Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Agyő, tavaszi fáradtság! fórum

Agyő, tavaszi fáradtság! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Agyő, tavaszi fáradtság!

11. syria (válaszként erre: 4. - 9440d33a66)
2013. ápr. 3. 17:45

Egyetértek.

Pl. panelben hogyan lehet biztosítani a nyugodt alváshoz szükséges csendet? Szerintem sehogy. :(

Illetve egy módon talán: megszoksz, vagy megszöksz.

10. 6b006fc769 (válaszként erre: 9. - B74f6e5cdd)
2013. ápr. 2. 14:39
éjfélkor meg gyakorlatilag lehetetlen...:D
2013. ápr. 2. 14:37

Délben tartózkodni a napon igen veszélyes.


Olvastam már jobb cikket is sajnos,, de azért gratulálok a lényeg átjött!

8. 6b006fc769 (válaszként erre: 7. - Michelle.r)
2013. ápr. 2. 13:15
Remény van, de holnap már megyek dolgozni, és olyan jól esett volna a majdnem teljesen szabad napon kicsit tekeregni:)) (ui. férj dolgozik)
7. michelle.r (válaszként erre: 6. - 6b006fc769)
2013. ápr. 2. 13:13
Én is így terveztem. Aztán autóztam egy keveset "valami"-esésben, hónak nem nevezném, de esőnek sem :)) Viszont 6 fok van, tegnap este pedig 17.30-kor sütött a nap, szóval van remény :)
2013. ápr. 2. 12:59
Én úgy terveztem, hogy ma bringázok egy jót a napsütésben, a kellemes tavaszi időben...
5. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 4. - 9440d33a66)
2013. ápr. 2. 12:45

De a le*m tabletta mindig kéznél van...

Ha nem is süt a nap, a lakásban lehet és kell is néha erôsebb fényvilágítást alkalmazni fényterápia címén.

2013. ápr. 2. 11:10

Tessék mondani a "stresszmentes életmód"-ot hol adják és mennyiért?

...habár úgysem lenne rá pénzem:///


viccet félretéve: nem sértegetésnek szántam a fentieket, a cikk nem rossz egyébként, de a megvalósítás ......az már más kérdés:(

3. Csipkerózsika (válaszként erre: 1. - Netbarátnő)
2013. ápr. 2. 10:03

Itt speciel most is esik a hó. :)

Csomagolok és megyek oda, ahol te vagy...

2013. ápr. 2. 09:36
A fény önmagában kevés, UV sugárzás is kell, a d-vitaminhoz. Fényforrásnak a Napot javasolnám, már ha süt.
2013. ápr. 2. 09:08
Lassan itt a tavasz: szikrázó napsütés, lágy melengető szellő, madárcsicsergés, virágba boruló terek, és utcák.
A legszívesebben minden percet a szabadban töltenénk – már, ha lenne erőnk hozzá. De még a kötelezően elvégzendő feladatainkhoz is alig van. Fáradtan, kimerülten kóválygunk, és már kora reggel kilúgozva indulunk neki a napnak. Sürgősen tennünk kell valamit az állandósulni kezdő tavaszi fáradtság ellen, még azelőtt, mielőtt valamilyen komolyabb probléma alakulna ki, és nehezítené meg mindennapjainkat. Tartsanak hát velem, hogy lépésről-lépésre haladva, minél hamarabb túljuthassanak ezen az átmeneti időszakon!

Ugrás a teljes írásra: Agyő, tavaszi fáradtság!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook