Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Missed ab után baba a pocakban, itt kezdődött minden, s most a 2. kisbabánkat várjuk fórum

Missed ab után baba a pocakban, itt kezdődött minden, s most a 2. kisbabánkat várjuk (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Missed ab után baba a pocakban, itt kezdődött minden, s most a 2. kisbabánkat várjuk

1 2
2013. aug. 13. 08:52

Sziasztok! Nagyon megható cikket írtál!!! Nekem a múlt héten csütörtökön, aug.8án vették el a 13 hetes babámat, mert kiderült, Edwards kóros :( Azóta az a 2 egészséges kisfiam ad nekem erőt, akikkel a terhességem során soha, semmilyen komplikáció nem volt...Nagyon szerettük volna a 3.lurkót, összetörtünk a férjemmel mindketten :( A családban soha, semmikor, senkinek nem volt hasonló problémája, genetikai betegsége, igyekszünk egészségesen élni (nem alkoholiozálunk, nem dohányzunk, stb), így teljesen váratlanul ért minket a diagnózis :(

Az az egy biztos, hogy nagyyon szeretnénk még 1 kisbabát, és amint az orvos zöld utat ad, elkezdünk próbálkozni is...de kis anygalkánkat sohasem felejtjük el...

Tudnátok arra vonatkozóan írni pár tapasztalatot, kinek mennyi idő múlva sikerült ismét a babavárás a vetélés után? Igaz az, hogy a művi vetélés után többet kell várni, mintha spontán távozott volna a baba?

2013. júl. 6. 10:52

Sziasztok, nagyon örülök, hogy rátaláltam erre az oldalra és nagy erőt ad, hogy sok, hasonló sorstársam történetét olvashatom, akik már túl vannak a nehezén és egészséges gyermekük van! Ez ad erőt számomra is. Első terhességem 10. hetén pecsételő vérzést követően futás a kórházba ahol uh-n megállapították, hogy elhalt magzatom van, lényegében a petezsákban már nem volt látható a babám. Előtte csak 5 hetesen volt uh, tehát én egyszer sem láthattam őt.. Másnap műtét - ami ezen a héten volt.. -. Annyira mindent megpróbáltunk megtenni, hogy vigyázzunk rá, hogy nagyon nehéz felfogni, elfogadni, hogy nem maradt velem, nem maradt velünk. Számolom vissza a napokat a 3 hetes kontrollig, hogy akkor majd a dokimmal megbeszélhessük, megtervezhessük a következő baba fogantatásának leghamarabbi idejét. Úgy érzem, hogy most csak az éltet, hogy mihamarabb újra terhes legyek, mely következő alkalommal remélem, hogy minden a legnagyobb rendben is lesz! Most még nehéz, nagyon nehéz, annyi a tisztázatlan kérdés a fejemben, amiket még rendbe kell tennem, de hiszem, hogy mihamarabb én is egy - vagy több :) - egészséges gyermek édesanyja lehetek!!

(bárcsak gyorsabban telnének a mindennapok..)

2013. ápr. 13. 10:06

Sziasztok! Zokogva olovastam a sorokat. Nagyon örülök Zsani boldogságának,és kívánom, hogy angyalok óvják az Ő és családja lépteit.

Az én történetem még nem vidám, de mindennap megpróbálok erős lenni, hogy ne adjam fel.

Mi már 3 éve vártuk Picukrát, nagy öröm volt az érkezése. Volt már szívműködése is, amikor egyszer csak enyhe vérzésem lett. Másnap doki, ahol közölték, hogy a magzat életjelenséget nem mutat. Ekkor voltam 9 hetes. Nem műtöttek azonnal, várnom kellett néhány napot, hogy a dokinak alkalmas legyen. Senkinek nem kívánom... Mint egy zombi vonultam át azon a néhány napon, halott gyermekemmel a hasamban, rettegve a műtéttől, hiszen mégcsak egy csonttörésem sem volt soha. Végül is túléltem. Ez 4 napja volt. Próbálok túllépni, és a jóra koncentrálni, de nagyon-nagyon nehéz. Egyenlőre a jelenem napjait próbálom túlélni, talán később majd én is tudok ilyen szépet írni mint Zsani. Köszönet érte, legalább ad egy kis reményt.

2013. ápr. 5. 17:18
Zsani gratulálok a cikkhez és ahhoz az erőhöz, ami neked és hasonló tragédiát átélt mamáknak van. El sem tudom képzelni, hogy én hogy tudtam volna feldolgozni a fájdalmat. De te erős és ügyes anyuka vagy!
29. d8482
2013. ápr. 5. 11:38
Zsani gratula a cikkedhez, nagyon megható még meg is könnyeztem. :)
2013. ápr. 4. 15:01
Lindi...Máté Fantasztikus kis krapek...És milyen egy állat volt az a doki!!!
2013. ápr. 4. 14:59

Zsani, jó volt a cikk :) Gratulálok!!!

Amani, ne add fel!!! 10. héten én is véreztem..nagyon!! 5 nap kórház és gyógyszer a 16. hétig. a 16. héten múlt el a vérzés teljesen!

erősek a babák, bízz a kicsidben!!!

2013. ápr. 4. 14:26
Gratulálok!!! Sok boldogságot nektek!
25. zsanettiko (válaszként erre: 22. - 41676d7567)
2013. ápr. 3. 22:48
Vérzés nálam mindkét picinél volt,de hálisten semmi gond nem lett belőle. Remélem Nálad sem lesz semmi, s minden a legnagyobb rendben lesz a következő UH-nál. Nagyon szorítok! :) ♥
24. lindi0730 (válaszként erre: 22. - 41676d7567)
2013. ápr. 3. 22:25
én nagyon véreztem :( én is utrogestánt kaptam, 1 hét kórház, 2 hét szigorú fekvés. Következő uh: visszamaradt egy vérömleny,ami ha hirtelen távozik,akkor sodorhatja magával a babát is. :/ szóval gondolhatod... Szívből kívánom,h minden rendben legyen veletek! Pihenj sokat!
2013. ápr. 3. 22:03

Gratulálok mindkét picihez!


Furcsa éppen ma olvasni mindezt..ma volt missed ab műtétem :((((

De van egy 1,5 éves kisfiam, és bízunk benne, hogy nemsokára tényleg érkezik a kistesó!

22. 41676d7567 (válaszként erre: 21. - Lindi0730)
2013. ápr. 3. 22:03

Tegnap pisilés után kicsi, nagyon halvány piros vérzést észleltem (ennek mára már nincs nyoma, gondolom az utrogestantól). Elküldtek ultrahangra (ez volt az első) és sajnos szabálytalan a petezsák. Utánanéztem és olvastam, hogy ez elhaló terhességet jelent. A petezsákban még csak a szikhólyagot látták. Ma vagyok 6 hetes.

Kaptam gyógyszert és egy hétig feküdnöm kell, aztán újra uh. Gondolom, ha ott nem lesz minden rendben, akkor kaparás lesz a vége. De erre még igyekszem nem gondolni és bízni abban, hogy csoda történik.

21. lindi0730 (válaszként erre: 12. - 41676d7567)
2013. ápr. 3. 21:41
Lehet tudni,h mi a baj? Talán kis remény tudnék neked adni. Azt mondták nekem,h elhalt a babám, kaparásra küldtek, már aláiratták velem a papírokat, másnap volt még egy uh. ,ahol közölték,h a baba él. :) bele sem gondolok,h mi lett volna,ha esetleg nem ez a doki néz meg. Ma már egy édes kisfiú anyukája vagyok.
20. 41676d7567 (válaszként erre: 16. - Zsanettiko)
2013. ápr. 3. 21:32
Persze, megírom majd, akárhogy alakul. (Remélem örömhír lesz :) )
19. zsanettiko (válaszként erre: 17. - Orsy27)
2013. ápr. 3. 21:28
nagyon fontos,h pozitívan kell hozzáállni. Ne stresszelj,felejtsd el,h babát akartok,csak engedd el magad! S egyből összejön. Egyik ismerősömnél is ez volt,aztán mondták h nem próbálkoznak egyenlőre,s egyből meg is fogant a pici. Csak lazán és pozitívan :)
2013. ápr. 3. 21:26
Megkönnyeztem. Nagyon szép cikk lett. Örülök,hogy "részese" lehettem az első,majd most a második babavárásodnak is. :)
17. Orsy27
2013. ápr. 3. 21:13
Mi is elvesztettünk egy babát 2011 tavaszán, és azóta nem sikerül teherbe esnem. Voltam dokinál, minden rendben, valószínűleg tudat alatt stresszelek rá a dologra....Gratulálok Nektek, sok boldogságot, és jó egészséget kívánok! Erőt adsz nekem! :) Van még valami, ami nagy erőt ad: egyik jó ismerősömnek 14 (!) vetélése volt, és van 4 egészséges gyermeke! :)
16. zsanettiko (válaszként erre: 12. - 41676d7567)
2013. ápr. 3. 21:01
ameddig van remény,addig kell is! Remélem minden rendben lesz. Ha mégsem,fel a fejjel! Ha nem lenne nagy gond,akkor megírhatnád,h mi lett. Kívánom tiszta szívből h minden rendben legyen.
15. zsanettiko (válaszként erre: 8. - B4b1d52444)
2013. ápr. 3. 20:58
van egy naplóm amiben vezettem az egész terhességet,nem titkos,olvasd el. :) ott aztán tényleg minden bent van. :)
14. zsanettiko (válaszként erre: 2. - Titánia83)
2013. ápr. 3. 20:56
köszönöm szépen! Szeptember 10re vok kiírva.
13. Kikics
2013. ápr. 3. 19:52

Sziasztok!

Gratulálok Neked, én is 2011.aug.04-én vesztettem el a kisbabámat, 2011. november 17-én pedig egy következő terhességet... azóta semmi jele babának, sőt..azóta minden megváltozott, és semmi esélye egyelőre, hogy végre újra teherbeessek.. :((

2013. ápr. 3. 17:24

Szia!

Gratulálok a kislányodhoz és a kicsihez is a pociban. Kívánom, hogy minden a legnagyobb rendben legyen. Én az első babámmal vagyok terhes, de sajnos nem biztos, hogy meg is érkezik közénk. (Egy hét múlva talán eldől). Nagyon el vagyok keseredve, és biztos nehéz lesz feldolgozni, de most kaptam egy kis reményt, hogy ha bekövetkezik a legrosszabb, akkor is lesz tovább. Még szorítunk, hogy ne legyen baj ezzel a babával, de ha mégis, akkor remélem olyan szerencsésen alakul majd az én életem is mint a tiéd!

11. megi04 (válaszként erre: 1. - Zsanettiko)
2013. ápr. 3. 17:08
Csodálatos cikk,gratulálok.Sok-sok boldogságot kívánok a picikhez!:)
10. megi04 (válaszként erre: 9. - Dundika1988)
2013. ápr. 3. 17:07
(De lesz.Tudom.):)
2013. ápr. 3. 16:11

Gratulalok!

Sajnos en is jartam ebben a cipoben.Szint ugy 2011-ben:(

Nalunk azota jele sincsen sajnos a babanak....

8. b4b1d52444 (válaszként erre: 1. - Zsanettiko)
2013. ápr. 3. 12:34
Gratulálok a babához,és minden elismerém a tiéd, hogy talpra tudtál állni a veszteség után. Viszont ha megengedsz nekem egy negatív kritikát hiányolom a cikkedből a boldog babavárás bizonyos időszakait, írod, hogy a 12. héten fellélegeztetek aztán elérkezett a szülés ideje. És mi történt közben? Szívesen olvastam volna erről többet is.
7. Titánia83 (válaszként erre: 6. - 3f5c7e70e6)
2013. ápr. 3. 11:21
Hú, kívánom, hogy problémamentes legyen a babavárásod. Akkor te is októberi babaváró vagy. :)
2013. ápr. 3. 11:01

Köszönjük a bátorító, nagyszerű történetedet! Hasonlóan érzek, mint te. Engem is a hoxa, és az itt szerzett barátok vittel, löktek előre.

Két vetélés (2011. május majd július), majd egy 20 hetes baba megszülése (2012. június)) után így volt erőm felállni és tovább lépni. Most 13. hetes a baba a pocakomban.


Sok sikert és minden jót az életben! Gratulálok!

2013. ápr. 3. 10:42

Gratulálok a picikhez!

Tudom mit éltél át,volt benne részem nekem is 2011-ben.Az első babánk szeptemberben fogant.Novemberben műtét.Majd 2012 szeptemberében megfogant a fiunk.Rá egy évre pontosan:)

Már alig várom,hogy a karjaimba tarthassam őt.

2013. ápr. 3. 10:23
Nagyon jó lett a cikk! Gratulálok és sok boldogságot kívánok! Nekem is volt missed ab-m, senkinek nem kívánom. Nekünk utána fél évre fogant a kislányunk, szerencsére minden rendben volt, már elmúlt egy éves, egy gyönyörű kis ördögfióka. Igazad van, soha nem szabad feladni! :-)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook