Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nők!Mi a véleményetek a török férfiakról?Vagy esetleg valakinek valami tapasztalata van velük? fórum

Nők!Mi a véleményetek a török férfiakról?Vagy esetleg valakinek valami tapasztalata van velük? (tudásbázis kérdés)


14. Kék Lilla (válaszként erre: 1. - 7ada0001cd)
2017. jan. 23. 23:12

Szerencsére nekem nem volt,

de az ismerősömnek igen,kis híján ráment a lakása,rengeteg

zűr volt a pasival,állati sok prob-

léma!!!Addig menekülj amíg nem

vagy szerelmes,erre gyúrnak,

vagy nagyon ráfázhatsz!

Én szótam....

2017. jan. 23. 17:45
Nekem személyes tapasztalatom szerencsére nincsen, viszont személyesen ismerek egy nőt, aki szakmailag elismert gyógytornászból néhány évvel egy török férfival kötött házasság (2 közös gyerek) után egy pszichiátrián kezelt, ott súlyos esetnek számító emberi roncs lett.
12. Kathlaurie (válaszként erre: 10. - Kristo_f)
2017. jan. 23. 13:42

Megismerkedtem arab sráccokkal is. Nagyon észnél kell lenni velük is. Náluk nem a kalandozás a fő probléma, hanem a vizumvadászat. Akiket megismertem, valamennyi rövid időn belül szerelmet vallott, majd jött az, hogy velem akarnak élni itt Európában és küldjek már nekik meghívólevelet :-D Volt aki repülőjegyet is kért :-D

A viselkedésük és a szövegük forgatókönyv szerűen ugyanaz, mint a törököknél. Már előre tudtam mikor mi következik, kb. mit fog írni, hogyan fog reagálni :-D

Nem keresem a társaságukat, ők vannak rám kattanva, mivel szőke vagyok, kék szemű, kerekded formákkal :-D

2017. jan. 21. 19:35

Fejlemény annyi történt, hogy visszatértem a társkeresőbe, és lássanak csodát, az én törököm is ott volt :-) Ráírtam, hogy örülök, életben van és megköszöntem a szép viselkedését. 1 hét után annyit írt vélaszként "szerelmem,a telefonommal van baj, össze vagyok törve" . Pff. megkérdeztem mi a baj, de itt van a társkeresőn folyamtosan, ráadásul mutatja a rendszer, hogy a tekefonján ír :P Szóval, ha én olyan fontos vagyok és szeret, mi az oka a viselkedésednek? Annyit írt megint "szeretlek". Pff. Részemről itt eljött az a pillanat, hogy elbúcsúztam tőle véglegesen. Megírtam nem vagyok a játékszere és felejtsen el. Kedves, intelligens voltam vele.

Azóta több törökkel megsimerkedtem, de valóban csak szórakoznak az európai nőkkel. Semmi tisztelet nincs bennük, könnyű prédának tekintenek bennünket. Legalábbis akikkel a társkeresőn összefutottam, valamennyi nagyon gáz volt. 3 mondat után jöttek a dumával, hogy utazzak ki törökbe, mert ott vár engem a nagy szerelem és hasonló marhaságok :D Alkalmi hetyegés miatt nem fogok külföldre utazni :) Arra itt is találni elég gyökeret D

10. kristo_f (válaszként erre: 8. - Annazara1982)
2017. jan. 19. 16:54

Ha bármiben tudok segíteni,..."


Milyen jó hogy bedugnád egy török ágyába!

Ugyan a török nem arab, de a mai migráns világban sokat lehet olvasni és videón látni hol a helye a nőnek abban a vallásban.

Futólag emliteném csak meg a becsület gyilkosságokat!

2017. jan. 19. 14:44
Nekem volt velük dolgom, törökkel és kurddal is. Van pozitív és negatív példám is. De általánosságban alkalmi kapcsolatokra jók, komolyan nem érdemes velük tervezni.
8. annazara1982 (válaszként erre: 7. - Kathlaurie)
2017. jan. 19. 14:10

Szia Kathlaurie!

Nagyon sajnálom, hogy így átvágtak. Sajnos a netes ismerkedésnek ez ahátulütője, sokkal jobb, hogyha személyesen szórakozóhelyen stb. ismersz meg valakit.

Biztosan rád fog találni a szerelem, h ogyha itt lesz az ideje, és az van megírva a sorsodban, hogy párt találj.

Jómagam nem próbálkozom társkeresőkön, mivel én egy mindkét szememre teljesen vak nő vagyok, és több ismerősömet átvágták így, amikor megtudták, hogy nem látnak, akkor eltűnteka pasik, nem keresték őket többet.

Török pasikat egyébkéntnem ismerek se netről, se személyesen.

Az Ali Baba török étteremről hallottam Budapesten, hogy oda sok török jár, ha törökökkel szeretnél ismerkedni, oda érdemes ellátogatni szerintem.

Ha bármiben tudok segíteni, írj privátot, vay FAcebook-on is megtalálsz, a linkje az oldalamnak fenn van az adatlapomon, vagy ha csk beszélgeti szeetnél,a nnak is örülök.

Millió ölelés neked: Anna

2017. jan. 15. 23:32

Én múlt év októberében kezdtem ismerkedni egy török-kurd sráccal,aki Dohában él 6 éve a munkája miatt. Nagyon nem akartam foglalkozni vele, mivel fiatalabb is volt nálam és a távolság is zavart. Nagyon kitartó volt, állandóan írt, udvarolt, kedveskedett. Kezdtünk közelebb kerülni egymáshoz. Felhívott többször Viberen, video chateltünk is, úgy tünt sinen vagyunk. Már a megismerkedésünkkor mondta, hogy dec.21-én jön Bécsbe, találkozhatnánk, Ő eljön Budapestre. Boldog voltam. Aztán csend lett az utazás körül és többször azt próbálta kicsikarni, hogy én utazzak Dohába, de közöltem vele, akármilyen modern világban is élnük, első randira nem a Nőnek kell odautazni a férfihoz! Ha ő eljön valóban Budapestre, akkor találkozunk. Mikor december 22-én rákérdeztem, hogy Bécsben van-e, nem kaptam választ. Továbbra is beszélgettünk, nagyon lelkes volt. Minden téma szóba került, nagyon lightosan a szex is, mármint mindkettőnknek hiányzik és, ha találkozunk milyen jó is lesz :-) A bécsi utazásról persze nagy hallgatás. Többször rákérdeztem, mi a probléma, miért nem mondja el? Aztán végül annyit mondott, várja, hogy mehessen szabadságra és akkor jön Budapestre, és végre együtt lehetünk, és meg tudjuk a jövőnket beszélni. Ettől függetlenül továbbra is próbálkozott, hogy menjek én Dohába még mielőtt ő ide jönne, hiába közöltem vele, nekem nincs most 500 USD a zsebemben jegyre, hogy menjek, majd később Ő meg nem ajánlotta fel, hogy segít. Meg nem is értettem, hiszen hamarosan Ő jön Budapestre, miért menjek most én oda? Állandóam küldözgetett fényképeket, tőlem is folyamtosan kérte a képeket. Naponta leírta szerelmes és kellek neki nagyon, mennyire hiányzom és maradjak vele örökre, mert annyira szép érzéseket keltek benne, olyan gyönyörú és szexy nő vagyok, még senkivel azt nem érezte amit velem. Állandóan rám gondol, velem álmodik, esténként az ágyban nézegeti a fényképeimet. Szerelmes kurd zenéket is küldött. Aztán egyre gyakrabban hivatkozott a fáradtságra és arra, hogy nem érzi jól magát és emiatt elvonul, mert pihennie kell. OK. ez természetes, hiszen hajnalban kel és este kerül ágyba, de minden reggel küldött üzenetet, minden reggel leírta szeret és akar engem, hiányzom neki, minden reggel váltottunk pár szót chaten és napközben is. Mikor nem írtam neki hosszabb ideig, rám írt, hol vagyok, hogy vagyok, megerősítette újra és újra, hogy szeret engem. Egyik elvonulása után aztán nem lépett be a Viberre, hiába vártam. Telepítettem a Whatsappot, beléptem ode, hát ott volt online. Ráköszöntem, szokásos módon üdvözölt. Hűvös voltam vele, megkérdeztem tőle, miért tűnt el, de nem kaptam választ. Nem foglalkoztam vele, mert mérges voltam. Akkor 2 nap után írta, hogy maradjak vele, na hagyjam el, mert akármilyen őrület, de szeret engem! Megbeszéltünk mindent, ok. maradok és mikor jön hozzám, valóban leülünk és megbeszéljük a jövőnket.Megerősítette, hogy akarja a találkozást és a beszélgetést is, mert velem akar lenni és boldoggá akar tenni engem életem végéig. Azután januárban elmaradtak a hívásai, a videochat, csak néha váltottunk pár szót egymással. Ő annyit írt csak, hogy szeret engem és őrizzem őt a szívemben. Nagyon fáradt, sok a stressz, de kapott szabadságot, február 07-én jön és végre együtt lehetünk! Azt is megbeszéltünk, hogy 1-2 napig biztosan pihenni fog, lehet átalussza a napot. Mondtam semmi gond, itt nyugalom van. Boldogok voltunk, hogy hamarosan találkozunk! Január 12-én beszéltünk utoljára, akkor egész nap mást nem írt, csak szeretlek és ezt többször is napközben! Mivel pénteken mindig pihent, nem is gyanakodtam, de se szombaton, sem vasárnap nem jelentkezett, üzenet a Whatsappon nem volt kézbesítve, a fotója is eltűnt. Betettem a telefonomba egy másik sim kártyát, és akkor bizonyosodtam meg arról, hogy le vagyok tiltva Viberen és Whatsappon is.Benéztem a társkeresőbe és ott volt online! Örömömet fejeztem ki, hogy életben van, és megkérdeztem, ez most mire volt jó? Miért nem tudta mondani, hogy nem akar engem, nem is akar találkozni velem csak akkor, ha én megyek Dohába? Milyen dolog az, hogy szerelmet vall, könyörög maradjak vele, őrizzem őt a szívemben, aztán letilt?! Megköszöntem a szép álmot és minden jót kívántam neki. Természetesen semmi válasz. Mi történt nem tudom, csak azt tudom amit kiderítettem róla, mivel kicsit nyomozgattam utána. Több nő volt nála Dohában a múlt évben 1-1 hetet. Kiszórakozta magát velük, és utána a srác eltűnt, a csajok meg siránkoztak a közösségi oldalakon, hogy átverte őket! Természetesen valamennyinél bejött a szerelmes vagyok szövege ..... és ezzel olyan szépen megfűzte a csajokat, hogy odautazzanak hozzá, ráadásul saját költségükön, ő meg kiszórakozta magát, pénzébe sem került, és eltűnt. Én nem utaztam, tőlem is lelépett. Ha kiutazok hozzá, akkor is ez a vége, csak még sokkal fájdalmasabb, hiszen találkoztunk és együtt voltunk!

Féltékenységet és erős birtoklási vágyat folyamatosan tapasztaltam nála, ami egy idő után elég zavaró tud lenni.

6. 7ada0001cd (válaszként erre: 3. - Krisz42)
2013. ápr. 2. 18:26
Nem,nekem nincs is török pasim!
2013. ápr. 2. 16:40
Nincs velük személyes tapasztalatom, és Isten mentsen attól, hogy legyen!
2013. ápr. 2. 16:08

En Angliabol ismerek parat.

Muszlimok. Azaz a not semmibe sem nezik.

Udvarolni nagyon tudnak-amig meg nem kapnak, utana megvaltoznak.

2013. ápr. 2. 16:04
Szerintem menekülj,nekem Kanadában járt egy a nyakamra,de elhajtottam.Bár ha szereted az alárendelt leosztást,akkor hajrá.
2013. ápr. 2. 15:58
Török párkapcsolatok (Párkapcsolat, szerelem) 134 hozzászólás
2013. ápr. 2. 15:55
Nők!Mi a véleményetek a török férfiakról?Vagy esetleg valakinek valami tapasztalata van velük?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook