Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha a Facebookon kedvencnek jelölök valakit, az látja az én adatlapomat? fórum

Ha a Facebookon kedvencnek jelölök valakit, az látja az én adatlapomat? (tudásbázis kérdés)


2013. ápr. 7. 19:52
fb oldal csak akkor lát ha nyilvánosak a képeid, egyébként nem lát többet mint az aki nem ismerősöd. De nem is valószínű, hogy Téged fog nézegetni.
4. c6973617d3 (válaszként erre: 1. - 819c98ca0b)
2013. ápr. 7. 18:03
Igen, lát :P
2013. ápr. 7. 17:44
Valòszìnűleg nem,mert bár nem írtad,egy hírességnek az a fan oldala,akkor pedig nem neki megy,de mivel kevés az információ,ezért ennyit tudok įrni.
2013. ápr. 7. 17:39
Ha megnézi a listát, hogy kik lájkolták, akkor látni fog, viszont neki csak azoknak a frissítései jelennek meg, akiket ő lájkolt.
2013. ápr. 7. 17:35
Sziasztok! Ha Facebook oldalán kedvencnek jelölök egy oldalt l egy zenészé énekesé akkor elvileg ő lát engem úgy, mintha az ismerősöm lenne? Úgy értem a képeimet is? Mert nekem csak azt írja ki hányad kedvelik az oldalt rajtam kívül, de azt nem tudom teljesen lát e az oldal tulajdonosa? Köszönöm aki ír !

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook