Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - A telefonom magától kikapcsol és utána bekapcsol. Előfordult ez már másnál is?

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Minden más

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

6. kiszvorosz2013-04-08 12:06
Symbian és windows alapú telefonokkal gyakran előfordul. Frissítés címen újraindulnak és ennyi. Ha hagyományos vagy androidos teló csinálja,olyat még nem hallottam :)
(válasz Hexike 1. hozzászólására)

5. pancsi20132013-04-08 08:30
Az én telefonom akkor csinált ilyet,amikor az internetről rá töltöttem egy játékot, és vírust kapott. Le töröltem
,és töltöttem rá vírusirtót,azóta nincs baj vele.

4. teletabby2013-04-08 07:36
Talán magányos a lelke, érintésre vágyik, és csak kézben tartva érzi jól magát.. Szóval figyelem felhívás miatt. :) Komolyra fordítva sztem "szervi" problémája lehet.Irány a repara. Szervízbe vele! :)

3. Hexike2013-04-07 22:35
Mi lehet az oka annak, hogy a telefonom egyik pillanatról a másikra kikapcsol, majd újra be.
Telefonálás közben is!!!
-nincs hideg
-fel van töltve az akkumulátor

Tudja valaki h ez miért van?

Előfordult már ez valakivel?

2. cherry coke2013-04-07 21:04
Szellem volt :)
Magától nem csinálhat ilyet!

1. Hexike2013-04-07 21:02
A telefonom magától kikapcsol és utána bekapcsol. Előfordult ez már másnál is?