatlan, mint az érzés, amikor először kezembe vehettem a gyermekem.

Ugrás a teljes írásra: Levikénk születése 2012.10.13

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook