Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Konyhai tévedések fórum

Konyhai tévedések (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2008. nov. 11. 08:39
És cukrozott kakaóba tettek már tévedésből tengeri sót ?
2008. okt. 20. 22:47
nekem sikerült. annyira álmos voltam, hogy a kávéba cukor helyett sót tettem. mondanom sem kell a reakciómat.
2008. ápr. 24. 22:16
ALMÁSLEPÉNYBE TETTETEK MÁR ŐRÖLT KÖMÉNYMAGOT, FAHÉLY HELYETT?A CSALÁD NAGYON FURCSÁN NÉZETT!
13. nefis (válaszként erre: 12. - Linda4)
2006. szept. 12. 15:51

Nekem ezt csokifagyival sikerült egyszer elérnem...

Nem kell mondanom, hogy mekkora sikerem volt:DDDD

12. linda4
2006. aug. 30. 13:54

kóstolta már valaki a sós vaníliapudingot?

egyforma kis csavaros üvegben volt a só meg a cukor,meg egy kicsit szórakozott is vagyok olykor.

11. 'szti (válaszként erre: 9. - Rekus)
2006. aug. 4. 19:28
Én szilvával követtem el annó, hogy ittam utána. Egy életre megjegyeztem, hogy nem kéne.
10. Rekus
2006. aug. 4. 16:11

Ja friss kontra száraz kenyér:

pici párom fél kiló friss kenyeret lazán megeszik együltőhelyében, de másnapi kenyérből 2-3 szeletet. Miben van több kalória fél kiló friss kenyérben, vagy 3 szelet szárazabban.


Na jó, bocsi, nem kötekszek tovább.

2006. aug. 4. 16:08
Gyümölcsre vizet, hát nem tudom. Kajálj be cseresznyéből alaposan. Hajtsál fel egy-két pohár vizet, és tutira földön fogsz fetrengeni hasgörcstől... Tapasztalat:(
2006. aug. 4. 15:58
A rizst viszont azért ajánlják jobban a fogyókúra alatt, mert vízhajtó hatású.
2006. aug. 4. 15:45
Jajj de nagyon örülök!Utálom a rizst, a burgonyát viszont bármely formájában!!!!!!!!!
2006. júl. 9. 15:27
Amúgy szomorúan olvastam ezt a rizs-krumpli összehasonlítást, mert én a rizst szeretem jobban, persze, ha nem nagyon száraz, de elhiszem ezt, ugyanis ezt én is hallottam.
2006. júl. 9. 15:25
Jó ez a cikk, jó tudni, hogy a burgonyában kevesebb a kalória, mint a rizsben, én mindig fordítva hittem:))).Persze, azért szerintem például ha gyümölcsöt eszek, és utána iszok, utána mindig telítve érzem magam, úgyhogy ez szerintem még ma is érvényes.
4. nefis (válaszként erre: 3. - 4726e582cf)
2006. jún. 28. 15:33
Ebben igazad van, de igen sok asztalra legfeljebb csak "hagyományos rizs" kerül:(
2006. jún. 27. 16:53
Hm, izgis :)) ez a krumplis cucc nekem is tetszik :), mivelhogy jobban szeretem a krumplit, mint a rizst, de viszont az is igaz, hogy a barnarizs vagy vadrizs vagy hántolatlan rizs rostban gazdagabb, mint a krumpli ezáltal az emésztést elősegíti jobban.
2006. jún. 27. 16:50
Nagyon jó a cikk és szerintem a rizs ben is van annyi keményitö mint a krumpliban.A legjobb hús meg a csirke (szerintem)
2006. jún. 14. 09:34
Mindenki esküszik arra, hogy a marhahús jobb a sertéshúsnál, diéta idején inkább rizst együnk, mint burgonyát... A modern táplálkozástudomány azonban sokat cáfol. Tehát: lehet például gyümölcsre vizet inni.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook