Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ilyen hajat lehet ritkítás nélkül csinálni? fórum

Ilyen hajat lehet ritkítás nélkül csinálni? (tudásbázis kérdés)


9. b4b1d52444 (válaszként erre: 7. - Csucs)
2013. márc. 29. 17:32
Hidd el meg fogod bánni, ha megtépeted, és ilyen lépcsős fazont csináltatsz. Inkább azt mondd a fodrásznak, hogy hagyja meg a hosszát, ne tépje meg úgy próbáljon meg belőle valami fazont kihozni mondjuk egy oldalfrufruval. Pont az a bajom nekem is ezzel a hajjal, hogy az alja már nagyon hosszú, de csak egy vékonyka részen ugyebár a többi meg még max. a tarkómig meg a nyakam aljáig ér, és tényleg olyan beütése van mintha el lenne vékonyodva a hajam. Tudod hogy megbántam? Olyan loboncom, meg koloncom volt még szeptemberben, hogy mindenki azt mondta úgy nézek ki mint egy oroszlán akkora volt a sörényem, most meg van kb. 3 szál hajam. Mire visszanő lemegy a nap is.
8. syria (válaszként erre: 3. - B4b1d52444)
2013. márc. 29. 17:23

Egyetértek! Mindenki, akinek van örüljön a dús hajának; élvezze az isteni adományt.

Nem ritkítani kell, hanem villogni a lobonccal. :)

2013. márc. 29. 17:15
Az a baj,hogy nekem nincs valami nagyon dús hajam.Most félhosszú,egyhossz,és szeretnék valami "izgalmasabbat" Akkor a fokozatos jó lenne?
2013. márc. 29. 17:04

Nem értek hozzá, de nehezen tudom elképzelni ezt a frizurát a levékonyítás nélkül.

Egyébként nekem nem tetszik. Olyan, mintha elkopott volna a hajvég, mintha kezelésre szoruló töredezett haj lenne.

Az ilyen frizurát vékony szálú hajból szokták, hogy dúsabbnak tűnjön.

5. Krisz42 (válaszként erre: 4. - Csucs)
2013. márc. 29. 17:02
Lânyomnak rengeteg haja van.Neki sokszor ritkítják,mert csak akkor tudjâk megcsinâlni a kívántra.De még így is dús,râadául hamar visszasűrűsödik.Levágatta egész rövidre.Azt mondta,ha nem jó,akkor ugy is visszanő,de nagyon jól áll neki.Ő 14éves,de kevesebbet problémázik ezen,mint én.
4. Csucs (válaszként erre: 3. - B4b1d52444)
2013. márc. 29. 16:57
uhh hát ritkítani nem szeretném semmiképpen,de ha fokozatos akkor még jó lehet,nem?
2013. márc. 29. 16:55
Áh biztosan nem... de ne vágj bele, meg fogod bánni. Én is ott csesztem el, a dús, hosszú, egybehossz hajamat levágattam ilyenre még szeptemberben és nagyon megbántam :/ Soha előtte nem volt tépett hajam, nem is értem mi ütött belém akkor...
2013. márc. 29. 16:53

Első 2 link helyett:

[link]


[link]

2013. márc. 29. 16:51

Tetszenek ezek a formák,de nem szeretném ritkítani a hajamat.Lehet attól még ilyen?



[link]


[link]


[link]


[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook