Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hová mentetek vagy mennétek nyaralni bababarát hotelbe? fórum

Hová mentetek vagy mennétek nyaralni bababarát hotelbe? (beszélgetős fórum)


13. konacafe (válaszként erre: 12. - Kukacc)
2013. ápr. 3. 18:59

Balaton kornyeken, Sopron/Gyor-ben voltatok Hunguest szalloban?

Melyik a kedvenced azok kozul,amit ismersz?

12. Kukacc
2013. márc. 30. 13:40

Bármelyik Hunguest hotelbe. Mind bababarát is.


A kolping hotel brutálisan drága.

11. Bcicus
2013. márc. 30. 00:45
Én is a Kolping Hotelt mondanám.
10. Judit-5 (válaszként erre: 7. - Konacafe)
2013. márc. 29. 14:31
Most szombat-vasárnap-hétfőn szerettünk volna. Tegnap telefonáltam körbe minden hotelt, ami szóba jöhet, de nem volt már hely sehol sajnos... :(
9. Cippora (válaszként erre: 8. - Konacafe)
2013. márc. 29. 14:12
A hotel Piroska számomra maga volt a tökély,gyakorlatilag semmi negatívat nem tudok mondani rá...egyszer még visszamegyünk :) pont most nézegetem a honlapját.Mikor mi voltunk még csak 3 csillagos volt.Most már 4.
2013. márc. 29. 14:03

A kolpinghoz irtak, h fel fogjak ujitani.

Ha valaki ezt valasztja, remelhetoleg nem a fejuk folott fognak kopacsolni :)


Ezek kozul mi volt jo a hotelekben? Illetve mi jbb az egyikben, es mi a masikban?

7. konacafe (válaszként erre: 3. - Judit-5)
2013. márc. 29. 14:01

Mikor mentetek volna?

Koszi a reszleteket :)

2013. márc. 29. 13:54
A hotel Piroskát is ajánlom Bükön.Már jó pár éve voltunk,de akkor nagyon szuper volt,azóta pedig csak bővítették,szépítették.
2013. márc. 29. 13:53

Mi Gárdonyba megyünk a Vital Hotel nautisba.

Úgy volt,hogy Gyulára a családi wellness hotelbe,de már nem volt hely akkorra mikorra szerettük volna.A Kolping jó,de túl nyüzsis,nem szeretem a tömegnyomort...

2013. márc. 29. 13:52
Na, de jó ez a Kolping Hotel is!!!! Nem is tűnt fel eddig, köszönöm kedves andi6020!
3. Judit-5 (válaszként erre: 1. - Konacafe)
2013. márc. 29. 13:48

Szia!

Nekem nagyon bejött Velence Resort Spa, a gyerekem minden nap emlegeti (2 évesen vittük oda), Tapolcán a Pelion Hotel, Szegeden a Forrás Hotel, Kehidakustányba a Termál Hotel, Balatonfüred Pelikán. Ezekben mindbe van benti kis medence, van ahol kettő is, kis csúszda a gyereknek, figurák a medencében... stb. Nézd meg ezeket a neten, mindegyik nagyon szuper.

Mi most is el szerettünk volna menni valamelyikbe ezek közül, de egyikben sem volt már sajnos szabad szoba, későn kezdtem el gondolkodni.

Ha van esetleg még jó öteleted, hogy hol van még ilyen jó kis szálloda, várom a tippeket nyárra!!!

2013. márc. 29. 13:45

Most inkább oda mennék, ahova nem is mehetnek be gyerekek. :)



Amúgy az alsópáhoki Kolping hotelt ajánlom.

2013. márc. 29. 13:42

Nagyon sok szállodát látni a neten, azonban egyikről sem ismerek tapasztalati véleményt.

(elsősorban hazánkbeli hotelekre gondolok, de ha van valakinek küldföldi ötlete, nyugodtal leirhatja, hátha hasznos másoknak)


Előfordulhat, hogy az egyik állit magáról valamit, vagy felnagyitják az tényeket?

Pl. gyermekmedence -de nincs pancsoló, vagy a medencék kintiek s nyár kivételével nem érdemes menni, vagy nincs lift, s te babakocsival lépcsőzhetsz. Akár a szobádban nincs konyha, de a szobád környékén sem tudod elkésziteni a baba ételét.


Ezen kivul,, ami érdekel, hogy melyik szállodának van pl. gyermekfelügyelő szolgálata, amit a csomag már tartalmaz.


Várom ajánlatitokat, véleményeiteket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook