Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Megint nőgyógyászati gond? fórum

Megint nőgyógyászati gond? (beszélgetős fórum)


12. erigan (válaszként erre: 1. - Yousei)
2013. ápr. 1. 20:08
Szia! Nekem is volt hasonló, KB. 2 hetig fájt a hasam barmit ettem. Nem tudtam hason feküdni sem. Nekem is puffadassal kezdödött a törtėnet. Aztán magától elmúlt. Elmentem ultrahangra, de mindent rendben találtak. AZT mondták valószinü emėsztėsi gond, nagy mennyisėgû levegô kerülhetett a belekbe es ez okozta a problėmát. Ajánlották AZ espumisan gyöngyöt, hogy ha olyat eszem ami puffaszt használjam bátran.
2013. ápr. 1. 15:35

Nem lehet, hogy eszerűen csak tele vagy kajával és még a szervezeted nem tudta feldogozni?

A székleted rendben van? Igyál kamilla teát, vagy májva teát. Aztán egy jó kis trónolás után jobban fogod érezni magad. Ha pedig maradtak a korábbi panaszok, akkor menj el a háziorvoshoz.

10. hüllen (válaszként erre: 9. - Lilian1112)
2013. ápr. 1. 15:33
igen éppen ezen agyaltam én is...akár ez is lehet,de a legjobb ha elmész dokihoz,mindenféleképp!!!
2013. ápr. 1. 15:31
Értem. Ami még elképzelhető és sok embernek van, az az IBS (irritábilis bélszindróma). Tünetei pl. a puffadás, gyomor-és bélfájdalom, hányinger, levertség, illetve sok embernél előfordul, hogy a hasmenés és a székrekedés váltja egymást. Nagyon sok ember küszködik ezzel, és igazából a stressz is kiválthatja.
2013. ápr. 1. 15:30

mindenképp menj dokihoz,mert ez nem játék!

Elméletileg a ciszta nem fáj,mert nekem is az van,és nem is érzem!De azt mondta a nődoki,hogy az önmagában nem fáj!

7. yousei (válaszként erre: 6. - Lilian1112)
2013. ápr. 1. 15:22
Lázam és hőemelkedésem nicsllncs, se hányimgerem. Nem kívánom a kaját. Mjd csak szombaton tudok elmenni orvoshoz, azért is kérdezlek titeket. Ciszta remélem nem lehet.
2013. ápr. 1. 15:18
Hányingered és lázad, hőemelkedésed is van? Mert ha igen, akkor vakbélgyanús.
2013. ápr. 1. 15:17

Na még egyszer:)))))Még egy orvos sem vállalkozna a távgyógyításra. Menj dokihoz remélem semmi komoly gondod nem lesz.

Javulást.

2013. ápr. 1. 15:17
Mindenképp orvoshoz kellene menned, mert ez akár vakbélgyulladás is lehet. Nem rémisztgetni akarok, de ha nem múlik el, vagy ne adj'Isten erősödik a fájdalom, azonnal doki. Azért remélem, nincs baj és csak elrontottad a gyomrod. :)
2013. ápr. 1. 15:16

Még egy orvos sem vállalkozna a távgyógyításra. Men dokihoz remélem semmi gomoly gondod nem lesz.

Javulást.

2013. ápr. 1. 15:10
Mindenképp el kell menni vele orvoshoz. Lehet komoly es nem komoly is a dolog. Mindenképp menj el orvoshoz. Ilyen esetben nem jó ha fórumon "tippelgetünk" neked.
2013. ápr. 1. 15:03
Előre is köszönöm, aki elolvassa és válaszol. Nem tudok most orvoshoz menni, de azért kicsit parázok. Harmadik napja van felpuffadva a hasam (lehet nem puffadás de nagyobb, mint volt). Először arra gondoltam, hogy a müzlitől, amit szombaton ettem. De tegnap óta gyomorfájáom van, mára elment az étvágyam, és fájdogál a hasam hol a gyomorszájamnál, hol a beleimnél. Gyanakodhatok valami komolyabbra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook