Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Utcakölykök zaklatása ellen hogy védekezzünk? fórum

Utcakölykök zaklatása ellen hogy védekezzünk? (beszélgetős fórum)


2010. jan. 27. 17:22
Egy hatalmas tasla, hogy tudja, ki az úr a házban. Ha tudja, kivel nem lehet kekeckedni, azzal még egyszer nem kezd ki.
2008. aug. 17. 10:05

Előfordul, ha nem tesz semmit az ember,akkor elszemtelenednek.

Ha a gyerekemet csengetnék fel a délutáni alvásából rendszeresen, vagy egyéb zavaró dolgokat csinálnának én biztos,hogy megkeresném a szülőket. És ha úgy látnám, hogy közömbösek a mondandóm iránt és folytatódnának a "csínytevések" én bizony elkapnám a gyereket és lehet,hogy lekevernék neki egyet. És ha a szülő jönne hőzöngve, ő is kapna. De lehet,hogy tök normális a szülő és elég lenne elbeszélgetni azzal a gyerekkel.

2008. aug. 17. 06:42
Valahogy csak meg kéne állítani őket,mer hányszor hallottuk már hogy csupán játékból szétverték a temetőt, lerombolták a drága síremlékeket. mert időben nem szóltunk rájuk!
2008. júl. 20. 09:44

Én úgy gondolom, hogy ezek csak gyerekcsínyek. Addig amíg nem veszélyeztetik más testi épségét, vagy komolyabb anyagi kárt nem okoznak, esetleg nem érzi magát komolyan fenyegetve senki, szerintem kár ilyen dolgokon idegeskedni. Biztos, hogy egy felnőttet idegesít, ha becsengetnek hozzá, de ez még nem bűn.

Mindenki tegye a szívére a kezét, és őszintén vallja be, hogy fiatal korában ő tett-e olyan dolgokat, aminek csak az volt a lényege, hogy a felnőtteket pukkassza.

4. spinneli (válaszként erre: 1. - Totyy)
2008. máj. 7. 23:43

ezek annyira nem durva dolgok szerintem, természetesen kellemetlenek.

ha kis falu, ismered szülőket is, mivel szvsz ezek teljesen hétköznapi csínnyek, van esély, hogy tudnak hatni a kölökre.

2008. máj. 7. 23:41
10-13 éves kölykök azért rakják a fára a kaput mert dögre unják magukat a kis faluban... Gondolom van játszótér csak lepukkant..
2008. máj. 7. 23:39
:D:D:D:D:D::D:D:D:D
2008. febr. 25. 19:44

Kis faluban élünk. Szilveszter környékén összeverődött egy 10-13 éves fiúkból álló 4-5 fős banda. Szinte minden nap zaklatják a lakókat. Jobb esetben csak becsöngetnek és elbicajoznak, de volt már rá példa, hogy egy leakasztott kertkaput raktak egy idős bácsi gyümölcsfájára. Szinte fel sem lehet sorolni a dolgaikat.

Nem értem miért tehetetlen mégis mindenki.

Megvalósítható ötletek kellenének. Mit tegyünk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook