Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Vacsi helyett ihatnék ilyet? fórum

Vacsi helyett ihatnék ilyet? (beszélgetős fórum)


12. 8c6cd0e7da (válaszként erre: 11. - 9a79033264)
2013. ápr. 3. 18:11
Ihatod, ahogy néztem az összetevőket. Személyes tapasztalatom nincs vele, mást iszok, de jó lehet.
2013. ápr. 3. 18:07

Köszönöm a választ!

Akkor ihatom azt a fajtát amit linkeltem? Ez megnyugtató, mert nagyon jó árban is...

2013. ápr. 3. 18:05
Attól ne félj, hogy hízni fogsz tőle, én napi háromszor iszom, pedig diétázom. Működik, pedig nem is étkezések helyettesítésére használom, de a fehérjére szükség van, diéta alatt pedig különösen magasan kell tartani, hogy az ember ne ölje meg az izmait a zsír mellett.
9. 8c6cd0e7da (válaszként erre: 5. - Valakivagyok1984)
2013. ápr. 3. 17:59
? A fehérjének nem az a lényege, hogy "izomnövelő", hanem az egyik alapvető tápanyag, amire a szervezetnek szüksége van. Edzés után IS szükséges, mivel vissza kell tölteni az izmokat, a gyors felszívódású fehérje pedig tökéletes erre a célra, de ezt akkor is ideális megtenni, ha nem tömeget növelsz, hanem diétázol... Illetve ugye minden étkezésnek tartalmazni kell fehérjét, ha a nap folyamán ki kell hagyni egy szilárd étkezést (mivel az az étrend gerince, legyen akármilyen célú), akkor egy fehérjeturmix tökéletes megoldást jelenthet, illetve utolsó étkezésnek is kiváló...
2013. ápr. 3. 14:12
Remélem lesz, eléggé izzaszt ez a stepper, nehéz lenyomni meg minden. A futás jobb lenne, de azt 2-3 alkalom után megunom sajna és nem megyek többet. :(
2013. ápr. 3. 14:07
Én hízni akartam izomba..sikerült is..de ehhez nagy súlyokkal kell edzeni..te esetedben a kardio amit csinálsz izmosít és fogyaszt,úgyhogy biztos lesz is látszatja..hajrá:-)
2013. ápr. 3. 13:59

Felkészültem lelkiekben! :)


Egyébként stepperen akarok 1 órát minden nap...de ez első körben nem fog menni, úgy gondoltam, hogy 20 perccel kezdek, és 2 hét múlva emelek 40-re, majd 2 hét múlva 60 percre...hetente 6x, csütörtöki pihinapokkal. Sajnos itt ahol lakok nincs konditerem, más városba átmenni meg már nem lehetséges, legalábbis pénz szempontjából. Délután 3-4 között steppereznék, és 5 után meginnám a fehérjét.


Te mit tapasztaltál? A súlyod csökkent, vagy csak formásodtál?

2013. ápr. 3. 13:51
Mondjuk én heti 3x konditerembe jártam..mozgás nélkül ne vedd meg mert nem ér semmit..a fehérjének az a lényege,hogy izomnövelő,na most ha az nincs megdolgozva pénz kidobás,nem véletlenül van az,hogy edzés után is ajánlott meginni 1et
2013. ápr. 3. 13:48
Nagyon finom..a mellékhatásra meg készülj:-)
2013. ápr. 3. 13:34

Köszönöm a választ! :) Akkor lehet beruházok egyre... Attól féltem, hogy mivel testépítőknek van, így nem segítene a fogyásban. De nekem már nem is csak a fogyás a lényeg, hanem, hogy jobban nézzek ki.


Nem is innék belőle annyira sokat, csak mondjuk vacsi helyett (én 5kor vacsizok) 3-4 decit.

2013. ápr. 3. 13:13
Persze..én is azt ittam,amikor szálkásodni akartam..és be is jött.Mondjuk én 6ig ettem,párolt zöldség+húsi és este ittam wheypro fehérje turmixot..van viszont egy nagyon kellemetlen hatása,én ezért is hagytam abba..borzasztó büdöset fogsz tőle szellenteni..bocsi h így kiírom:-)
2013. ápr. 3. 12:48

Fogyózom már egy ideje, de az utolsó 10 kg nem akar lemenni... El akarok kezdeni stepperezni, és mellette arra gondoltam, hogy a vacsit valamilyen fehérje shake-kel helyettesíteném.


Ez megfelelő lenne?


[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook