Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miert nem jon a baba? fórum

Miert nem jon a baba? (beszélgetős fórum)


9. f0d623b3f2 (válaszként erre: 1. - Bebe83)
2013. ápr. 1. 13:37
Lehetnek lelki okai is simán. Van aki ilyen eset utan szinte "azonnal" megint terhes lesz, van aki nem. Nekem ismerosom is fel év utan esett teherbe.
8. Lady Avalon (válaszként erre: 7. - Bebe83)
2013. ápr. 1. 13:23

Én hiszek abban, hogy az a baba amit elveszítettél vissza fog jönni hozzád, csak idő kell neki.

Mint írtam a kolléganőmnek 2 vetélése is volt és végül ikrei lettek.

2013. ápr. 1. 12:41
Nagyon nehez volt , nehezebb mint gondolnam, de tenyleg tul vagyok rajta, es en ennel realistabb vagyok, csak lehet valami kezzel foghato, megmagyarazhato oka amiert meg nem jott. Vagy csak meg nincs itt az ideje!
2013. ápr. 1. 12:21

Én is inkább lelki okokra gondolok. Bár nekem még nem volt ilyen, de nem hiszem, hogy olyan könnyen el lehetne felejteni.

Az is lehet, hogy tudat alatt attól félsz újra megtörténik.

A húgomnak is ősszel volt, nagyon megviselte, bár neki is van már egy kislánya.

De ne aggódj, mert az egyik kolléganőmnek 2 abortusza is volt, aztán meg ikrei születtek.

2013. ápr. 1. 12:06
Boszi csak most volt idom jonni, amugy lelkileg minden ok, mar nem is gondolok ra, szerintem sokat segit hogy van 1 gyerkocom!
4. kszb (válaszként erre: 3. - Bebe83)
2013. márc. 29. 15:47
lelkileg minden ok? Tutira túl vagy, elgyászoltad azt az abortuszt?
2013. márc. 29. 13:58
Szeptemberben voltam dokinal latszolag minden rendben, azt mondta johet a baba.
2013. márc. 29. 13:51
Nekem a missed áb után fel évvel. Sok minden lehet a háttérben. Nálam pajzsmirirgy alulmukodes volt az ok. Lehet egy kivizsgálás nem ártana.
2013. márc. 29. 13:45

Sziasztok! Tavaly februar 14.en volt egy missed ab-om, es azutan novemberben kezdtunk ujra probalkozni, s mar mindjart 6 honapja semmi.

Kerdesem hogy masnal missed ab utan mennyi idore jott a baba. Hozzatartozik az igazsaghoz hogy nekem van mar egy 3,5 eves fiam aki vedekezes mellett sikerult, aztan a masodik is elso honapban osszejott, most meg mar majd 6 honapja semmi.

De doki szerint belul minden rendben!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook