Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A féltékenység miatt hagyott el fórum

A féltékenység miatt hagyott el (beszélgetős fórum)


1 2
60. ittmost (válaszként erre: 59. - Pasionella)
2013. ápr. 10. 16:36

Felesleges most bármit is eldöntened:egy változási folyamatban vagy benne..Olyan,mintha már a rántáskor eldöntenéd,h ha nem lesz jó a leves,soha nem főzöl többet..

Majd ha vége van a terápiának,és leülepedtek benned a dolgok,akkor gondolkozz el újra:először saját magadról,utána a férfiakkal való kapcsolat lehetőségéről.

2013. ápr. 9. 14:54
De ha rajtam a doki nem fog segíteni akkor eldöntöttem, hogy szakítani fogok és többé nem fog kelleni egy pasi sem.
58. Pasionella (válaszként erre: 55. - A2571c53fb)
2013. ápr. 8. 19:18
Nagyon jókat alszom de köszönöm :-) Tényleg. Csak napközben vannak hülye gondolataim, egyébként mindig legalább 8 órákat alszom :-)
57. beazt (válaszként erre: 48. - Pasionella)
2013. ápr. 8. 14:37
Dokihoz menni nagyon jó ötlet, nagyon-nagyon sokat tud segíteni, ne törődj senkivel, aki mást mond, a legtöbb sikeres ember, gazdagok, sportolók mellett van pszichológus.
56. beazt (válaszként erre: 40. - B.Brigi88)
2013. ápr. 8. 14:29

Az első probléma a kapcsolathoz való hozzáállásod. Egy kapcsolat az életed egyik összetevője, egy a sok dolog közül kéne hogy legyen. Jó karrier. Jó melóhely. Jó barátok. Hobbik, dolgok, amiket szívesen csinálsz. Pusztán egy dolog kéne hogy legyen a sokból, nem pedig az egyetlen dolog, ami számodra mindent jelent. Helyezz hangsúlyt a többi dologra is, építsd fel azokat is, legyen más is az életedben, mint a kapcsolatod.


A második probléma az, hogyha a párod úgy viselkedik, hogy féltékeny vagy rá. Ez nem a te hibád, hanem az övé. Az ösztönök nem hazudnak, ha úgy érzed megbízhatatlan, akkor az is, bármit is mond, akármivel is vádol. Ne hagyd, hogy az ő trágya viselkedéséért téged okoljon túlzott féltékenységgel. Ne hazudd saját magadnak, hogy te vagy a túlzottan a féltékeny és a te hibád minden, mikor érzed, hogy nem így van. A helyes hozzáállás: neki kell változtatni, szedje össze magát, viselkedjen úgy, mintha fontos lennél neki, nálad sajnos az az alapelvárás, hogy 100%-ot ad magából neked. Ha nem képes összeszedni magát és megugorni a lécet, akkor meg lekophat.

55. a2571c53fb (válaszként erre: 54. - Pasionella)
2013. ápr. 8. 13:26
Ha majd választanod kell a 2 óra alvás és gyógyszer között, azért inkább a gyógyszert ajánlom.
54. Pasionella (válaszként erre: 53. - A2571c53fb)
2013. ápr. 8. 12:47
Gyógyszert egyáltalán nem vagyok hajlandó szedni.
53. a2571c53fb (válaszként erre: 50. - Pasionella)
2013. ápr. 8. 12:29
Nagyon sok ember úgy van ezzel, hogy aminek nincs láza és első látásra nem látható, oda nem kell szakember. Nem csak a pasik gondolkodnak így hanem nők is. Pasik egy kicsit másképp ítélik meg ezt dolgot és sokkal nehezebben mennek el szakemberhez ...és ha lehet, akkor amennyire tudod a gyógyszert mellőzni kell, mivel függőséget okozhat!
52. Pasionella (válaszként erre: 51. - Ittmost)
2013. ápr. 8. 11:46
Nyilván nem mindegy de egyelőre nem tudok vele mit csinálni.
51. ittmost (válaszként erre: 50. - Pasionella)
2013. ápr. 8. 11:42

Hát..ha neked ez mindegy,hogy így gondolkodik..akkor nekem is.

Csak 1et javítok:NEM,nem azért,mert pasi.Aki tényleg szeret, az örül annak,ha te,akár csak saját magadért is teszel valamit.

50. Pasionella (válaszként erre: 49. - Ittmost)
2013. ápr. 8. 11:40
Szerintem ezen még így nem gondolkodott el...egyszerűen próbálom felfogni úgy, hogy csak pasi... nem lát ebbe többet bele...mindegy.
49. ittmost (válaszként erre: 48. - Pasionella)
2013. ápr. 8. 11:31

Hogyhogy saját magad miatt? :-O

dehát te is a kapcsolatban vagy! ha te jobban fogod magad érezni,a kapcsolatban is több öröm lesz mindkettőtöknek.


Felmerült bennem,hogy nem lehet-e,hogy attól tart,hogy te a terápia hatására megváltozol:erősebbé és magabiztosabbá válsz,és esetleg elhagyod őt,mert rájössz,hogy ennél jobbat szeretnél,és meg is kaphatod?

48. Pasionella (válaszként erre: 47. - Ittmost)
2013. ápr. 8. 11:25
Most Ő még úgy látja ezt csak saját magam miatt teszem... Talán ha majd elkezdek változni akkor rájön, hogy ez kettőnk miatt is van.
47. ittmost (válaszként erre: 45. - Pasionella)
2013. ápr. 8. 11:19
Jól teszed,h elmentél.Mondd meg neki sztem,hogy fogalma sincs arról,hogy neked milyen egyéb problémáid vannak,amiket már próbáltál,de nem tudtál egyedül megoldani.Mondd,h örüljön,hogy nem az ő nyakába sírsz,hanem valaki leveszi ezt a terhet róla,ti meg élheteitek ketten az élet könnyebb,örömtelibb részét..
2013. ápr. 8. 11:06
Ja meg Ő azt hiszi a dokitól várok megoldást. Én nem megoldást várok, csak segítséget.
45. Pasionella (válaszként erre: 44. - Ittmost)
2013. ápr. 8. 11:05

Mert szerinte nem próbáltam meg azt, hogy lefoglalom magam a hétköznapokban, eljárok ide-oda, ténylegesen lefoglalom magam, nem csak vegetálok...

Sokszor próbáltam már de akármit csinálok mindig tudok agyalni sajnos...

És Ő a legtöbb féltékeny gondolatomról, őrültségemről nem is tud...fogalma sincs hogy nem tudok már ellene küzdeni...nem érti. Én meg nem kötök az orrára minden szir-szart...

Eleve nem hisz az ilyen orvosokba, szerinte egy hajléktalannak is fizethetnék, hogy meghallgasson...

De én nem csak miatta akarok menni, elvesztem valahol, már nem vagyok önmagam és nem, egyedül már nem megy...

44. ittmost (válaszként erre: 43. - Pasionella)
2013. ápr. 8. 10:58
??? mért kéne a nehezebb utat választani,és még többet szenvedni,meg kudarcokat elviselni?? Az a jó út,ami megoldáshoz vezet,nem az a lényeg,h nehéz vagy könnyű.
43. Pasionella (válaszként erre: 42. - 3f19a28084)
2013. ápr. 8. 09:24
Köszönöm szépen! Jó lenne ha a párom is így gondolkodna... Ő úgy látja én az orvossal a legkönnyebbik utat választottam... :-(
42. 3f19a28084 (válaszként erre: 31. - Pasionella)
2013. ápr. 8. 08:11

gratula a bátorságodhoz, hogy szakembert keresel fel!!!


Ügyi vagy!!!!

41. ittmost (válaszként erre: 40. - B.Brigi88)
2013. ápr. 8. 07:50

Igen,a legtöbb borzasztó.

csinálj meg valami igazán nemszeretem munkát,amit régóta halogatsz,vagy látogass meg valaki rég látott embert,rokont.Valami szokatlant csinálj,az köynnebben kimozdíthat kicsit.

2013. ápr. 5. 18:12

nem tudom mit tegyek... nem tudok másra gondolni,nem tudom lefoglalni magamat. minden szakítás ennyire borzasztó?


vasárnap találkozunk! gondolom van még reméleny... ugye? hiszen szeret.... cak besokallt...

39. Bagira 2011 (válaszként erre: 38. - Ittmost)
2013. ápr. 5. 14:30

Köszi.


Asszem ez lesz

38. ittmost (válaszként erre: 36. - Bagira 2011)
2013. ápr. 5. 13:02

Anyukádnak kéne a sarkára állnia,és megmondani tesódnak,hogy itthon ezt a viselkedést felejtsék el.Ha üvöltözni akarnak egymással,mert nekik így jó,akkor költözzenek el.

Anyukád meg tisztázza a csajjal,hogy ő nem portás,és nem fog a fia helyett beszélgetni a lánnyal,és a problémáikat elsimítani. Ha az öcséd nem veszi fel a telót,azért ne anyukádat hívja a csaj.Ez ügyben,ha az öcséd nem állítja le erről a csajt,akkor anyukádnak kell megtennie.

ne sajnáld a csajt a sírás miatt,az a patáliával együtt járó,ellenkező pólusú érzelmi kitörés:mond neki,h forduljon szakemberhez,h megtanulja kezelni az indulatait,mert így nem fog boldogulni az életben.Ha azt mondja:semmi közöd hozzá,akkor mondd,h oké,de soha többet az életben nem akarod őt nálatok patáliázni vagy sírni látni.Csinálja ott,ahogy szeretik az ilyen viselkedést.

Ha meg azt mondja,h azért sír,mert az öcséd csúnyán bánik vele,akkor juttasd eszébe,h vannak más férfiak is,akik talán jobban megbecsülik majd.Főleg ha leszokik a patáliázásról.

2013. ápr. 5. 11:53

felhívtam...

kédzetem hogy hiányzom e neki azt mondta igen, s azt is hogy még nem gondolkozott hogy mi legyen. kérdeztem hogy vasárnap találkozunke, azt mondta igen, még megbezséljük.,

mondta hogy nyugodjak meg.


szeritnem vége, mert ha folytatni akarná akkor gondolkozott volna már ezen... de nem tette.


nemn tudom mi lesz velem igy:(... nagyon félek hogy tényleg elvesztíem:(

2013. ápr. 5. 10:17

Sziasztok!


Nem a saját problémámat írom le ,ha nem az öcsémét,és a barátnőjéét.


Több,mint 1 éve együtt vannak,de rengeteg veszekedés,ordibálás van.


Én (és az egész család) megszerettük őt,de már lassan,de biztosan kiveszik belőlem ez az érzés.


Hétvégente anyuéknál vannak együtt,és a barátnő (nevezzük A-nak) már azért is hatalmas patáliát csinál,ha az öcsém 10 percet beszél a nővérem fiával.


Nem szereti azt,ha a keresztfiam hétvégén elmegy számítógépes játékot játszani az öcsémmel,ez is idegesíti,én valamilyen szinten megértem,de ha pl az öcsémnek lenne egy olyan idős tesója,mint a keresztfiam ,neki sem mondhatná azt,hogy kerülje őket messzről..


Multkor pl elmentünk anyuékhoz,bent volt az ő szobájukban a fiam erre A . elkezd üvöltöni az öcsémmel,hogy menjen a k...-ihoz.


Az öcsémről tudni kell,hogy nem bulizós,eljár dolgozni,és hazamegy.


De,ha az öcsém véletlen nem veszi fel azonnal a telefont,már hívja anyut,hogy hol van


Már anyut is sajnálom emiatt ,mert a csaj őt hívja sírva ,ha összevesznek,tőle vár segítséget


Egy helyen dolgoznak,és gondolom az is baj,ha egy nőnemű egyén hozzászól az öcsémhez,és ő neadj isten válaszol is,vagy esetleg beszélgetnek.


Legjobban azzal akasztott ki,hogy volt az unokatesóm esküvője ,és azt állította,hogy az öcsém az unokatesóm barátnőjét (évek óta együtt vannak,messze laknak évente 1 max 2-szer találkozunk) bámulta egész este,és biztos akar tőle valamit..


Az öcsém se piskóta ez igaz (ő nem féltékeny),de így nem lehet leélni egy életet :(


Mikor összevesznek fűt-fát megígér ,megváltozik stb,de minden marad a régiben.


A. lassan gyereket szeretne,de én (bár én ezt nem mondom neki ,nincs közöm hozzá)ezt nem tartom jó ötletnek.


Természetesen nem akarok beleszólni az életükbe ,nem szóltam neki soha semmit ezügyben


Szerintetek lehet ebből normális kapcsolat?


Már lassan jobban örülnék,ha szétmennének..


Sajnálom A-t ,mikor sír,mert összevesznek


Bocsi a hosszúságért

35. ittmost (válaszként erre: 27. - B.Brigi88)
2013. ápr. 4. 21:03
Nem fogsz beledögleni.Menj ki,sétálj kimerülésig,aztán majd tudsz aludni.Majd séta közben jól kisírod magad,az éjszaka pihentető lesz.Csinálj magadnak programot holnapra munka utánra,vagy irasd ki magad az orvossal 2 napra,és utazz el otthonról a természetbe,vagy városba,nézelődni,és gyalogolj sokat! nekem ez vált be anno ilyen meghalás ellen.
2013. ápr. 4. 19:54
Hsonló cipőben járok, sőt, mintha én irtam volna. remelem nekem is megbocsájt párom és neked is!!!! en is tul féltékeny vagyok, voltam. ezert veszitettem el:(
33. githaj (válaszként erre: 30. - B.Brigi88)
2013. ápr. 4. 19:19
Nem vagy nulla, miért is lennél az?Minden ember más, nem vagyunk egyformák. Nehéz tanácsot adni ilyen esetben, még ha nehéz is és fájdalmas, bízd a dolgokat egyenlore a véletlenre.
32. B.Brigi88 (válaszként erre: 31. - Pasionella)
2013. ápr. 4. 19:15
remélem segíteni fog az orvos! tényle! de ez már jo jel hogy felismerted a progblémát. és mikor mész?
31. Pasionella (válaszként erre: 29. - B.Brigi88)
2013. ápr. 4. 19:11

Igen, rettenetesen.

Sajnos már annyira átvették felettem a gondolataim az uralmat, hogy nem bírom legyőzni egyedül, ezért kerestem fel orvost.

Mi is habár nem vagyunk együtt akkor 2 óránként beszélünk, este meg gyakorlatilag együtt alszunk el a telefonba...mégis én más gondolatokat kreálok...

Emiatt pedig én folyton rosszkedvű vagyok, megváltoztam, sokat veszekedtünk, veszekszünk... kezd kiábrándulni belőlem...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook