Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Válás közben ha kimegy egyik szülö külföldre mi lesz a kimenetele a válásnak? fórum

Válás közben ha kimegy egyik szülö külföldre mi lesz a kimenetele a válásnak? (beszélgetős fórum)

2013. ápr. 2. 16:03
huh..az apánál helyezik el a gyerekeket,elvileg már csak egy tárgyalás van..anya biztos mindent támad,de most anyu lesz a gyám a gyerekeknél,mig tesóm kinnt van,szeretnek anyuáknál lakni,jól érzik magukat,bnagy a lakás,van fütés,villany viz,stb..
2013. márc. 30. 21:52

Várjunk csak... Most akkor kinél helyeznék el a gyerekeket?

Ha az apánál, és ő elhúz külföldre, az gáz. Mármint azért gáz, mert támadási felület az anya (anya az ilyen???) kezében.

Ha a nagyszülőnál, akkor szerintem okés a dolog. De akkor tényleg valahogy úgy kell lefixálni a dolgokat, hogy a nagyszülő az elsődleges, a gyám, és az apa (esetleg az anya is - ez a bíróság döntése) beleszólhatnak a fontosabb dolgokba.


Viszont a bíróság figyelembe fogja venni azt is, hogy a nagyszülőkkel milyen a gyerekek kapcsolata.

7. Krisz42 (válaszként erre: 6. - Susika2009)
2013. márc. 29. 17:07
Lehet,h gond,h nem ő van vele,hanem a nagyszülő.Először a szülők vannak,csak utána jöhet szóba szülő testvére,nagyszülő.Ha most nem aktuális,akkor nem kell említeni.
6. Susika2009 (válaszként erre: 5. - Krisz42)
2013. márc. 29. 13:37
Mindenképpen anyuéknál és a bátyámnál,ők most együtt élnek egy lakásban..és tesóm melette járna ki külföldre..
2013. márc. 29. 13:32

Vâlásnâl meg kell jelenni,utâna nêzik,h hol van meg a neveléséhez szükséges környezet.Ha kijár külföldre apuka,akkor az igenis szâmìt.Mert neki kellene gondoskodnia a gyerekről.Nem az szâmít,h majd egy bébiszitter felneveli.

Én itthon vâltam el a férjemtől,aki Kanadában volt/van,ott is házasodtunk össze,csak én a gyerekekjel hazajöttem 10év után.Azt nêzik,hol vannak jobban biztosítva a gyerekek érdeke,igênyei,szükségletei.

4. Susika2009 (válaszként erre: 3. - 1fbc7619c9)
2013. márc. 29. 13:15
EZt a gyerek elmondta,illetve látta a nagybátya is,elis lett véve az anyukától mind a két gyerek!
3. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 2. - Susika2009)
2013. márc. 29. 13:00
Te ,kit itattak le a 11 éves gyereket?Ezt ki mondta,látta valaki?Ha tényleg igaz, akkor azonnal el kell hozni a gyereket,akár hol is van.Döbbenet,komolyan.
2013. márc. 29. 12:31
bátyám külföldön dolgozott 3 hónapig,itthon 2 gyermek és a felesége várták..pár nap mulva a feleség magával vitte az egyik gyermeket,magára hagyva az apát a nagyobbikkal...állitása szerint nincs másik férfi a dologban csak változnia kell a férjnek...ez volt tavaly márciusban,azóta kiderült az anya egy másik pasi miatt hagyta el a férjét vagyis a tesómat,aki ráadásul 21 éves vagy 22...késöbb kiderült hogy az anya az apa távollétében leitatta a gyereket aki akro 11 éves volt,hogy ne mondjon az apjának semmit,és ne árulja el hogy a hálóban egy másik férfivel hetyeg..
2013. márc. 29. 12:29
A történet elég bonyolult,tesóm sajnos épp most vál a feleségétöl,de az elözményeket leirom mindjárt,a kérdés az,ugy néz kia biroság neki adja minkét gyermeket,mert nem való anyának az édesanya,eddig nem kapott jó álláslehetőséget,most viszont kimehetne németországba dolgozni,2 hetetnte hazajönne egy hétre azt hiszem,a gyerekek anyunál lennének ö lenne a gyámmjuk,az ügyvéd azt mondta menjen nyugodtan,ebböl nem lesz hátránya a tárgyaláson,szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook