Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Igaz az, hogy fél éves kortól ihatnak ásványvizet a kisbabák? fórum

Igaz az, hogy fél éves kortól ihatnak ásványvizet a kisbabák? (tudásbázis kérdés)


8. ibi75 (válaszként erre: 6. - Kolibri)
2008. febr. 26. 09:11
A kék Jana van fél literesben is, de hogy nálatok van -e az nem tudom.
7. 14775640c4 (válaszként erre: 6. - Kolibri)
2008. febr. 26. 08:45

azt én sem

de vannak különböző fajták is mind más összetételű

érdemes neten utánajárni mennyi a határ és melyek azok az ásványvizek amik minimális na.-t tartalmaznak

2008. febr. 26. 08:42
Kuvaitban lakunk, ezert ekkora "dilemma" ez. Ha be is vasarolunk belole, csak 2literes kiszerelesben van, de minden nap csak max. 1.5dl fogy belole, tenyleg csak a tejpephez (teat, vizet nem issza meg a kismano). Aztan meg 3 naposan mar nem lehet hasznalni, ezert gondolkodtam csak valami mas megoldasban. Ugy hallottam, hogy az asvanyviznel a natrium mennyisegre kell odafigyelni. Azt persze nem tudom, mennyi a hatar.:)
2008. febr. 26. 08:41
A kék Janát ihatják babák is, nekik lett kitalálva :)
4. 14775640c4 (válaszként erre: 3. - Kolibri)
2008. febr. 26. 08:36

igen jobb az ásványvíz

dm rossmann coop semmi?

azért csak van valami ahol lehet kapni

2008. febr. 26. 08:34
Koszi, mi mar 8 honaposak vagyunk,es szerencsere a baboka meg boven szopik, csak a tejpephez van szuksegunk vizre, csak itt szinte alig van olyan bolt, ahol babaviz kaphato. A csapvizet a felnottek sem ihatjak, ezert gondoltam, hogy az asvanyviz csak jobb, mint az a viz forralva, ami emberi fogyasztasra nem is alkalmas.
2008. febr. 26. 08:28

nem igaz

ihat külön nekik szánt babavizet

van több féle

mint a humana az óbudai gyémánt

persze inkább szopjon igény szerint hisz az jó neki

de ha valamiért nem megy a szopi babavizet adhatsz neki már előbb is a táp mellé

2008. febr. 26. 08:09
Igaz az, hogy fél éves kortól ihatnak ásványvizet a kisbabák?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook