Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok Bródy Barbara: Soha többé petefészekciszta című könyvével kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok Bródy Barbara: Soha többé petefészekciszta című könyvével kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


11. life14
2017. máj. 18. 17:07
Nagyon jo konyv, hasznos tanacsokkal, amik barmilyen kronikus betegseg eseten bevalhatnak.
2015. márc. 11. 21:28

Sziasztok!

A könyvet Én is szeretném megrendelni,csak az a baj hogy nemudom hogyan. Hiába írtam be a keresőbe a könyv címét és szerzőjét ne találtam a megrendelés linkjét.

Ha valaki tudna segíteni megköszönném!

9. vidéki sanzon (válaszként erre: 7. - Life14)
2014. dec. 29. 17:06

Sziasztok!


Engem is érdekelne a könyv, szeretném megrendelni, de sajnos a rendeléssel kapcsolatosan nem leltem infót. Egy könyvtári példányt találtam. :( Beírtam a keresőbe a szerző nevét, a könyv címét is -esetleg tudtok linket? Előre is megköszönném!

8. life14 (válaszként erre: 6. - Emoke880518)
2014. ápr. 25. 21:00
Neked is konyvkotésben kuldték a konyvet, vagy rendes konyv formájában?
2014. ápr. 25. 20:59

Sziasztok!


Én is megvettem a konyvet még nyáron.

Sok hasznos tanács van benne. Sok újat nem tudtam meg, de csak azért mert már évek óta tanulmányozom az alternatív terápiákat, így szinte már mindenrol hallottam vagy próbáltam, amit a konyv szerzoje említ.

És igaza van.Csak életmódváltással érhetunk el sikereket.

Hasznos útmutató a konyv, ajánlom mindenkinek.

2013. dec. 27. 09:56

Sziasztok!

En tavasszal rendeltem meg Brody Barbara konyvet, en sem Magyarorszagi vagyok, hanem Erdelyi, interneten keresztul rendeltem, minden rendben volt a rendelessel kapcsolatban.

Roviden leirnam, hogy mi vezetett odaig, hogy megvegyem ezt a konyvet.

19 eves koromban diagnosztizaltak policisztas petefeszek szindromaval, 5 even keresztul nogyogyaszok es endokrinologusok “kezeltek”, szedtem metformint, Diane 35-ot, Duphastont, Desorelle-t, meg meg mas gyogyszereket is, nem emlekszem mar a nevukre. A lenyeg, hogy rengeteget beszedtem 5 ev alatt. Amig fogamzasgatlot szedtem, addig menstrualtam rendesen, ahogy abbahagytam rogton kimaradt (evi 12 menzesz helyett 4-5 volt csak). Aztan a 4. evben rosszul lettem, az 5. evben 2x is, mindketszer korhazban voltam, rettenetesen fajt a fejem, hanytam, sulyos beszedzavarom volt (8 oran keresztul nem tudtam beszelni). Mindenfele vizsgalatokat vegeztek, semmilyen szervi bajt nem talaltak, a pszichiater azt is kizarta, hogy lelki eredetu lenne-e a problema… es kozben minden orvos mondogatta, hogy a cisztanak felirt Diane 35-ot “Szedje csak tovabb, attol baja nem lehet.” Erre en mar csupa ideg voltam, rettegtem, hogy mikor er utol ujra egy rosszullet, edesanyammal bujkaltuk az internetes cikkeket, tanulmanyoztuk a gyogyszereket… es nagy kesore rajottunk, hogy a rosszulleteimet a Diane 35 mellekhatasainak tudhattam be. Abbahagytam a szedeset, tobbet kutya bajom nem volt. Ra par napra pedig irta az ujsag, mutattak a tv-ben, hogy Franciaorszagban betiltottak ezt a fogamzasgatlot, miutan par no halalat okozta… ha az orvosokra hallgatok, eddig en is alulrol szagolnam az ibolyat.

Na de ezzel az en gondom nem volt megoldva, a kis cisztacskaim tovabbra is ott tenyesztek a petefeszkeimben. Tovabb dokumentalodtam a netem, amig ra nem talaltam Brody Barbara konyvajanlojara. Elegge profitorientaltnak tunt nekem is az oldal, de gondoltam egye fene, mar egy kisebb vagyont koltottem gyogyszerekre, orvosokra, ezt meg megprobalom. Es nem bantam meg. Megrendeltem, megkaptam, elolvastam, az eloirasok szerint jartam el, nem teljesen, kb 70-80%ban, es halleluja, bar meg nem 28 naposak a ciklusaim, de 35-40 mar igen. A lenyeg az eletmod valtasban van. Liszt-, cukor- es tejmentes etrend, sok zoldseg, gyumolcs, folyadek es sok sok rendszeres mozgas.

Emellett meg sok jo tanacs is van a konyvben, segit raebreszteni arra, hogy eddig mit csinaltal rosszul aminek koszonhetoen kialakulhatott a ciszta.

En melegen ajanlom, hogy megvegyetek, es kovessetek az eloirasokat.

5 eves sikertelen kezeles utan azt hittem soha nem lesz rendszeres menzam, es emiatt talan gyerekem sem, de mostmar bizom benne, hogy ha nem hagyom abba ezt az egeszseges eletformat, majd ha eljon az ideje, lesz egy Lilla Hanna vagy Adam Lehel picurkam. 

Minden jot kivanok nektek, sorstarsaim! :D

2013. szept. 29. 15:29
Szia, én is megkérdezem hátha lesz rá válasz, hogy van-e valaki aki már olvasta, és hogy mennyire használt neki? Köszönöm!
4. Eviee (válaszként erre: 2. - Moni0302)
2013. júl. 14. 17:52

Szia,

megkaptad??? nTudnál írni valamit róla???

Köszi szépen,

E.

3. maocica (válaszként erre: 2. - Moni0302)
2013. máj. 7. 17:38

szia, szeretném megtudni megkaptad e a csomagot és valos dolog vagy csak humbuk

köszi

2013. ápr. 29. 08:33

Szia,

Én elvileg ma kapom meg, postán rendeltem.

Ha megkapom írok!

2013. ápr. 4. 21:42
Mik a tapasztalatok Bródy Barbara: Soha többé petefészekciszta című könyvével kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook