Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Műanyag edényekre is hatásos zsíroldó mosogatót ismer valaki? fórum

Műanyag edényekre is hatásos zsíroldó mosogatót ismer valaki? (tudásbázis kérdés)


16. zebracsikó (válaszként erre: 14. - Ardilla)
2013. ápr. 5. 22:16
én a poharak tetejére szoktam általában tenni ezeket, ott meg nem tud megfordulni már.
15. gizus58 (válaszként erre: 1. - N.diamond)
2013. ápr. 5. 19:55
citromos jar, nekem nagyon bevált!
14. Ardilla (válaszként erre: 13. - Zebracsikó)
2013. ápr. 5. 19:52
Volt már, amit megfordulva szedtem ki, és tele volt vízzel. Szerintem az egy kisebb csetresz volt, ami viszonylag könnyű és a vízsugár így megemelhette. De abban biztos vagyok, hogy ha nem ilyen kis nyüzüge cucca van a kérdezőnek, nyugodtan berakhatja a mosogatógépbe. Meg egyébként is, mit veszthet vele? :-)
13. zebracsikó (válaszként erre: 6. - Ardilla)
2013. ápr. 5. 19:05
nem ugrál, ez csacsiság! :)
2013. ápr. 5. 19:01

Mosogatógép. Tuti tisztítás.

Vagy töményen bármelyik mosogatószer.

2013. ápr. 5. 17:23
amway mosogatószer. hideg vízzel is lehozza a zsírt a műanyagról (is).
10. n.diamond (válaszként erre: 5. - T_marcsi)
2013. ápr. 5. 15:59
Én is folyóvízben, forróban Purral mosogatok, és időnként idegbajt kapok, mert a normál edények a csepegetetőből betehetem a helyére, a mikrós,műanyag dobozokat újra kell mosni szivacsra öntött dupla adag Pur-ral,utána öblítem vízzel és még igy is elófordul, hogy kéztölőpapírral utána kell törölgetnem, hogy a zsír eltünjön.
9. c6973617d3 (válaszként erre: 1. - N.diamond)
2013. ápr. 5. 11:36

Ultra por.


A zsíroldót én nem fújnám olyan edénybe, amiből később eszem!!

8. Pettyuska (válaszként erre: 1. - N.diamond)
2013. ápr. 5. 11:34
Ha olyan zsírra gondolsz, ami megül pl. az ételhordó összekarcolódott mélyedéseibe és mondjuk pirosra színezi a felületet, akkor arra én azt szoktam alkalmazni, hogy kis vizet öntök a műanyag edénybe, plusz öntök bele fehérítőt és úgy hagyom pár órára. Ez általában segít.
7. andi6020 (válaszként erre: 2. - Szamóca41)
2013. ápr. 5. 10:02

Durva.

Minden értelemben.

2013. ápr. 5. 09:47

Kicsit átdörgölöm súrolószerrel (műanyagflakonos fehér krém, leginkább C betűs, de van mindenféle márka), aztán elmosom normálisan, hogy a súrolószer apró szemcséi ne maradjanak rajta. Tökéletes lesz.


Mosogatógépbe nem szeretek műanyagot rakni. Lehet, hogy ez csak az én agybukfencem, de szerintem ugrál, ahogy a vízsugár belefröcskölődik, mivel könnyű. De ha azzal akarod elmosogatni, akkor a mosogatógép egész biztos elintéz belőle minden zsírt.

2013. ápr. 5. 09:29
Nagyon forró vízben mosogatok kesztyűben, és Purt használok. Eddig még nem csalódtam, semmi sem maradt zsíros, sem koszos. Most 1 hete van mosogatógépem, és azzal is maximálisan meg vagyok elégedve ilyen szempontból.
2013. ápr. 5. 09:27

Van pár dolog, amire rá kell szánni a pénzt, és a drágábbat venni.

Mosogatószer, fogkrém...


(Mosogatóban a C-f, a régi jó sötétzöld!)

3. szamóca41 (válaszként erre: 2. - Szamóca41)
2013. ápr. 5. 09:16

.....bár ez nem mosogatószer....

inkább tisztító,bocsi

2013. ápr. 5. 09:13

WD hideg zsíroldó.

Csak kesztyűben,mert nagyon erős!!!

2013. ápr. 5. 09:11
Műanyag edényekre is hatásos zsíroldó mosogatót keresek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook