Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen lehetőségek vannak 40 felett hatékony, látványos ránctalanításra? fórum

Milyen lehetőségek vannak 40 felett hatékony, látványos ránctalanításra? (tudásbázis kérdés)


1 2
34. nyussy
2015. dec. 8. 23:49

Sziasztok !!!


Édesanyámnak szeretnék karácsonyra valami kezelést ajándékozni, de rengeteg Esztétikai klinika és központ van ìgy,tanácstalan vagyok, melyiket és hol végzik igazán jól. FTC /fine thread Contour therapyról vélemény???


Kérem segítsetek

Köszönöm szépen !!!!

Nyussy

2015. júl. 10. 23:19

Szerintem nincs semmi.

En 38 eves vagyok, en is rancosabb vagyok, mint az atlag korom, de nem vagyok hajlando erre a temara ragyogyulni.


Ez genetika.

Baratkozz meg az oregedessel!

Ha csillog a szemed, akkor nem is kell sima bor:)

2015. ápr. 20. 07:21
Nevess minden nap!
31. emagdi (válaszként erre: 26. - *bakancslista*)
2015. ápr. 19. 20:27
fertőtlenítik az ecseteket!
2015. ápr. 19. 20:17
A botoxnál van jobb és tartósabb megoldás 40 év felett??? Kinek, mi a tapasztalata?
29. Elyn
2014. ápr. 19. 10:17
Ultherapy ??? Valaki tudna róla mondani valamit?Esetleg próbálta már valaki? Engem nagyon érdekel, tényleg olyan hatásos-e, mint ahogy reklámozzák???
28. *bakancslista* (válaszként erre: 27. - Anda39)
2013. ápr. 17. 12:27
Igazad van.A lànyom mindig arrébb cibàl. Na majd egyszer nélküle megyek. Most kivàncsi lennék mit alkotnànak rajtam, totàlkàros a lelkem és ettöl most simàn +8cal többnek làtszom kisírt szemek, szabàlyosan lóg a bõr az arcomon.
27. Anda39 (válaszként erre: 26. - *bakancslista*)
2013. ápr. 17. 11:52
Igen, ilyenkor szembesül az ember ilyen "apróságokkal", viszont ha elmész a kozmetikushoz vagy sminkeshez, akkor is ugyanez a helyzet.
26. *bakancslista* (válaszként erre: 25. - Anda39)
2013. ápr. 17. 10:52
Szeretném én is egyszer kipróbàlni, csak taszít, hogy mindenkinél ugyanazt az ecsetet hasznàljàk.
25. Anda39
2013. ápr. 17. 10:19
Egy jól elkészített smink is sokat dob az emberen. Tegnap letámadtak egy bevásárlóközpontban - persze azt remélve, hogy sok tízezret ott hagyok aztán a kencékre, de sajnos erre nekem nincs lehetőségem -, ingyen kifestettek, és tényleg jól néztem ki. :)
24. slöj (válaszként erre: 6. - Elyn)
2013. ápr. 16. 10:01

Szia,


Nekem is ez a tapasztalatom. A kozmetikusok csak a pénzettől szabadítanak meg, nem a ráncaidtól. Én is kipróbáltam a mezoterápiát. Pedig egy kicsit kellett volna javítani, mert sokkal fiatalabbnak néznek a koromnál. De eredmény semmi. Ja de igen! Laposabb pénztárca! Lézeres arcfiatításra mennék el a Dr. Varjú Gáborhoz, vagy amit ajánl. De az Pesten van Én meg Kaposvári vagyok.

2013. ápr. 15. 13:10
Ja, és amikor jókedvem van egy ragyogószemü csajszi néz vissza a tükörböl ês nem is érdekelnek a szépséghibàim!
2013. ápr. 15. 13:07

Igen, a genetikàn is múlik. Anya 78 éves, sehol egy viszér, semmi narancsbör, az arcàn is csak nevetõràncok. Apukàm is szép bõrü volt. Viszont azt làtom a növéremen, hogy a túlsúly és a gonoszsàg milyen nyomokat képes hagyni. Úgyhogy nem akarok elhizni, nem akarok savanyú banya lenni. A krémek többsége nem sokat érö, nem jut el ahovà kellene és az öregedés úgyis abelsö folyamat làthatósàga. Ha nyernék a lottón

és vàltoztathatnék dolgokon én lennék a leggyönyörübb negyvenes plasxtikàzàs nélkül.

21. Anda39
2013. ápr. 15. 12:17

Pár éve kaptam a férjemtől egy jó drága kencét, ami fűt-fát ígért - természetesen a ráncok csökkenését és megszépülést -, de nem ért semmit. Már korábban rájöttem, hogy teljesen mindegy, mit kenek magamra, csak használjak valamit. Egy drága krém sem ér többet, mint a legolcsóbb.

A genetikán megint sok múlik. Van olyan ismerősöm, aki sosem használt semmi krémet, mégis olyan szép az arca nyolcvan évesen, hogy egy "huszast" letagadhatna. Én anyumra hajazok, tehát tudom, mire számítsak, ahogy telik az idő.

20. *bakancslista* (válaszként erre: 19. - Elyn)
2013. ápr. 15. 11:22

Úgy vagyok vele, mint Te, jobban érzem magamm, mint fele ennyi idösen. Nem tudom az àltalam alkalmazott dolgok mennyit hasznàlnak, hiszem, hogy meglehetösen sokat. Persze nem sebészkés hatékonysàgu, de alighanem az kimarad az én életemböl.

Az uh géppel kapcsolatban: nekem van, idönként kölxsönadom a tesómnak. Önmagàban sokat nem csinàl szerintem, csoda nem vàrható, de a kozmetikumok bedolgozàsàra kivàló. Nekem a Viva.ax van, évek óta.

Valahol meg kell békélnünk szerintem, néha arra gondolok inkàbb a nevetéstöl legyen ràncom, mint a gonoszsàgtól. Rendületlenül bújom a tippek miatt a netet, tegnap pl.lenmagolajat vettem, külsöleg és belsöleg szàndékozom hasznàlni. Nameg mostmàr az 50 es fényvédô + kalap. (Tênyleg a lelki béke ês a szex fontos. Fél siker. (lenne)

19. Elyn
2013. ápr. 14. 09:32

Köszönöm mindenkinek az ötletét, pont azért kértem véleményeket, mert sokmindent próbálgat az ember, talán sokat is költ ezekre a dolgokra...viszont én már nagyon szelektálni szeretnék és csak arra költeni, amiről tudom, hogy valakinél már látványos eredményt hozott. Nem is annyira a kencékre, krémekre értem mindezt, mert azokat folyamatosan fogok ígyis, úgyis használni, hanem a "divatos" ( bőrgyógyász, kozmetikus által végzendő) kezeléseket illetően vagyok leginkább szkeptikus és bizonytalan.


Bakancslista hozzászólásához azért annyit megjegyeznék, hogy én is használgattam azon kozmetikumok egy részét amiről írtál ( pl. a hámlasztó krémet is, ugyanazt a márkát),DE pont a lényeg, amiért itt is segítséget kérek, hogy például ettől a krémtől sem vettem észre semmit, hetekig használtam, de egy apró ránccal sem lett kevesebb a bőrömön..

Pedig nem arról van szó, hogy egy- egy alkalomtól várok eredményt, a kezeléseket is kúraszerűen végeztettem.

Megkozkáztatom és belátom - talán ezzel önmagamnak is ellentmondva - hogy összességében lehet , hogy van eredménye annak, hogy rendszeresen ápolom a bőröm ilyen , olyan módokon, hiszen nem rossz az állapota,de már meguntam az összevissza pénzszórást az általános krémezéseken túl.

A Guna kezeléseknél azt ígérik, hogy kb. 5-10 alkalom után évekkel leszel fiatalabb, hát egyáltalán nem érzem , hogy fiatalabbnak látszanék tőle, pedig nem volt olcsó kúra, látványos változás azonban itt sincs..Ha pl. megnézett volna alaposan valaki előtte és utána, szerintem nem értené, hogy mi került rajtam ennyi pénzbe..


Lehet, hogy túl sokat várok... azt gondolom, hogy természetesen hidratálni, kenegetni kell a bőrünket, de hogy ezen kívül a különböző extra kezelések érnek-e valamit azt én még nem látom ...


Örültem, hogy Dorka megemlítette a Drakulaterápiát, erre is gondoltam már...de addig amíg nem tudok biztos sikerekről egy-egy kezelést illetően, addig nem akarok belevágni... tudnál erről többet is írni esetleg...érdekelne az orvos is..akár privibe is..


Nem tudom , hogy az otthoni ultrahang készülékkel kapcsolatban van-e valakinek tapasztalata,régóta gondolkodom azon is, hogy volna-e értelme otthonra venni egyet és rendszeresen használni a krémekhez...


Plasztikai műtétre természetesen egyáltalán nem gondolok, és arra még végképp szükségem sem lenne. Úgy diagnosztizálnám magam, hogy a 40. évemben, már már jelentkeznek óhatatlanul a kor jelei pl. a bőr veszít feszességéből,picit talán kezd ereszkedni, ezt a folyamatot lenne jó lassítani..és a szarkalábak, mimikai ráncok főként nevetésnél már egyre erősebben megjelennek...DE mindezek ellenére szebbenek érzem magam , mint 20 évesen ..csak annyi a célom, hogy minél tovább konzerváljak....:)))

2013. ápr. 13. 13:40

Ja én étrendkiegészítőket is használok.

Meg jó az arcmasszázs.

2013. ápr. 13. 13:34

Ha az ember lánya ellátja a szervezetét a megfelelő vitaminokkal, ásványi anyagokkal, enzimekkel - megfelelően étkezik - a bőre mindenhol sokkal fiatalosabb marad sokáig. Nem csak az arcon.

Nekem még "igazi" arckrémem sincsen...

55++

Az almaecet csodákra képes!

(egy Amerikában is dolgozó magyar nőgyógyász írta már sok éve, hogy mennyire fontosak a vitaminok, ásványi anyagok. Hiányuk meglátszik a bőrön. (is))

2013. ápr. 13. 12:00

Sziasztok! Engem is érdekel a téma.Évek óta rendszeresen dermarollerezek. Isis 12,5%-os hàmlasztó krémjét hasznàltam el 1 tubussal ês mellette a Neostrata Aha testàpolójàt az arcomra (ez gyengédebb, mint a glycolsavas Isis. Arckrém vàltozó, ha van c vit.szérum, + bàrmilyen szérum, szölömagolaj. Belsöleg hyaluronsav+kollagén tabletta évek óta.Karàcsonykor vettem Rio face elemes kütyüt, többet kellene hasznàlnom, kicsit babràs szerintem, most tervezek venni Slendertone arcfeszesitöt, de tanàcstalan vagyok és inditottam fórumot, de nem ir senki :-(.

Idönként eljàrok ultratonera, az szupi, egy alkalimmal 2 féle programot tesznek ràm.

Igyekszem, bújom a netet, örülök a jó ötleteknek.

2013. ápr. 12. 12:25

Én ezt találtam:

- Minden pakolás hatását növelhetjük a feketenadálytő főzetével; megőrzi a bőr fiatalos megjelenését.

Kettő és fél deciliter vízben két teáskanálnyit lassan össze főzünk kb tizenöt percig. Egy evőkanálnyi elegendő a pakoláshoz adni.

- Burgonya kiváló hidratáló hatással rendelkezik. Reszeljük le és hagyjuk húsz percig az arcunkon, majd öblítsük le.

-Almaecet számos jótékony hatása mellett a ráncok ellen is felhasználhatjuk. Megtisztított arcbőrünket - szivacsot vagy gézt át itatva- az almaecettel finom körkörös mozdulatokkal dörzsöljük át arcunkat nyakunkat. Alaposan bő vízzel öblítsük le, hagyjuk megszáradni a bőrt. Utána hidratáljunk.

-Zselatin meglepő lehet ám számos kozmetikumban használják. Hidratáló hatású. Étel zselatint előírtnál több vízzel kell készíteni, napjában akár többször is használhatod. Tökéletes kiegészítés lehet az alma ecet mellé.

2013. ápr. 12. 12:02

ha elore eltervezed meg nadszal korodban az eleted...elsokkent megtanulsz viselkedni minden helyzetben...de vegtelen a lehetosegek tara...

garantaltan nem fog kiulni az arcodra az eleted 60 utan sem a term oregedestol eltekintve

13. Anda39
2013. ápr. 12. 09:13
Nekem nincs sok pénzem ilyesmire, most vettem kollagén és hyaluronsav-kapszulát. Azt olvastam, ez is dob egy kicsit az emberen. :)
12. Dorka300 (válaszként erre: 6. - Elyn)
2013. ápr. 11. 15:51

Szia,

Én is közeledek a 40-hez és sokféle kezelést kipróbáltam, nekem a Drakula terápia ami nagyon bevált.Azóta pár barátnőm is elment az orvosomhoz és hát senki sem bánta meg. Én egy nagyon szuper dokit találtam,aki szakmailag és emberileg is szuper.

2013. márc. 31. 21:24

A legjobb Dr Wágner. Nagyon jó plasztikai sebész.


Csodát képes művelni az ember arcával.

10. Elyn (válaszként erre: 9. - Doxikri)
2013. márc. 31. 21:21
Köszönöm a lenmagos ötletet, tényleg jókat olvasok róla, találtam is egy zselés szemránckrém receptet. Te milyen formában használod?
9. doxikri (válaszként erre: 6. - Elyn)
2013. márc. 31. 20:51
Olvass utána a lenmagnak. :) Én azt használom, nekem elég hatásos. :)
2013. márc. 31. 19:20
Sok szex :), sok folyadék, sok zöldség, sok odafigyelés és persze a ráncfeltöltés valamelyik formája
7. 17aadc1082 (válaszként erre: 1. - Elyn)
2013. márc. 31. 18:33
kés
6. Elyn
2013. márc. 31. 18:30
40-hez közeledve( 2 hónap múlva:) kicsit pánikhangulatba kerültem. Hangsúlyozom, csak kicsit, egyébként jól érzem magam a bőrömben és fiatalnak, kiegyensúlyozottnak érzem magam. Mindenesetre mostanában jobban el kezdtem foglalkozni a ránctalanító, arcfeszesítő kezelésekkel. Bevallom a ránctalanító krémekben nem nagyon hiszek, a lényeg szerintem a folyamatos hidratálás, azon kívül nem hinném, hogy bármely vagyont érő krém is látványosan ránctalanítana. Amire irányul leginkább a kérdésem az a különböző kozmetikai kezelések, amit vagy kozmetikusok, vagy bőrgyógyászok végeznek...Próbáltam már párat..pl. mezoterápia, Guna kezelés...stb.. elég sok pénzembe is került, hiszen nem 2-3 000 Ft-os kezelések ezek..VISZONT én nem veszek észre semmit, semmi látványosat..igaz egyébként sincs rossz bőröm..Olyan kezelésre szeretnék már csak költeni, ami már bizonyított, és tényleg egyértelmű eredményeket mutat..Tud valaki tapasztalatból javasolni ilyet, ha akár saját magán, akár ismerősén tényleg látványos változásokat tapasztalt... ???
2013. márc. 31. 18:26
Szerelem, szerelmeskedés...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook