Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Benedek érkezése fórum

Benedek érkezése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Benedek érkezése

2008. febr. 27. 19:21
:)Szia!Tényleg nagyszerű a történeted.Bár én már átéltem az érzést,de amikor olvastam,mosolyogtam,és kedvem támadt,hogy újra megtapasztalhassam ezt a kis csodát.Köszi,hogy leírtad,mert pár perc alatt sikerült átértékelnem az életem:)Sok sikert,és sok csodás napot!
2008. febr. 27. 16:29

Szia


Gratulálok a babához. Eddig ez a legszebb születéstörténet amit olvastam. Gyönyörűen írtad le.

2008. febr. 26. 14:43

Szia!

Csatlakozom az előttem szólóhoz...:)Én eddig általában valami horror szerű dolognak szoktam megélni a szülés történeteket, (ha én leírnám az elsőt az is az lenne, ezért inkább nem teszem..;)) de a Ti csodátok olvasása közben valahogy úgy éreztem, hogy remélhetem júliusban már én is hasonló élménnyel gazdagodhatok.:)Köszi és nagyon jó egészséget kívánok Nektek!

2008. febr. 26. 11:12

Szia,

gratulálok a Nagyfiúhoz!Nagyon ügyesek,erősek és kitartóak voltatok!

Csodálatosan írtad le,sokaknak erőt és bíztatást adsz ezáltal!

Boldog babázást:)

2008. febr. 26. 11:03
Az előző cikkben Benedek inspirálására írtam le az ő gondolatait, milyen tapasztalatokat szerzett az anyaméhben töltött hónapok alatt. Jelen cikkben a szülésről szeretnék beszámolni. Terhesek számára óriási misztikumnak tűnik a dolog, és mind a hosszadalmas várakozás, mind a kiszámíthatatlansága miatt félelemmel vegyes boldogító érzés előzi meg - legalábbis szerintem. Ma már - 1 hetes gyakorló anyaként :) - tudom, a babaprojekt legegyszerűbb része a terhesség és a szülés - bárhogyan is zajlik, mert az igazi feladat most kezdődik, és nem hetekben, vagy hónapokban mérhető az ideje: a kisemberből embert kell faragni.

Ugrás a teljes írásra: Benedek érkezése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook