Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kiborító szomszéd ! fórum

Kiborító szomszéd ! (beszélgetős fórum)


1 2
2014. okt. 31. 22:45

Látom nem most volt,hogy valaki hozzászólt a témához,de már nem bírom tovább elviselni a szomszédunkat!

Egész nap bömbölteti a rádiót,az udvar közepén,ami még a házunkba is behallatszik,főleg nyáron a nyitott ablakon keresztül.Reggel elkezdi és riadót csinál,onnantól nincs alvás.Lemegy a kert végére,de a rádió az szól továbbra is,pedig ő ott nem hallja,csak mi!Nagyon idegesítő egész nap a magyar nótákat hallgatni!Ránk erőlteti az általa szeretett zenét!Semmit nem lehet az udvaron nyugodtan csinálni,mert ez a zenebona már elviselhetetlen!Ráadásul a felesége meg állandóan veszekszik a férjével a rádiót is túl harsogja és mindenre kíváncsi,ami nálunk történik,kukkol.Mindent megkérdez töviről-hegyire!

58. pzm3 (válaszként erre: 57. - 6394e92873)
2013. ápr. 6. 10:59
Igen tudom,hogy lépnem kell.Annyit tűrtünk már,de szerintem és férjem szerint is az éjjeli balhé már mindennek a teteje volt.Szegény férjem alig aludt,úgy ment dolgozni.Persze ők pihengethetnek egész nap.De férjemnek a meló miatt nekem meg azért mert a kisfiam korán ébredő,talpon kell lennünk,akármilyen fáradtak vagyunk.Aztán délután mikor magukhoz térnek újra kezdődik a piálás,és éjjel a cirkusz..
57. 6394e92873 (válaszként erre: 52. - Pzm3)
2013. ápr. 6. 10:04
Írtam, hogy lépd meg te az első lépést. Helyetted senki sem fog lépni az ügyben. Gyűjts aláírást, legalább 3 családtól, hogy XY életvitele nem össze egyeztethető a társasház lakóival. És küldd el a városházára/önkormábnyzati jegyzőhöz. Vagy beszélj a gyámüggyel. A tűrés nem megoldás. Lépned kell.
56. moonlight13 (válaszként erre: 55. - Moonlight13)
2013. ápr. 6. 09:56
Na, most visszajött! Elűnt az előbb az összes válasz.
2013. ápr. 6. 09:56
Hová tűntek a szövegek? Másnak sem jön fel?
2013. ápr. 6. 09:26
hát nálunk is van egy kinek hat hét hatalmas kutyája itt kánonozik minden reggel este ... és még Neki áll feljebb mert az én kis palotapincsim szabadon van és hergeli a nagy kutyákat...
53. 2e137fbcc7 (válaszként erre: 52. - Pzm3)
2013. ápr. 6. 09:23

Közös képviselővel beszéltetek már?

Végső esetben ő elbeszélgethet velük, ismertetheti a házirendet stb.

52. pzm3
2013. ápr. 6. 08:54
Ismét remek éjszakánk volt.Este 10kor megint elkezdtek hangolni,ordítozás majd akkora ajtócsapkodás,hogy ijedtemben majdnem kiugrottam az ágyból.Férjem hajnalban kelt,de éjfélkor még a csetepatét hallgattuk.Férjemnek olyan munkája van ami nagy figyelmet kíván,és egyszerűen nem tudja kipihenni magát.Nem tudom mit tegyünk,de már napok óta minden este megy a műsor...
51. moonlight13 (válaszként erre: 50. - 6394e92873)
2013. ápr. 5. 18:35
Szerintem nem egészen! :)
50. 6394e92873 (válaszként erre: 48. - Moonlight13)
2013. ápr. 5. 18:27
Egy csinos fiatal hölggyel jóval engedékenyebbek az emberek, lehet erről van szó?:)
2013. ápr. 5. 18:25
Én ősszel kivágtam a pehelypaplant, és a régen jól bevált tollpaplant vettem elő. Attól jobb nincs. Régi ablakok vannak a lakásban, és reggelre már eléggé lecsökken a hőmérséklet 17-18 fokra. Az életben nem caserélem le a tollpaplant másra, még aludni is jobban esik benne, mert kicsit nehéz, és szinte ölel és melegít, míg a pihepaplan csak rajta van az ember testén ami elengedi a hőt.
48. moonlight13 (válaszként erre: 47. - 6394e92873)
2013. ápr. 5. 18:17

Én festeni még nem annyira tudok, de már tapétáztam! A süti sütése azért jobban megy!

Itt is van mindenféle ember, szerencse kérdése, hogy milyen helyet fogsz ki!

Persze ugyanitt pár éve még azon filóztam, hogy hogy kapcsoljam le a villanyórájukat, hogy a bulizástól tudjak végre aludni! Nem mertem éjjel kimerészkedni, mert pont találkoztunk volna a folyosón! :D Ma már kis gyerekük van, úgyhogy nincs buli, és azóta ezen már csak jókat röhögünk!

47. 6394e92873 (válaszként erre: 46. - Moonlight13)
2013. ápr. 5. 18:12

No én épp ezért tanultam meg sütit is sütni, mert kedvenc sütijeimet régen csak akkor ehettem, ha elmentem meglátogatni anyámat:)

Egyébként persze panellakások is sokban különböznek, valamint a társadalmi réteg is. Mert sok modern építésű panelben laknak jómódú emberek, ott budai részen, míg a 18 kerületi havannán csak a csőcselék lakik szinte.

46. moonlight13 (válaszként erre: 45. - 6394e92873)
2013. ápr. 5. 18:06
:) Nem szoktam! Egyébként mi egész jó viszonyban vagyunk itt a szomszédokkal! A szomszédom lefestette a falat az egész emeleten, cserébe azt kérte, hogy süssek nekik sütit! :)
45. 6394e92873 (válaszként erre: 44. - Moonlight13)
2013. ápr. 5. 18:03

De gondolom te nem az a fajta nyugdíjas leszel, aki a függöny rés mögül kukkol, és azon töri a fejét, hol nehezítse keserítse mások életét. Mert ezt csak ezek a nyugdíjasok élvezik.

(Tudod: "-Nehogymá ilyen könnyű legyen neki, nekem se vót az" felfogásúak.)

44. moonlight13 (válaszként erre: 42. - 6394e92873)
2013. ápr. 5. 17:52
Nyilván akkor sokan örültek a panelnek, és annakidején még jobb állapotban voltak, mint most!
43. moonlight13 (válaszként erre: 42. - 6394e92873)
2013. ápr. 5. 17:51
Én nem nőttem fel nyomorban, de én is örültem a panellakásomnak, amit magamnak csinosíthattam végre!
42. 6394e92873 (válaszként erre: 40. - Moonlight13)
2013. ápr. 5. 17:40
És arról, hogy nyomorban nőttek fel, és örültek egy másfél szobás önkormányzati panelnak is, hogy pontosítsak.
41. 6394e92873 (válaszként erre: 40. - Moonlight13)
2013. ápr. 5. 17:39
Öreg panellakókról írtam, nem fiatalokról.
40. moonlight13 (válaszként erre: 38. - 6394e92873)
2013. ápr. 5. 17:24
Szerinted aki panelban lakik, az egyenlő a nyomorral és igényelenséggel?!
2013. ápr. 5. 16:20

Én is laktam panelben, felettünk sikítva szexeltek, alattunk meg ment a házibuli állandóan. Aztán elköltöztünk anyóshoz átmentileg, aki 5.30kor már csörtetett, a mellettünk lakó éjszaka járt haza, 2 kor porszívozott, mosott rendszeresen. Semmit nem pihentünk, a gyereket mindig valaki felkeltette :S Hála az égnek "csak" 7 hónapig tartott, most már csend van a sajátunkban.

Túl sokat nem tehetsz, max annyit hogy elköltözöl.

38. 6394e92873 (válaszként erre: 35. - _hóvirág_)
2013. ápr. 5. 15:31

Öreg kommunisták! Azok szokása leskelődni mások után! Vissza sírják a régi rendszert, mert kitűzőket, meg medálokat osztogattak, amivel ma kitörölhetik...:))

Áldják, mert az önkormányzat nekik adott panelt fiatal korukban. És ők be is érték ilyen kevéssel, mert a nyomorban nőttek fel.

37. pzm3 (válaszként erre: 34. - _hóvirág_)
2013. ápr. 5. 15:31
12-13 lehet.Ez egyébként is egy nehéz kor a gyerekeknek,kamaszodnak és nagyon kell rájuk figyelni,hogy ne keveredjenek bajba.De ilyen minta láttán nem tudom mi lesz ebből a gyerekből...
36. 6394e92873 (válaszként erre: 32. - Pzm3)
2013. ápr. 5. 15:17
Lépd meg nyugodtan. Ha te nem teszed, más sem fogja helyetted. A másik szomszédomat elintéztem úgy, hogy tönkre ment teljesen. 8 konténernyi szemetet vittek el tőle és ki is fizettették vele. 2 alkesz nem győzött nyomorogni. Ma már egy darab papírt sem látok eldobva az udvarukon. Ha én nem léőpek az ügyben, akkor senki. Beletörődnek, hogy a szomszéd ilyen. Hát én nem törődöm bele, mert ez mindig is egy tiszta környék volt.
35. _hóvirág_ (válaszként erre: 33. - 5bcf1b7c01)
2013. ápr. 5. 15:16

Sok beleszólása eddig se lehetett neki az biztos. Csak nehogy ő kerüljön előbb nyugovóra. (lekopogom) mert az özvegyek a legrosszabbak!

És az is furcsa nálunk tök sok öreg lakik, ez még nem is lenne baj, de 50-60 nm en pöffeszkednek távfűtés mellett! Hát jó kis nyugdíjuk lehet. és egész nap csak lesik a másikat. Én mamám a kertbe kapált meg szedte a gyümölcsöt, nem volt ideje másokat figyelni meg bosszúságot okozni. Már 6 kor hálóingbe volt.

34. _hóvirág_ (válaszként erre: 32. - Pzm3)
2013. ápr. 5. 15:14

Jaaaj b*sszus! :((( Hát ma gyújtok egy gyertyát érte. Minden este szoktam emberekre vagy aznap hallottakra angyali áldást kérni (most lehet hülyének néztek:), de én hiszek benne. Most fogok erre a gyereknek is !!!

Ennek a kisfiúnak is nagyon sokat kell majd magán dolgoznia, hogy helyrehozhassa a dolgokat. Én csak kívánni tudom, hogy normális élete legyen. Hány éves?

33. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 12. - _hóvirág_)
2013. ápr. 5. 15:11

Lassan én élek nyugtatókon :(

Itt csak akkor lesz nyugalom, ha a feleség tepsibe kerül. Túl van az 50. házassági évfordulón. A férj egy nagyon aranyos, súlyos beteg bácsika. Azt mondja, ôt is zavarja, "de hiába beszélek az asszonynak" :D:D

32. pzm3 (válaszként erre: 28. - _hóvirág_)
2013. ápr. 5. 15:10
A gyereke már nagyon furcsa...Már lehet látni,hogy nem lesz boldog ember.Azt nézni,hogy a pasik váltogatják egymást,az anyja állandóan részeg.Már eljátszottam a gondolattal,hogy szólok a gyámügynek...Hátha ők hatással tudnának lenni a nőre,vagy valamilyen nyomást gyakorolni rá,hogy változtasson az életén.Számtalanszor hallottam,hogy a gyerek valami embertelen hangon ordítja az anyjára,hogy te rohadt ku.va,utállak,gyűlöllek.Tegnap este pl. mikor a gyerek üvöltött a nőnek,hogy neki aludnia kell mert holnap suli,szerintem az anyja nekiment,mert a gyerek kiabálta,hogy engedj el,ne bánts.
2013. ápr. 5. 15:08
Nekem van egy szomszédom, 4 kutyája van, és ha jó idő van, nem lehet ablakot nyitni, mert ha kell, ha nem, állandóan ugat mind a négy kutya. Senkire sincsenek tekintettel. Egyáltalán tarthat valaki egy telken 4 kutyát? Éjjel meg a holdra vagy a villanypóznára ugat. Ha most nyáron is ez lesz, valamit tenni fogok... nem fogom ezt tűrni veréb módra. Nem vagyok egy csendes ember én sem, de a zajt és lármát nem szeretem hallgatni.
30. _hóvirág_ (válaszként erre: 26. - Fidus)
2013. ápr. 5. 14:54
Én csak azt nem értem, ha én pl. csúnyán néznék valakire akkor lehet pofán vágnának az utcán, más nem fél attól, hogy elkapják a lépcsőházban és szétverik?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook