Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ha csak a Nokia és a Motorola mobiltelefonok közül választhatnál magadnak telefont melyiket választanád?Miért? fórum

Ha csak a Nokia és a Motorola mobiltelefonok közül választhatnál magadnak telefont melyiket választanád?Miért? (tudásbázis kérdés)


2014. dec. 11. 22:15
Nokia erintokepernyos telefonom van,elso emeletrol csempere esett es semmi baja nem lett.Strapa biro,jo telefon viszont a windows 7 programjuk kezd szar lenni,hisz eleg keves alkalmazas mukodik rajta.Igy hamarosna csere lesz,egy windows 8-as Nokiara.
11. ronka
2014. dec. 11. 22:11
Csakis Nokia
2013. ápr. 5. 18:10
Egyértelműen nokiát!
9. kszb
2013. ápr. 4. 13:42

Nekem Nokiával még bajom soha nem volt, pedig nem vagyok az az agyonvigyázom a telefonom típus. Sőt... Én kiállok a Nokia mellett.

Motorolám még soha nem volt, így arról nyilatkozni nme tudok.

2013. ápr. 3. 21:47
Részemről soha többet nokiát! Hatszor volt szervízben fél év alatt, utána két hónap hiszti a T-nél, hogy ugyanmár, cseréljétek ki bármelyik gyártó bármelyik készülékére, amivel lehet telefonálni is! Symbiannal semmi bajom nem lett volna, ha működik egybefüggően két hétnél többet. Milyen bajai voltak?: érintőképernyő csere 2X, hangszórócsere, mikrofoncsere, netre nem kapcsolódás miatt softvarefrissítés egyik délután,majd másnap délelőtt, és hasonló finomságok. Ha nokia, akkor csakis a gombos "őskövületek", a 3310esem még mindig működik anyámnál.
7. eandi78 (válaszként erre: 6. - Bummihatka)
2013. ápr. 3. 21:37

Neked olyan van? Én azzal szemezek. 820 jobban tetszik, de eddig a levehető hátlapos telefonokat 2 hónap alatt eltörtem. Iphone 3gs és jelenlegi lumia 800 strapabíró.

920-tól csak azért félek, mert kicsit nagynak tűnik egy női kézbe. Másik bajom, de ezt túlélem, hogy piros színben nincs egyik t-s szolgáltatónál sem, függetlenül meg drága:(

WP8 telefon van a családban, de sajnos nem nokia, így sok program nem tölthető le rá, mert csak nokiára jelenik meg:(

Még nem cserélném le 800-at, egyelőre nem látom értelmét, csak szolgáltatót váltok...

2013. ápr. 3. 21:24
Lumia 920 - szép és okos is, megbízhatóbb márka és végre elkezdte összeszedni magát a nokia ;-)
2013. ápr. 3. 20:20
Motorola Defy ... a legjobb! Vízálló, ütésálló, nem karcolódik a kijelző! Strapabíró teló, tapasztalatból mondom! :)
2013. ápr. 3. 20:13

Motorola


Mert anno nagy szerelem volt.♥

2013. ápr. 3. 20:12

nokia

1 motorolával annyi bajom volt, mint 4 nokiával összesen, vagy még több... családtagoknál se vált be a motorola...

2013. ápr. 3. 20:11
nokia,most is az van és tökéletesen megvagyok vele elégedve.
2013. ápr. 3. 20:10
Ha csak a Nokia és a Motorola mobiltelefonok közül választhatnál magadnak telefont melyiket választanád?Miért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook