Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Járt már valaki a SOTE II-n átjárhatósági vizsgálaton? fórum

Járt már valaki a SOTE II-n átjárhatósági vizsgálaton? (tudásbázis kérdés)


2013. ápr. 12. 09:48
Sziasztok! Én is jártam ott átjárhatóságin. Dr. Timmermann csinálta. Vele egyeztettem telefonon és ő mondta, hogy mi a teendő. Minél előbb ess át rajta, nem nagy ügy (persze akinek még nem volt , annak az, de így utólag azt mondom, hogy nem volt semmi különös).
5. kismacskák (válaszként erre: 4. - Telifánt)
2013. ápr. 12. 09:06
Szia, nekem a dokim asszisztensétől kellett kérnem időpontot, mert ő tudja hogy mikor van bent a dokim. Amúgy nekem azt mondta hogy a ciklus 5-10. napig szokták ezt csinálni, így jelentkezzek be.
4. telifánt (válaszként erre: 3. - Kismacskák)
2013. ápr. 12. 08:44

Szia!

Nekem is mennem kell majd a II.Nőire. Azt szeretném megkérdezni hogy te hol jelentkeztél be rá, mert azt elfelejtettem megkérdezni a dokitól, illetve hogy mikor kell rá bejelentkezni. A menstruáció alajén érdemes? Köszi a választ

3. kismacskák (válaszként erre: 2. - Esbee)
2013. ápr. 11. 15:50
Szia, köszi a választ! 19-én kellett volna mennem, de inkább lemondtam.:) Egyelőre próbálkozunk a hormonokat helyretenni.
2013. ápr. 6. 14:40
Szia! Nekem öt éve csinálták meg a vizsgálatot, tb-re ment, szóval ingyenes volt. Nem akarlak elijeszteni, de nekem baromi fájdalmas volt, bár nekem egyik petevezetékem sem volt sajnos átjárható. De kb. mintha egy rohadt nagy műszer szakította volna szét az egész testemet. De azóta sok idő eltelt, lehet más az orvos is, szóval ne ez legyen a mérvadó! Mikor kell menned?
2013. márc. 27. 08:34
Sziasztok! Aki járt már a SOTE II-n átjárhatósági vizsgálaton, mi volt a véleménye? Mennyibe került?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook