Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Aprópénzt hogy a legkönnyebb berolnizni? fórum

Aprópénzt hogy a legkönnyebb berolnizni? (tudásbázis kérdés)


6. Szapi (válaszként erre: 5. - 9bc47feccc)
2008. febr. 27. 19:46
Hosszú életű leszel, mert aki a rolnidat bontani fogja nem fog mosolyogni. Tudom miről beszélek...
5. 9bc47feccc (válaszként erre: 2. - Dus)
2008. febr. 27. 16:42
OK,köszi a tippet,én is neki álltam,de 10,vagy 15 darabnál nem is lenne probléma,de ezek kitalálták,hogy csak 50 db-ot fogadnak el.Na ez már fogós,szétugrik,elgurul,stb,lentebb leírtam a megoldást.Legközelebb vascsövet keresek nekik,had cipeljék.
2008. febr. 27. 16:39
Megoldódott a probléma.találtam 13.5-ös műanyag villanyszerelő csövet,és abba szépen belepotyogtattam az aprót ötvenesével,aztán cellux,utánna papírba tekerés,név,és cím ráírása,postán leadása,csodálkozó,kezében mérlegelő postáshölgy stírölése,kuncogás magánba.Ötlet megjegyzése,máskorra eltétel.Végül a kitaláló erélyes,és csúnya szavakkal való illetése,elküldése meleg éghajlatra.Postáról büszkén kijönni,és fellélegezni,na ezekre végre sikerült rásózni .
2008. febr. 27. 09:39
Legkönnyebb normál papírba rolnizni. Pl írólap vagy fénymásoló papír. Csak kb 2 centivel legyen szélesebb, és legalább 4-5 "tekeréssel" legyen magasabb, mint a rolni. A papír "alja" egyenes, a "teteje" ferdén vágott legyen, így a kész rolnit átfogja, mintha átkötötted volna. Először tízesével pakold ki az aprót és csak utána kezd el csomagolni.
2. dus
2008. febr. 27. 09:09

Szia!

Én is gondban voltam az apró rolnizásával!

Amikor nagyon méregbe jöttem, pénzjegy ragasztóval átcsavartam hosszában, utána tetem papírba! De ezt a saját felhasználásomra teszem, mert én is bontottam ki! (pénzzel dolgozok)

Az más kérdés, hogy amikor a postán majd kibontják, nem fognak neki örülni! De szépen be van csomagolva, szavuk sem lehet! :)))


A viccet félre téve, a legkönnyebben kemény papírba lehet becsomagolni! A forintsort ráteszed a papírra, óvatosan felcsavarod és a két végét behajtod, jó szorosra. Akkor nem gurulnak szét, csak fel kell göngyölíteni és kész a rolnid!


Remélem sikerül! Sok türelmet kívánok hozzá!

2008. febr. 25. 21:38
Van valami furmány,amivel könnyen lehet rolnizni az egy,és kétforintosokat? van egy zsákkal,a postán mondták,rolnizzam be ötvenesével,írjak rá nevet,lakcímet,és ha csekket adok fel vele,akkor nem vonnak le belőle semmit.Amúgy minden 200 Ft-ból levonnának 190-et.De ehhez bekell rolnizni,de nekem már az elsőnél rámjött az agybaj,és abbahagytam.Valahogy meg kellene csinálni,kellene valami tipp.Ebben nem vagyok profi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook