Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülés utáni és közbeni élmények fórum

Szülés utáni és közbeni élmények (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szülés utáni és közbeni élmények

1 2
2013. ápr. 3. 09:38
Hát ez borzasztó! Nagyon sajnálom, ami Veled, Veletek történt. Nagyon megértelek...
2013. ápr. 2. 20:20
Per!!!
2013. ápr. 2. 14:04
Ez nagyon durva történet :( sajnálom hogy ilyenek vannak. Egy életre elveheti az ember kedvet a szüléstől.
2013. márc. 31. 23:37
Szánalmas amit művelni tudnak az egészségügyi dolgozok. Tényleg jó lenne az a per hogy mások ne járjanak rosszul. Melyik kórház volt ez? Én a bajcsyval jártam rosszul.
2013. márc. 30. 14:28

Ez felháborító, hogy így bánnak egy emberrel a kórházban! Nagyon sajnálom, ami veled történt!

Gratulálok a babádhoz!

30. Ginger
2013. márc. 29. 17:25
Szia!Véletlenül nem a Sote 2.n szültél?Hasonló tapasztalatokkal jöttem el én is onnan,bár nekem nem gyulladt be a császárom,de a nővérek viselkedése ugyanilyen volt....:(!Én véletlenül eláztattam a kötésemet,kértem,hogy cseréljék le,na kaptam is érte....!!!
2013. márc. 29. 17:00

Örülök neki hogy jobban vagy és jó egészséget kívánok neked ezek után és a családodnak is.

Sajna ilyen világot élünk..:-( szomorú de igaz.

2013. márc. 29. 12:40
lehet, hogy neked szerencséd volt, de lehet, hogy másnak nem. sajnálom ami történt, de az a per csak azért is kellene, hogy másik anyukával nehogy ez történjen, csak rossz befejezéssel.
27. Sunny1 (válaszként erre: 22. - Luca széke)
2013. márc. 29. 09:40
Az unokatestvérem is műhibába halt bele 31 évesen, másfél év alatt lement a per.
2013. márc. 28. 21:57

Nem semmi, hogy így bántak veled.


Én egyébként feljelenteném őket, ezt nem teheti meg hogy azért mert siet és magán dolgai vannak, akkor a munkájához így áll hozzá.


Rengeteg orvos, gyógyító van akik hasonlóan viselkednek, pedig pontosan nekik kellene elhivatottságot érezniük a munkájuk iránt.


Ebben a szakmában ez lenne az alap.

25. syria (válaszként erre: 1. - Syssi841)
2013. márc. 28. 20:32

Ez nem élmény. Ez horror! Nem olvastam a hozzászólásokat, de én bizony nem hagynám annyiban. De ezt végül is te tudod.

A szülés közbeni "élmények"ről csak annyit tudok mondani: nem tudom, hány órás vajúdás közben elképzeltem egy hatalmas fejszét, s azt kívántam, hasítsanak szét vele, és szűnjön meg végre a fájdalom. A vége vákuumos szülés lett, szerencsére a fiam károsodása nélkül.

24. Juharlevél (válaszként erre: 15. - Kacuka)
2013. márc. 28. 17:32

Ez lenne itt is a normális, de sajnos sokan nem mernek kiállni a jogaikért, illetve ahogy már többen írták, egy perrel mások életét lehetne megmenteni. Én perre vinném a dolgot.

Első körben beszélni a betegjogi képviselővel és nem hagyni eltántorítani magam!!!

23. Ági05 (válaszként erre: 8. - 731e5b9ffb)
2013. márc. 28. 16:00

Engem is kitolási szakaszban császároztak.


Kedves fórumindító!

Gratulálok a babához!Jó egészséget mindkettőtöknek.Az én történetem is hasonló,szomorú,hogy egyre több ilyenről hallok.

2013. márc. 28. 15:43

Off :

Uggyan...

Itt van az a pécsi vállalkozó, akinek a huszonéves fia vakbélgyulladásba halt bele. Évek óta húzódik az ügy csűrik-csavarják és eredmény nuku.

21. Sunny1
2013. márc. 28. 14:59
Én is azt gondolom, amit már sokan leírtak, hogy azért kell ilyenkor perelni, hogy ez másokkal ne fordulhasson elő!
20. jak27
2013. márc. 28. 14:17
Sajnálom, hogy Neked sem túl pozitív emlékeid vannak a szülésről, és hogy ennyi elkerülhető szenvedéstől lehetett volna megkímélni, és még bunkók is voltak. Én a másik véglet vagyok, nekünk kellett volna a császár, sokak szerint fennállt a téraránytalanság, alig jött ki, de a doki bátor volt. Nem tudjuk pontosan, de lehet, hogy még mindig annak a levét isszuk, hogy nem császároztak meg. És az én történetem még semmiség ahhoz képest, hogy mások életét mennyire megváltoztatta, hogy a dokik nem látták indokoltnak a császárt. :( Tényleg vérlázító, hogy mi alapján dönthetnek ezek arról, hogy ki hogy szüljön... Sokszor úgy tűnik, mintha a baba érdeke lenne a legutolsó.
19. megi04
2013. márc. 28. 14:07
Hát én csk meg indítanám azt a pert!!!!Már csak azért is,nehogy egy másik anyuka "ottmaradjon"..:(
18. eva215
2013. márc. 28. 13:34

Nagyon felháborító, ami veled történt, és ahogy beszéltek veled! Arra számítanak gondolom, hogy boldog vagy a babáddal, és örülsz, hogy most jól vagytok, de szerintem se hagyd magadm indíts pert. Ha van energiád persze. Nem csak magdért tennél, hanem azokért is, akikre hasonló várna, mert ilyen nemtörődöm, nagyképű emberek is vannak. Nem csak az eü-ben, mindenhol, és én tudom, hogy nem fizetik meg őket, stb., de ez még nem ok arra, hogy bunkón beszéljenek emberekkel.


Én is császáros voltam sajnos, nekem a baba szívhangja esett le folyton,ezért kellett, így nem tapasztalhattam meg milyen az igazi szülés. De azt tudom, hogy tényleg nem olyan egyszerű egy friss hasi műtét után egy gyerek mellett ugrálni a "bababarát" kórházakban. Mondjuk nekem nem a sebemmel volt a baj, hanem az egyhetes migrénemmel, az érzéstelenítő szuper mellékhatása...

2013. márc. 28. 13:18

Döbbenetes, ami veled történt!!!

És ami nekem kinyomta a biztosítékot, és igazából minden egyes alkalommal kinyomja, az az, ahogy ezek egymás seggét védik!!!

Mi az, hogy inkább ne beszéljünk róla??? Basszus, igenis beszélni kell róla! Neked szerencséd volt (vagy jó őrangyalod), de ha legközelebb valakinek nem lesz az, és belehal? Jaaa, hogy az állam majd fizet neki árvaságit? Tényleg... Csak az anyját nem ismerheti meg sohasem. :(


Én nem hagynám annyiban a dolgot, és nem a pénz, hanem az erkölcsi oldal miatt. Ha mindig mindenki kussban marad, tényleg elhiszik, hogy azt csinálnak, amit akarnak.



Jó egészséget és nagyon sok boldogságot kívánok Neked és a családodnak!

2013. márc. 28. 12:53

Szia ! Örülök hogy jòl vagy és minden jól alakùlt a végére.Gratulálok a babához és sok boldog napot kivànok!


A pert még megindithatod,csak egy év ùtàn válik elavùltá !

Szerintem inditsd meg a per.Egy ismerősöm hasonlò cipőben járt és pont enyi idő ùtàn inditott pert.Megnyerte 1,5milliòt kapot.

15. kacuka
2013. márc. 28. 12:15

Kedves Syssi, eloszor is gratula a babahoz, pont annyi idos, mint az enyem! Sajnalom, hogy nem baratsagosabb korulmenyek kozott szuletett szegeny, szerintem egyszeruen elkepeszto, ami veled tortent, hihetetlen, hogy civilizalt orszagban ilyen elofordulhat. Es ez nem lenne szabad, hogy azon muljon, hogy van-e az embernek fogadott orvosa vagy sem!

En nem Magyarorszagon elek, nem tudom, mennyire altalanos a torteneted, de ha itt (Angliaban) fordulna elo ilyen, olyan karteritesi pert akasztananak a korhaz nyakaba, hogy arrol koldulna! Es az lenne a minimum, hogy az orvost es a novert felfuggesztik, amig rendesen kivizsgaljak a tortenteket.

2013. márc. 28. 12:08

TE jó isten. Nagyon sajnálom, ami Veled történt. A szülésnek szépnek kellett volna lenni, erre Neked elrontották az egészet. Azt nem értem, az ilyen miért megy el orvosnak?! VAgy miért nem rúgják ki, ha úgyis meg van róla a véleményük.

Nagyon, nagyon sajnálom, és ha kistesó lesz majd, akkor szerintem fogadj fel egy dokit, nehogy mégegyszer így járj! Ha persze még nem vették el a kedvedet.

Viszont a picihez gratulálok! :)

13. *Aja* (válaszként erre: 10. - 731e5b9ffb)
2013. márc. 28. 11:57
Orvosi nemtőrdömség volt ott is a ludas. Hozzáteszem, hogy olyan dolgok kapcsán amire többször/több alkalommal rákérdeztem, hogy nem probléma!
2013. márc. 28. 11:51
na bakker az ilyenek miatt fogad az ember orvost..
11. vilo
2013. márc. 28. 11:23
Szörnyű történet, de örülök, hogy minden jól alakult a végén! A kórház engem is érdekelne, remélem, nem a budapesti Szt. Imréről van szó... Én is császáros leszek sajnos, és a dokim mondta, hogy a bekötött, ámde friss sebet simán érheti víz már első nap, valahogy olyan a kötés, hogy állítólag nem okoz gondot a zuhany. Hát remélem, igaza van. :)
10. 731e5b9ffb (válaszként erre: 9. - *Aja*)
2013. márc. 28. 11:00
Azt hittem, onnan már nincs visszaút. Bár ugye megint más a helyzet, ha a baba szívhangja lassul, vagy egyéb komplikáció van, mintha csak a doki nem ér rá..:S
2013. márc. 28. 10:58
Engem is kitolási szakaszban császároztak.
2013. márc. 28. 10:53
Gratulálok! Viszont nekem nem egészen állt össze a történet. Ha 4 ujjnyira voltál tágulva, hogy látszódhatott a baba haja? Ha viszont már a kitolási szakaszban voltál, akkor hogy császározhattak?
2013. márc. 28. 10:33

Gratulálok a babához!!!!


szégyen!! hogy lehet ilyen egy orvos!!??? szülést így levezetni! :-O ráadásul nő létére!!!

Felforrt a vérem!!!!!! Grrrrrrrrr.......

2013. márc. 28. 10:31

Sajnálom amin keresztülmentél, és gratulálok a babához!

Nekem is elfertőződött a császáros sebem, de egy nővér észrevette, és azonnal szólt a fogadott orvosomnak. A fogadott orvos azonnal elrendelte a szükséges kezeléseket, és amikor én elkeseredtem, hogy tovább kell maradnom 2 nappal, akkor elmagyarázta, hogy az állapotom miatt már akár haza is mehetnék, de véletlenül vissza kell jönnöm állapotrosszabbodás miatt, akkor már a baba nem jöhet velem vissza. Ilyen feltételek mellett inkább maradtam két nappal tovább, de együtt a babával.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook