Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Új Pest központ 4D-s ultrahang fórum

Új Pest központ 4D-s ultrahang (beszélgetős fórum)


3. Hajnalka1986 (válaszként erre: 2. - Leny)
2013. ápr. 9. 11:35
Köszi a választ! :-)
2. Leny
2013. ápr. 8. 10:05

Szia :)

Az újpestit is a "4D ULTRAHANG KÖZPONT" cég csinálja, ők vannak az Oktogonnál is és a Pólus Centerben is!

Mi az Oktogonnál voltunk náluk, és csak ajánlani tudom!

A 12.heti genetikai ultrahangot ott csináltattam, hát a védőnőm el volt ájulva hogy micsoda részletes lelettel tértünk haza!:)

Nem mellesleg, nekünk már itt 100%ra meg tudták mondani, hogy kislányunk lesz:)

Én feküdtem és a fejem fölött volt egy monitor, ott láttam a babát, a férjem rögtön mellettem ült, előtte pedig egy nagy LCD tv,ő ott látta a ficánkát :)

Sosem felejtjük el, életem egyik legszebb élménye volt, mikor megláttuk és megtudtuk hogy ki lakik odabennt:)

2013. ápr. 8. 09:05

Járt már valaki az Új Pest központ rendelőbe, 4D-s ultrahangot csináltatni? Ez a címe: Bp., IV. ker. Árpád út 51-53. Kinek mi volt az élménye és a véleménye? Árban nagyon jó lenne, de az a baj, hogy mindössze csak kettő hozzászólást találtam, de az pozitív.



Terhességi genetikai ultrahang vizsgálat

3D/4D babamozi aláfestő zenével

Írásos szakvélemény

DVD felvétel (a DVD lemezt mi adjuk)

CD (álló képek 15-30 db)

1 db. színes fotó 10x15 fotónyomtatóval készített

Ajándékba adunk egy 10.000 Ft-os Sejtbank ajándékutalványt és egy 3000 Ft-os Pólus Elektrokozmetikai vásárlási utalványt. 11800 Ft.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook