Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Teherbeesés jelei a beágyazódás alatt és utána? fórum

Teherbeesés jelei a beágyazódás alatt és utána? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1478. zizzi 13
2018. aug. 24. 17:32
Jár erre még vki??? Hurok mellett lehet baba???
1477. Koko1027
2017. aug. 14. 06:13

Sziasztok

5 nap múlva kéne megjönnie. Tegnap előtt vért tálaltam a wc papíron azt hittem megjött de azóta semmi.ez lehetett beágyazódás vérzés? Az első terhességemnél semmi ilyen nem volt.

2017. júl. 29. 15:31

Sziasztok!


Elég tanácstalan vagyok én is...

Azt hittem tapasztalt vagyok de tévedtem.

Januárban elvesztettem egy babát, 10 hetes voltam.

Április óta próbálkozunk újra babával.

Most kéne megjönnie, és 3 napja fáj a hasam, görcsölök, de eddig semmi.

Nem merek tesztet csinálni, mert félek, hogy negatív... addig van remény.

1475. zebracsikó (válaszként erre: 1474. - Feke-Bálint)
2017. júl. 29. 13:43

Nem akarlak elkeseríteni, de a nőgyógyász nem fog látni semmit. 3 héttel az előző menzesz után még a beágyazódás sem feltétlen történt meg (ha egyáltalán....), de még az elmaradó menzesz napján sem látnak semmit érdemben, legfeljebb némi felritkulást, azt is csak jó UH géppel ügyes orvos.


Várnod kell még és kb. 1 hét múlva érdemes elkezdened tesztelni. Előbb nem.


Véleményem szerint a nyomkodás semmi kárt nem tehetett, hiszen még a feltételezett vagy valószínűsíthető beágyazódás előtt történt.

SZóval emiatt nem aggódnék.


A rendszertelen menzesz miatt viszont igen. Ott hormonális galiba lehet.


Sok sikert!

1474. Feke-Bálint (válaszként erre: 1473. - 21Szandi)
2017. júl. 29. 11:47
Most hétfőre vagyok kiírva a nőgyógyászhoz
1473. 21Szandi (válaszként erre: 1471. - Feke-Bálint)
2017. júl. 29. 11:30
Mèrt nem mèsz el nőgyógyászhoz?
1472. 21Szandi (válaszként erre: 1471. - Feke-Bálint)
2017. júl. 29. 11:28
Nekem is volt hasonló vèrzèsem,az volt a gyanus hogy nem görcsöltem pedig mindig szoktam..kivève ez a hasnyomkodás..mi is rajta voltunk a baba dolgon..ezèrt csináltam is tesztet.nem is 1et,hanem 7-8 mind negativ volt.a következő menstruáció kimaradása után is negativak voltak.2hètre rá lett csak pizitiv.:)
2017. júl. 29. 10:37

Valaki adjon tanácsot vagy nyugtasson meg :(

Júli 8án megjött. 3 napig tartott csak. Júli 12-13-16 és 18-án együtt voltam párommal. Ovum feltételezhetően 19-20án volt. Hozzá teszem rendszertelen nagyon a havim. 22-30 nap. Júli 25-28ig émelygés erős szívverés fogott el. Ja és alhasi feszülés fogott el ebben a négy napban plusz "fájdalmasan" fájtak a melleim. Elméletileg Aug. első hetében kellene megjönnie. 28-án SBO-ra mentem mert a házidoki beutalt a rosszúllét miatt. Bent a "doki néni" olyan erősen nyomkodta meg a hasam hogy az csak na. El lett neki mondva hogy babát tervezünk és rajta is vagyunk a dolgon. Józan paraszti ésszel én ilyen esetben nem nyomkodnám az ember lánya hasát. De ez csak az én véleményem. Szóval szétnyomkodott has, vér és vizelet teszt után hideg ábrával közli velem hogy minden eredményem negatív. Köztük a terhességi teszt is. Hát köszi :( Délután 4-től 8-ig SBOn ülve hazamentem, pisiltem, megtöröltem és véres volt a papír. Kérdésem:most nincs az a fajta mensi görcsöm mint ami az első nap szokott lenni. Émelygésem nincs. Viszont olvastam hogy a beágyazódás járhat vérzéssel.

Tudom hogy várnom kell. De azért egy kicsit kétségbe vagyok esve. Megzavarodtam. :( hamarabb jött volna meg? Beágyazódás volt? A doki néni rásegített az erős nyomkodásával hogy a talán megfogant babóca elment? Nem tudom mit higgyek vagy gondoljak

2017. júl. 21. 13:21
Van itt még valaki? Jó lenne. Kezdek begolyózni egyedül. ☹
2017. júl. 20. 07:33
Sziasztok. Remélem olvassa még valaki. Sziasztok. Remélem olvassa valaki. Az lenne a kérdésem, h tüszőrepedés után a hegestest meddig látható az ultrahangon? Úgy tudom, 10 nappal tüszőrepedés után már sárgatest látszik nem? Ha igen és bekövetkezik a terhesség, akkor a sárgatest nő?
1468. ena0726
2017. júl. 2. 21:50

Szeretnèk tanàcsot kèrni tőletek!

Miutàn a pco-forumba irtam mert azzal illyesztegettek hogy az van ( persze ez nem a sajàt dokim vol ) kiderült hogy tökèletes a verkepem.


Viszont most fura dolgok törtènnek :) tegnap este barnás ròzsaszìnes valadèk jelent meg a wc-papìron.Nekem ilyen mèg soha nem volt.Elvileg 1.5 het mulva lennèk beteg.A naptàr szerint junius 21-26-ig voltak termèkeny napok.Rajta is voltunk az ügyön :) de ugye ezek nem pontos adatok mert hol 28 hol 26 napos a ciklusom sőt volt mar 32 is.

Nem tudom remènykedhetek e hogy ez beàgyazòdàsi verzes volt e vagy pont hogy peteèrès.

Nagyon szeretnénk màr ezt a babòt és az első lenne.

De ha utòbbi akkor elkèstem :(

Ma a második napja hogy tart még mindig az aprocska gorcs vagy szurkalas es a kis pötty verzes

1467. vibe12
2017. máj. 12. 20:04

Gratulálok!! :)

és köszönöm.

Tapasztalatok és sikersztorik miatt kezdtem ezt a fórumot olvasni pár napja. Elég kihaltnak tűnt már, de jó, h erre jártatok ma:)

1466. b3c1f394a2 (válaszként erre: 1465. - Vibe12)
2017. máj. 12. 07:44
Kitartás. Mi is 1,5 évig próbálkoztunk. És végre összejött. Épp ma 2 hónapos. :-)
1465. vibe12 (válaszként erre: 1464. - Beus009)
2017. máj. 12. 07:02

Szia!

És hogy vagy/érzel vmit?

Nekem 6-án volt ovu. :) Vmiért most bizakodó vagyok.. Mi 1,5éve próbálkozunk. Nálunk valszleg inszem lesz, csak még hiányzik 1 vizsgálat..addig meg spontán akció:)

1464. beus009
2017. máj. 12. 00:04
Sziasztok. Februar ota probalkozom de minden ovu teszt - volt es bizonyitott peteérès aprilisban volt (vervetel) majd most 2. án ovus teszt full+ :) hetfon hcg teszt ;)
1463. Bé88
2016. febr. 22. 17:58
Hátha idetéved még vki... Új vagyok, de elmondom nálunk mizu, mert látom más is pozitív az új szintekre emeléssel kapcsolatban. Nálunk most tavasszal lesz 3 éve! hogy próbálkozunk. 3 orvoson vagyok túl, és az idei év nyaráig hitegettek minket, hogy nincs gond, minden stimmel. Az első évben a szokásos vizsgálatok: peteérés követés, hormonvizsgálatok, hsg, sperma- vizsgálat. És csak várás. Meguntam a doktorbácsit, nekem rámenősebb kellett. Lett is, endocrinologus, nőgyógy. Azok a vizsgálatok nem voltak jók neki, meg réginek ítelte, ezért az első alkalommal legombolt 47 ezerrel, plusz 15 a konzult és vizsgálat. Kortizol szint, terheléses vc és minden más újra. Aztán kitalálta, hogy külföldről hozassak gyógyszert, bökjem magam a jól ismert Merionallal (35e/kúra)+pregnil, hogy turbózzuk az amúgy is jól működő petefészkeim. Jött egy stresszes időszakom és ezzel kombinálva az ideg szedett szét. Megbeszéltem vele, hogy ezt most szüneteltessük, pihenek. Jöjjek pár hónap múlva. Belőle a lehúzás miatt lett elegem... Meg mert ő se talált semmit, s csak topogtunk egy helyben. Közben eljött az időpont napja a Kaáliba. Gyerekek! Na ott mekkora taplók! Kiröhögtek. Ja, nem írtam. 28 éves vagyok, szerintük fiatal...ráérek. Vicc! Azt mondták 4-6 inszem, mire szóba állnak velem, mert túl fiatal vagyok?! Aztán találtam magamnak egy fiatal, lelkes dokit. Nem telt bele pár hónapba, mivel ő nem volt lusta UHozni minden 10.nap, hogy endometriómám van (csokiciszta). Valszínű endometriózis is. Ezzel csak az a vicces, h a Kaáliba direkt rákérdeztem, hogy kérnek-e lapart, mert az maradt ki egyedül. Szerintük nem kell tudnám, ha az lenne... Snitt...műtét, eltávolították őket, természetesen volt endometrikus plakk, csinált kég egy hsgt mert annak lassan 2 éve és ha már arra jár és alszom, csinált egy mégtükrözést. Na itt jött az újabb csavar! Amikor felébredsz és azzal köszöntenek hogy újabb felvonás következik! Méhsövény. Azóta azt is kiműtötték. Na drágáim, amennyi negatív tesztet egy nő csinálhat 2,5 év alatt, én azt megtapasztaltam. És nem adom fel! Most már tiszta vagyok! Biztos vagyok benne, hogy hajszálra a cél! A fontos: FIGYELMETLENEK ÉS RUTINBÓL CSINÁLNAK MNDENT AZ ORVOSOK! Fel kell vetni újabb és újabb vizsgálatokat, mert ilyesmikre nem gondolnak! Fel a fejjel mindenkinek és tessék rendesen kivizsgáltatni mindent. Mellesleg voltam mágusnál, relfexológusnál, homeopatánál. Idiótán hittem, hogy majd vki segít!
1462. rony1123
2015. okt. 29. 19:21
Sziasztok! Èrdeklődnèk nekem 1hete volt inszeminációm azóta görcsölgetek,szúrkál! Ma volt a csúcs mert nagyon rosszul voltam! Volt valakinek ilyen tapasztalata? Mit jelenthet?
1461. Mira87
2015. okt. 26. 17:23

Sziasztok! Üdv az újaknak! Gyors babásodást mindenkinek!

Nem is tudom mikor jártam itt utoljára...talán fél éve...egy gyors helyzetjelentéssel jelentkezem.

Amit rólam tudni kell,3 éve próbálkozunk babóca projekttel.Párommal mindketten 28 évesek vagyunk,rengeteg mindenen túl vagyunk.Év elején megvolt az átjárhatóságim,semmit nem találtak ami megmagyarázná a sikertelenséget.Minden eredményünk jó.Úgyhogy új szintre emeljük a dolgot,ha minden jól megy,jövőhónapban ilyenkor már túl leszek az első inszemináción. SZóval, senki ne keseredjen el,mindig van hova továbblépni!

1460. girl62
2015. okt. 13. 20:47
Sziasztok! Ha van valakinek feleslegessé vált clostylbegyt tabletája (teljes doboz), megvenném! Írj privit!
1459. Zsuzsimanó (válaszként erre: 1458. - Adrycy)
2015. okt. 12. 15:32

Szia!


Ne a netes kalkulátort figyeld :) hány naposak a ciklusaid? Hőmérőzöl? Ovu teszt?

1458. adrycy
2015. okt. 12. 14:35

Sziasztok szeretnék hozzátok csatlakozni és együtt drukkolni egymásnak. 28 éves vagyok és 2 .honapja probálkozunk párommal a gyerekáldásra :)

szeptember 30.-án volt meg utoljára netes kalkulátor szerint épp most vagyok középidőtájt ugyhogy figyelek mikor esélyes meg érzem is a peteérés jeleit. Remélem babóca lesz belöle :) Remélem hamarosan csodás kismamák lehetünk mindannyian.

Egyébként nem szedek semmi terhes vitamint pezsgőtablettában iszom a folsavat meg b6 ot meg multivitamint...egyenlőre ez elég ? puszim

1457. nomi11
2015. szept. 3. 12:08
bocsi elírtam, a folyásom hadonló az ovushoz, csak hígabb, átlátszó és híg, de nem vízszerű annyira.
1456. nomi11
2015. szept. 3. 12:06

Sziasztok! Rég jártam itt, zajlottak a napok, ezért is nem tudtam jönni, viszont most segítséget kérnék. 23-24-e körül volt ovum, a héten kedden pedig (rá 8-9 napra) a folyásomban pár csepp vért találtam. Ennyi volt semmi több. Viszont szombat óta a méhem baloldala görcsöl,néha húzódik és szurkál is. A gyomrom kb. 2 napja nem a legjobb, néha van egy apróbb émelygés, és néha erősebb folyásomak hígabb. Jövőhét keddre nem várom. Szerintetek ezek jó jelek? Vagy inkább csak mensi előtti tünetek?

Mindenkinek jó babavárást kívánok :-)

1455. Alidus
2015. aug. 8. 05:48
Esetleg természetes úton nem próbáltad még megtámogatni a dolgot? (Nem olvastam vissza a hozzászólásaidat.) Nekem a cickafarktea+palástfűtea és a barátcserje segítettek.
1454. Mira87 (válaszként erre: 1453. - Alidus)
2015. aug. 7. 16:48
Remélem igazad van! köszönöm a támogatást
1453. Alidus
2015. aug. 7. 16:40
És mi van, ha mondjuk mégis vlt vmi, nem a teszt volt a hibás? Erről vhol azt olvastam, hogy a következő ciklus biztosabb, hiszen a szervezeted már tudja, hogy képes teherbe esni és legközelebb könnyebb lesz. Ez még akkor is jó hír lehet, ha inszemnél ezen múlik a siker. Kitartás! Szorítok!
1452. Mira87 (válaszként erre: 1451. - Alidus)
2015. aug. 7. 09:39

aranyos vagy...

pedig megfogadtam,hogy amíg az inszemináció nincs meg,addig nem reménykedek...de ez a teszt most jól becsapott :(

1451. Alidus
2015. aug. 7. 09:32
Mira87, kost láttam a másik fórumon, hogy mi történt. Sajnálom. :(
1450. Alidus
2015. aug. 7. 09:29
Szia. Az én tesztjeim napokig ilyenek voltak. Készíts be otthonra még egyet, és mondjuk vasárnap csináld meg (ne felejtsd el megmutatni ;-) ). Szorítok, hogy olyan eredményt kapj, amilyet szeretnél.
1449. Mira87
2015. aug. 6. 10:39

Sziasztok lányok!

Nem tudom van e még olyan régi tag aki emlékszik rám...sokszor jártam már itt,de hosszú ideje nem jelentkeztem...rövid ismertető rólam:3 éve próbálkozunk a babóval eredménytelenül.túl vagyok idén márciusban a petevezeték átfújáson...ősztől Pestre fogunk járni a meddőségi klinikára inszeminációra....

na mármost,nem tudom mi van,de meglesnétek a képet amit ma raktam fel? 29.napon vagyok,alhasi görcsöcskékkel,megjövős érzéssel,és némi barnázással (pisiléskor)...de lehet a reggel lőtt teszt pozitív? az nem lehet...ez csak olyan álpozitív nem? HELP!!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook