Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Futás helyett mi a legjobb mozgás fogyás elérésére? fórum

Futás helyett mi a legjobb mozgás fogyás elérésére? (beszélgetős fórum)


30. Naoya
2013. ápr. 18. 08:00
Köszönöööm!! :)
29. grizus
2013. ápr. 18. 04:23
A jógatornatánc - saját fejlesztés - és az úszás.
28. bögre (válaszként erre: 27. - Slöj)
2013. ápr. 16. 13:21
Én régen a callanetics tornát csináltam, de most akkora tehén lettem, hogy az nehezen megy!:(((
27. slöj
2013. ápr. 16. 10:43
Pilates.
26. 569a7df0cf (válaszként erre: 24. - Bögre)
2013. ápr. 11. 10:05
Ha 20 kilo tulsulyod van, inkabb az etkezesre koncentralj elso sorban.
25. bd55e3f068 (válaszként erre: 24. - Bögre)
2013. ápr. 11. 09:36
Akkor szerintem a step aerobic nem nekedvaló.
24. bögre (válaszként erre: 23. - Bd55e3f068)
2013. ápr. 11. 09:33
Kilós súlyzók vannak otthon. Kb. száz éve vettem valamire... :)))A terhességem óta nem tudom legyűrni a kilókat! 20 kilót kéne legyűrnöm valahogy! 41 voltam mikor született a kislányom, talán a hormonok is megbolondultak! Éhezni nem tudok, most pedig gyógyszert szedek mert annyira fáj a sarkam! Jövő héten megyek számítógépes talpbetétet csináltatni! Nagy reményeket fűzök hozzá, mert semmi nem használ! Régen mindig mozogtam, de a lépés is nehezemre esik már! Meg a jó kis depi...:(
23. bd55e3f068 (válaszként erre: 22. - Bögre)
2013. ápr. 11. 07:57
Nem tudom, milyen a gyakorlatsor, de ha csak most kezdesz bele, akkor alószínűleg elég a fél kg. Ha az eleve könnyű, vagy később már simán megy, akkor jöhet a kiló, aztán a nagyobb. Ezekig a súlyokig nem is érdemes súlyzót venni, mert úgyis "kinövöd", azán teheted ide-oda a lakásban. Fél literes palack, ami kézre áll, műanyag zacskós só vagy cukor simán megteszi. A fél kilós súlyból esetleg a kesztyű jó, mert azzal könnyen lehet a gyakorlatsornál úgy váltani, valami minimum plusz maradjon, de ezt is csak akkor érdemes venni, ha már tudod, hogy tényleg használni is fogod.
22. bögre (válaszként erre: 20. - Bd55e3f068)
2013. ápr. 11. 07:10
Köszönöm a válaszokat! Most már csak az a kérdés, hogy egy héten hányszor próbáljak nekiugorni a közel egy órás lépcsőzésnek? És mekkora súlyzót használjak?
21. AlBundy (válaszként erre: 19. - Bögre)
2013. ápr. 10. 09:12
Igen.
20. bd55e3f068 (válaszként erre: 19. - Bögre)
2013. ápr. 10. 07:05
Ha a felsőtestet is megmozgatja a gyakorlatsor, akkor igen.
19. bögre (válaszként erre: 12. - Gotoau)
2013. ápr. 10. 07:03
Nekem az a bajom, hogy ne csak deréktól lefelé vagyok duci! A step aerobic nekem is nagyon tetszik, vettem lépcsőt, van dvd is! Most már csak el kell kezdeni! Ha súlyzókkal csinálnám, akkor a felsőtestemet is formálná szerinted?
18. Naoya (válaszként erre: 17. - B489973a29)
2013. ápr. 9. 10:48
Tudom, ezt én rontottam el.. hiszen tényleg mikor lejárt a kondibérlet, nem figyeltem oda a mozgásra a továbbiakban és sajnálom is a dolgot, de remélem még helyre tudom hozni. :) Köszönöm a tanácsokat amiket adtál!! :)
17. b489973a29 (válaszként erre: 1. - Naoya)
2013. ápr. 9. 07:42

Otthoni torna dvd-k esetleg? Péntek Enikő Kardió-intervall edzései,és Zóna erősítő blokkjai nagyon jók.De vannak más edzők is RR,Czanik Balázs. Ezeket csak 1x kell megvenni és annyit tornázol rá amennyit akarsz.És mindenképpen csökkenteni kell a bevitelt,a fogyáshoz kalóriadeficit kell.Ez megvolt a konditeremmel,de miután lejárt a bérleted,valamit tenni kellett volna még,hogy tovább csökkenjen a súlyod,és ehhez csökkenteni kellett volna bevitt kalóriákat.

Táplálkozás+ mozgás.Ez a kulcs.Enélkül csak szélmalomharcot fogsz vívni.

16. Naoya (válaszként erre: 15. - Sienna)
2013. ápr. 8. 16:57
Köszönöm szépen!! :)
15. Sienna
2013. ápr. 8. 16:26
Szia! Én is 56 kg-ról indultam, most 51 vagyok a 161 cm-hez, szóval hasonló problémákkal küzdöttem, mint te. Nekem a futás segített nagyon gyorsan, és nagyon sokat: mondjuk én régebben is csináltam már, tehát ilyen szempontból csak vissza kellett rázódni, de az eleje tényleg kínszenvedés, elismerem :P Ahogy előttem is tanácsolták már, kocogj olyan lassú tempóban, ahogy csak kényelmes, és ahogy a tested hozzászokik, alakul majd a sebesség is magától :)Persze, ha nagyon utálod, más sport is bejöhet, a lényeg a rendszeresség szerintem...csak azért ajánlom mégis a kocogást, mert sokféle sportot csináltam már, de fogyás szempontjából mindig ez hozta a leglátványosabb eredményt.
2013. ápr. 8. 10:14
Én azt ajánlom, hogy vegyél egy újabb kondibérletet. Nem tudom milyen terembe jártál és mi számít soknak, de jó termet lehet találni már havi 7-8 ezerért.
13. Hudvig
2013. ápr. 8. 09:35
Ajánlom még a hastáncot, népszerű is mostanában, a pasikat is beindítja és pont azt a részt formálja, amit te szeretnél!
12. gotoau
2013. ápr. 7. 22:51

Én is gyűlölök futni.

Nekem ami nagyon bejött, az a step aerobic. Bár írtad hogy most nem tudsz edzőterembe járni, de szerintem step aerobic programot is le lehet tölteni a netről, illetve step padot is be tudsz szerezni esetleg használtan olcsóbban, vagy csinálhatod anélkül is. A step aerobic élvezetes. Illetve bejött még a Norbi-féle kick box aerobic is, aminek a végén tai chi gyakorlat van, na azt nagyon élveztem! Ajánlom!

11. f1e23b97ee (válaszként erre: 1. - Naoya)
2013. ápr. 7. 22:30
Azt gondolom más sport sem egyszerűbb a futásnál. Mindegyikhez hozzá kell szokni.
10. 39dbe380da (válaszként erre: 9. - Naoya)
2013. ápr. 7. 22:28
Mi az, hogy nem tudsz futni? Fuss nevetségesen lassan 10, 20, 40 percet. Egy idõ után észrevétlenül gyorsabb lesz a tempód. Akár futhatsz úgy is, hogy egy gyalogos lehagyjon.
9. Naoya (válaszként erre: 8. - Kszb)
2013. ápr. 7. 19:56
köszönöm szépen!!!! :)))
8. kszb (válaszként erre: 7. - Naoya)
2013. ápr. 7. 17:39

hátsó fertályra kifejezetten jó a lépcsőzés! :)

Sok sikert! :)

2013. ápr. 7. 17:30

inkább maradok a lépcsőzésnél meg az ugrálókötelezésnél... az úszás meg a bicaj nem az én asztalom sajnos.. :((

egyébként a combom, a hátsóm, a tomporom gömbölyödött és van egy kis pocak is.. sajna :$$$

köszi mindenkinek a tanácsokat!!!! *-*

6. kszb (válaszként erre: 1. - Naoya)
2013. ápr. 7. 15:34

az ugráló kötelezés nagyon jó, és hatásos.

Kg-ban nem sok az a súly, kérdés, h milyen az eloszlása a testeden.

Bicajozni lehet még

2013. ápr. 7. 15:32

lehet nem vagy kövér max feszesítened kellene.Barátnőm napi 1,5 órát tornázik,szalaggal.de jó szerintem az aerobik,vagy zumba,úszás,gyors gyaloglás,biciklizés,fegyencedzés,egyéb kardio edzés.


Futni erdőben isteni,persze nem mindenkinek van lehetősége.Biciklizni is itt célszerű.Sokkal puhább a talaj,mellé ott a táj.


vagy youtube-n találsz rengeteg edzés videót,külön minden testrészre.

4. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Naoya)
2013. ápr. 7. 13:53
Biciklizés, nord walking?
2013. ápr. 7. 13:48

Sok nagyon??????

Ne haragudj,szerintem,kezd azzal,hogy elmész egy jó nevű ciciáterhez,aki elmagyarázza neked,mit tegyél,testkép zavar ellen!:D

2. Moncsuka (válaszként erre: 1. - Naoya)
2013. ápr. 7. 13:44
az úszás csodákra képes
2013. ápr. 7. 13:42

Szóval 156 cm vagyok és 56,5 kg. (SOK nagyon!) Kaptam még januárban egy kondibérletet a páromtól, amit ki is használtam. Hónap végére lefogytam 54,5 kg-ra, amire sikeresen a mozgás leállásának köszönhetően vissza is híztam...

Sajnos most nem engedhetem meg,hogy kondiba menjek, addig inkább terepen mozognék. A gond az, hogy futni nem tudok.. Próbáltam, hosszabb rövidebb távokat is, kocogva-gyorsan, mindegyhogy, de egyszerűen nem megy. Több módszert is próbáltam.. :(

Gondoltam elmegyek lépcsőzni vagy ugrálókötelezek.. Igazából 4-5 kilót szeretnék leadni. Mit tegyek a helyes étrend mellett ahhoz, hogy lefogyjak, lehetőleg futás mellőzésével?

Még milyen mozgásokat tudnátok ajánlani ami hamar segít?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook