Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » És Isten eltöröl minden könnyet... fórum

És Isten eltöröl minden könnyet... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: És Isten eltöröl minden könnyet...

1 2 3 4 5 6
157. eszterke76 (válaszként erre: 154. - Mézessüti)
2015. aug. 27. 13:21
Mézessüti, sosem szabad feladni, amíg van rá lehetőség és lelkierő, küzdeni kell, őszintén,szívből kívánom, hogy mielőbb elérkezzen számotokra is ez a boldogság!
156. eszterke76 (válaszként erre: 155. - Hani12)
2015. aug. 27. 13:19
Köszönjük szépen, életünk bearanyozza a lassan 15 hónapos csodakisfiúnk :-)
155. Hani12
2015. aug. 25. 11:57
Eszterke! Szívből gratulálok, könnyezve olvastam a történeted, hihetetlen... Én egy vetélést éltem "csak" meg, el nem tudom képzelni ép ésszel hogy lehetett ezt végigcsinálni... Sokan feladták volna, ez biztos. Gratulálok és jó egészséget, sok boldogságot kívánok! Kétgyermekes anyuka
2015. aug. 24. 00:54
Eszterke. 3 sikertelen lombik áll mögöttünk. Petevezetőim nincsenek. 38-éves leszek s lassan feladtam. De a soridat olvasva talán van reményem, s az időbe is beleférek,azt hiszem megyünk tovább. Köszönöm.
153. CsillagTM (válaszként erre: 138. - Eszterke76)
2015. jan. 18. 10:10
sok boldogságot!! :)
152. eszterke76 (válaszként erre: 151. - Szandra1111)
2014. nov. 23. 10:47
szívből gratulálok és veletek örülünk Szandra!
2014. nov. 22. 22:00

Csodás hírek! :-) Jó, hogy írtál néhány sort magatokról.

Így ismeretlenül is nagy ölelés nektek. ;-)


Időközben megszületett az én várva várt kisfiam is. :-) Már 3 hónapos. Hatalmas boldogság Ő!!!

2014. nov. 22. 18:00
Kedves Mindenki, akik sok sok erőt adva drukkoltatok értünk, írnék pár sort magunkról! Zalán immáron lassan 6 hónapos édes kis ördögfióka, aki megédesíti a mi életünket, és mi még mindig csak csodáljuk Őt, a mi csodakisfiúnkat, akit köszönhetünk a Tapolcai Pannon Reprodukciós Intézet orvosának dr. Török Attilának és az összes ott dolgozónak, mert hittünk, mert ahogy mindig is írtam, s remélem nem hangzik közhelyesen, de a hitünket nem vesztettük el, és tudom, hiszem,hogy ez szükséges ahhoz, hogy az olykor nehéz és csalódásokkal teli úton ne álljunk meg, küzdjünk, és az út végén ott vár(hat) bennünket a csoda, ha kitartóak vagyunk!
149. Babuci14 (válaszként erre: 138. - Eszterke76)
2014. júl. 9. 22:22
Eszterke! Végigolvastam a történeted és most boldog vagyok, hogy egészségesen megszületett Zalán, teljességet hozva életetekbe! :) Sok boldogságot és jó egészséget kívánok mindhármótoknak!
148. Szandra1111 (válaszként erre: 147. - Orsa_02)
2014. júl. 1. 20:15

Szia Drága,

Köszönöm szépen a kedves szavakat. Örömet okoztál velük.

Kislányodnak és neked is a legjobbakat kívánom!

Üdv.

147. Orsa_02 (válaszként erre: 146. - Szandra1111)
2014. júl. 1. 11:34
Kedves Szandra! Neked is kitartást és nagyon sok erőt kívánok!! Picurkádnak "üzenem", még pár hétig érezze jól magát odabent - persze Veled együtt - és utána Övé a világ :)! Szorítok Értetek, minden jót!
2014. jún. 30. 12:51

Kedves Eszter,

már régen jártam a hoxán. Meg kell mondanom, nagyon boldoggá tett a jó hír. Szívből gratulálok Zalánhoz! Sok egészséget, boldogságot kívánok nektek! Látod, sikerült! Ez fantasztikus! Valóra vált az álmotok.

Én több vetélésen vagyok túl. Most a 32. hétben járok a kis pocaklakómmal. Bennem van a félelem, de igyekszek pozitív lenni és hinni benne, hogy sikerülni fog. A ti történetetek erőt ad!

A legjobbakat kívánom nektek!

145. Orsa_02 (válaszként erre: 138. - Eszterke76)
2014. jún. 25. 20:38
Csak most olvastalak Eszterke, de nagyon-nagyon örülök Nektek :)!! Milliónyi boldog pillanatot és nagyon jó egészséget kívánok Mindnyájatoknak! Ölellek Titeket! <3
2014. jún. 17. 14:09
Köszönjük szépen :-)
143. Iculi71 (válaszként erre: 138. - Eszterke76)
2014. jún. 17. 10:32
Megsirattam a jó hírt! Nagyon sok boldogságot Nektek!!!!!! Teljes szívemből gratulálok! Nagyon vigyázzatok magatokra!!! Nagyon szép nevet választottatok: Zalán! És igen, szerintem sem véletlen hogy Pünkösdkor született: "...az anyaméh gyümölcse jutalom!..."
2014. jún. 15. 18:55
GRATULÁLOK sok örömet és boldogságot a megszaporodott családotokhoz
141. Shanee (válaszként erre: 138. - Eszterke76)
2014. jún. 15. 17:14
Szívből gratullok és kívánok Nektek hosszú, boldog, egészségben gazdag életet! :)
2014. jún. 15. 15:40
Gratulálok!Nagyon jó egészséget kívánok az egész családnak!Mi is hasonló helyzetben vagyunk egyetlen fagyibabánkat hamarosan visszakapjuk.Kérlek imádkozzatok értünk is.
139. Eszterkee (válaszként erre: 138. - Eszterke76)
2014. jún. 15. 11:28

Nem rég elolvastam a cikket, az egész fórumot és vártam már a nagy hírt :)

Szívből gratulálok Zalán érkezéséhez! Jó egészséget és nagyon sok boldogságot kívánok Nektek! :)

2014. jún. 15. 06:51

Kedves Lányok, és akik olvasnak még...

Mikor e cikk íródott, ígértem,mindig írok magunkról, mert hittem, mert nem adtuk fel, mert túl a fájdalmakon felálltunk és mentünk tovább..ennek eredménye egy csodálatos 9 hónap után napvilágot látott , 2014. június 8-án - talán nem véletlen...- Pünkös vasárnapján, 13 45 perckor megszületett a mi csodakisfiúnk Zalán :-) Leírhatatlan érzés vele minden pillanat, ma vagyunk egy hetesek, és szemléljük a magunk kis világán keresztül anyát és apát, és mosolygunk és próbálkozunk már magyarázgatni, sikongatunk, boldogok vagyunk. Nagyon jó baba, eszik,szopizik és alszik, amikor pedig fent van, egyszerűen nem bírunk betelni vele :-) a történet tehát folytatódott,mert folytatódnia kellett..mert bármit elvehettek tőlem, de a hitem nem, és én hittem,hittem,hogy eljön a pillanat,amit nem kell elengednünk soha többé...és így is lett, életünk teljessé vált.

137. Orsa_02 (válaszként erre: 136. - Eszterke76)
2014. jún. 3. 22:35
Várjuk a híreket és ha majd lehet a képeket, de addig is sok erőt, kitartást!! Ölelés pocaktájon :)!
2014. máj. 28. 06:50
Iculi, Orsa, nagyon drágák vagytok, köszönjük szépen, immmáron 37 hetesek vagyunk :-) Nagyon várjuk már a mi szemünk fényét :-)
135. Orsa_02 (válaszként erre: 134. - Iculi71)
2014. máj. 27. 18:46
Szívemből szóltál Iculi :)! Eszterke Drága, nagyon-nagyon szorítok továbbra is, minden elképzelhető jót kívánok Nektek!!!
134. Iculi71
2014. máj. 21. 09:31
Kedves eszterke76! Elmondhatatlanul örülök a boldogságotoknak! Vigyázz nagyon magatokra ebben az utolsó pár hétben is, gyorsan el fog már repülni! És azt hiszem mindannyiunk nevében mondhatom, nagyon várjuk a születési jó hírt!!!! A legjobbakat kívánom addig is Nektek!
2014. máj. 7. 15:54
Kedves Mindenki, akik írtatok korábban, vagy akár újonnan olvassátok történetemet. Ígértem mindig adok hírt magunkról. jelenleg 34 hetesek vagyunk a csodálatos csodakisfiúnkkal itt a szívem alatt a pocakban. Szépen növögetünk , igazi örökmozgó, csodálatos dolog érezni őt :-) a hétfői ultrahang szerint már koponyavégű fekvésben van, tehát születési pózban, korábban hol farfekvésben,hol harántban volt. az orvosom szerint május végére, június első hetére megszületik és karjainkban tarthatjuk végre a mi álmunkat, a mi csodánkat! Mindenkinek kívánok ilyen érzést, melynek mi is részesei lehetünk a hosszú hosszú évek és küzdelmek után!
2014. jan. 31. 20:57

Sziasztok! Tudom, hogy ez nem az a topik ezért nem részletezem a történetem, tömören annyi, hogy terhességmegszkításom volt mert nem volt szívhangja a babámnak, nem fejlődött tovább. A beavatkozást Dr. Mosberger Eszter végezte, aki nagyon kedves és törödő volt, róla szertnék némi információhoz jutni, mert hozzá megyek majd vissza. Mivel az első benyomos szerintem sokat számít lehet a következő babámmal hozzá fogok járni terhesgondozásra és esetleg nála is szülnék, de azért meghallgatnám a véleményeteket róla. mivel nem voltam olyan állapotban nem kérdeztem meg tőle, hogy van-e magánrendelése vagy még nincs, elég fiatalnak tünt (bár be volt öltözve a műtéthez. Aki tud infot mindefélét szivesen fogadok! Köszike!!!


eszterke76: elolvestama történetedet és te adsz nekem erőt, hogy az én kicsi angyalkám elvesztését fel tudjam dolgozni,nagyon örülök, hogy ennyire kitartó voltál és vagy; nagyon sok sikert és rendeteg egészséget kívánok neked és a picikédnek a pocakodban!!!!

131. eszterke76 (válaszként erre: 130. - Iculi71)
2014. jan. 30. 10:30
szia! Köszönöm szépen a kedves sorokat, és a drukkokat! Már a 20.hetet is betöltöttük, és több ultrahang megerősítése alapján kisfiút hordok a szívem alatt. Szerencsére teljesen problémamentes a várandóságom, a 6. héten történt vérzést utólag kiderült egy haematóma okota, ami kiürült. azóta is hála az égnek minden rendben velünk, és most már napról napra jobban érzem a ficánkolását a pocakomban, csodálatos érzés:)!!! Még1x köszönömöm,hogy írtál! Eszter
130. Iculi71 (válaszként erre: 129. - Eszterke76)
2014. jan. 26. 10:55
Kedves Eszter, annyira boldog vagyok, hogy sikerült, és egészséges babát vártok és minden rendben veletek!!!! Április óta rendszeresen vissza-visszanézek,hogy mi újság Veletek, és most látom hogy már a 16. héten is túl vagytok! Nagyon-nagyon vigyázz magatokra, semmi nem fontosabb most a babánál. Olvastam hogy pár hetesen véreztél, én ugyanígy voltam anno, megnézett az orvos, azonnal teljes pihenést rendelt és azt mondta, még minden rendben van, de várnunk kell. A férjem itthon vigasztalt, ha elmenne a baba, majd lesz másik, de én csak sírtam, hogy nem, mert én őt akarom. És ugyan végig veszélyeztetett terhesként, de kihordtam az én drágámat, aki ma már egy 5 és fél éves büdösrosszcsontlegimádnivalóbb kisfiú - teljesen egészséges! Szóval drukkolok, de biztos hogy most már minden a legnagyobb rendben lesz!!!!
2014. jan. 6. 11:19
Köszönjük szépen, hála minden rendben velünk, már túl vagyunk a 16.heten is:) Csütörtökön láttuk a mi drágánkat, ultrahangon, ficánkolt, bukfencezett ezerrel, csodálatos és nagyon szeretjük Őt:)
128. Márti1990 (válaszként erre: 124. - Eszterke76)
2014. jan. 5. 21:41
Nagyon Nagyon Gratulálok nektek!MOst ovlastam el a történetedet!Megérdemlitek őt!NAgoyn Vigyázz magadra!Sok erőt!Sok Boldogságot!
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook