Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajfestésnél ha el akarom kerülni a sárgaságot, akkor elég a 6%os Oxy is? fórum

Hajfestésnél ha el akarom kerülni a sárgaságot, akkor elég a 6%os Oxy is? (tudásbázis kérdés)


5. Anda39 (válaszként erre: 1. - Rege27)
2013. ápr. 7. 19:09

Azt hiszem az előttem szólók nem olvasták el, mi a helyzet.

Ha csak árnyalni akarsz, elég még a 3-as oxi is. Bár azt elmondom, ha nagyon sárga az eredmény, lehet, hogy nem hozza meg a színező sem a szép hamvas színt.

Ha sötét alapból a hajad és 3-4 tónusnál több a különbség a saját és a választott szín között, akkor sajna elő kell szőkíteni, a hamvashoz különösen.

4. 044d76a529 (válaszként erre: 3. - Cucicsillag)
2013. ápr. 6. 11:20
9-est a ötét szőkéhez használtam,12-es simán kell.
2013. ápr. 6. 09:24
Nem vok fodrasz,de emlekeim szt.tuti erosebb kell,megkokaztatom a 9-esnel is!
2013. ápr. 6. 09:13
a világositáshoz épp hogy erösebb oxi kell. A szőkéket nem véletlenül ajánlatos 12-essel csinálni, föleg aki otthon fest. Fodrászok szoktak enyhébbet használni, de ök tudják hogy az ala hajszinhez melyik elég. van akinek csak a 12-es. Ha gesztenye barna van a hajadba akkor sajnos pár mosás után mindig sárgulni fog.
2013. ápr. 6. 09:01
fodrászkellékesben vásárolt hajfesték után,amihez 9%os oxy-t vettem,sárga lett a töve. Ha rámegyek hamvas színnel,akkor már elég a 6%os oxy is,hogy megadja a kellő színt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook