Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Menszesz elősegítése fórum

Menszesz elősegítése (beszélgetős fórum)


2016. márc. 8. 08:47

Tudom, régi a fórum, de van egy gyógytea, Lady Cik.lus a neve, a kislányomnál bevált. 20 éves, és rendszertelen neki, a 37-40 napos ciklusát beállította 29-30 naposra.

Úgy kell inni, hogy az első ciklusnaptól számolva a 15-21. napokon, tehát egy hétig.

Ha nincs havi, és ebben a hónapban nem ivott teát az illető, akkor pedig két hétig inni kell az előírt adagot, és meg fogja hozni 2 héten belül (ha más szervi oka nincs).

Én csak javasolni tudom, egy győri nőgyógyász nő fejlesztette ki (kapott is érte a dokiktól hideget-meleget).

11. Netti 19 (válaszként erre: 10. - Denkatus)
2013. ápr. 11. 11:14

Szia!


Én ugyanebben a cipőben járok! Már norculotot szedtem és most járok a clostylbegytnél. Nekem sincs peteérésem. Mi szeretnénk gyermeket.

Miután neked megjött voltál orvosnál?

Csináltak uh-ot, hogy most van e peteérésed?

2013. ápr. 9. 13:18

Szia!

Fogamzásgátló abbahagyása után Nekem is ilyen problémáim voltak.Adott a dokim gyógyszert amitől megjött, de csak úgy "mutatóba", a helyzeten nem változtatott!Ezt kb. háromszor eljátszottuk még clostylbegitet is írt, de az sem ért semmit, se peteérés, se menzes. Ezután kezdtem Hormeel S cseppet szedni.Egy hónapig szedtem, rá másfél hónapra megjött rendesen!Ezután kisebb csúszásokkal, de rendszeressé vált a menzesem. Próbáld meg, hátha Neked is segít!Egyébként ez egy homeopátiás szer, én orvosi felügyelet nélkül szedtem.

2013. ápr. 7. 15:01
SZIASZTOK. nekem már jó pár hónapja nincs,utóbbi időkben hol gyenge hol erős vagy kimaradt.voltam orvossnál azt mondta terhes nem vagyok,de cisztát ás myomát talált.Én már cisztával régóta küszködök,de nem sok sikerrel.hol elmegy hol vissza jön,próbálgatam dolgokat ,de nem segitett!Most ajánlották hogy van egy könyv ami segit a cisztákra és a PCOS állapotokra!!TUDTOK RÓLA VALAMIT!!!SEGITSÉGETEKET KÉREM!!A konyv neve SOHA TÖBBET PETEFÉSZEKCISZTA.Segitségeteket előre is köszönöm!!
8. BellaLullaby (válaszként erre: 7. - Linda31)
2013. ápr. 5. 22:15

ha azt mondta meg fog jönni, akkor meg fog.

nekem is nagyon rendszertelen, voltam UH-n, mondta, hogy meg fog jönni, a nyálkahártyából látta. Várj egy kicsit :)

7. Linda31 (válaszként erre: 4. - E502dff74b)
2013. ápr. 5. 22:01

Szia

Azt mondta a nőgyógyász magától megjön

6. Linda31 (válaszként erre: 3. - Kangaroo Island)
2013. ápr. 5. 22:00

Szia

Labort csak akkor csinál ha megjön a menszesz

2013. ápr. 5. 22:00

Aviváról itt beszélgetünk:


[link]


Nekem most pontosan 28. napra hozta meg a szokásos 30-31 helyett.

4. e502dff74b (válaszként erre: 1. - Linda31)
2013. ápr. 5. 21:59
mesterségesen gyógyszerrel elő lehet "idézni" a mensit....
2013. ápr. 5. 21:59
ha meg fog jönni akkor meg fog jönni :) ha nem, akkor érdemes egy labort csinálni
2013. ápr. 5. 21:59
Aviva torna
2013. ápr. 5. 21:57

Sziasztok


A segítségeteket és tanácsotokat kérném akinek a menszeszével problémája van pl nem rendszeres.

Azoknak az írását várom.Nőgyógyásznál már voltam és az ultrahang alapján azt mondta meg fog jönni magától.

Ez tényleg így van?

Vagy vannak természetes módok amivel elő lehet segíteni a menszeszt.

Terhesség kizárva


Várom mihamarabb a segítséget


Üdvözlettel

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook