Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hol tudom megnézni, hogy a Picasa webalbumhoz eddig ki kapott meghívót és esetleg vissza lehet-e vonni a megtekintési jogosultságot? fórum

Hol tudom megnézni, hogy a Picasa webalbumhoz eddig ki kapott meghívót és esetleg vissza lehet-e vonni a megtekintési jogosultságot? (tudásbázis kérdés)


2013. ápr. 4. 18:50

Ha megnyitod az albumodat, van egy olyan a képek felett, hogy "megosztás". Azzal lehet küldeni meghívót.

De azt nem találom, hogy kinek küldtem már, és azt se, hogyan tudom valakitől visszavonni.

2013. ápr. 4. 18:28
Nem tudom hogy küldtél meghívót, nem találok ilyen opciót picasa-nál. Azt tudom, hogy a bloggernél hol van, ott vissza is lehet vonni.
2013. ápr. 4. 18:04
Csak 1 embertől akarnám megvonni, nem min denkitől, aki kapott meghívót...
2013. ápr. 4. 17:55

Én csak a bloggernél tudok ilyenről, hogy csak meghívottak olvashatják. Picasanál albumonként lehet szabályozni a láthatóságot. Van olyan pl. hogy "korlátozott, a link birtokában bárki" láthatja. Ekkor csak az látja az albumot, akinek elküldöd a linkjét, de amúgy nem publikus.

Ha azt szeretnéd, hogy ezt az albumod többé ne lássa az sem, akinek elküldted a linkjét, módosítsd az album nevét. Ilyenkor a link neve is módosul. A régi linkre kattintva kiírja a google, hogy az oldal nem található.

2013. ápr. 4. 17:47
A kérdésem az volna, hol tudom megnézni, hogy a webalbumhoz eddig ki kapott meghívót, és esetleg vissza lehet-e vonni a megtekintési jogosultságot? (Az album eredetileg csak meghívóval nézhető, és szeretném valakitől ezt visszavonni.)
2013. ápr. 4. 17:46
Picasa webalbummal kapcsolatosan kérdeznék...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook