Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom szerelmes - a kozmetikusomba fórum

A párom szerelmes - a kozmetikusomba (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
725. Manka67 (válaszként erre: 724. - Manka67)
2019. jún. 30. 21:19
Nyomot ki = nyomoztam ki
724. Manka67 (válaszként erre: 50. - Edu1980)
2019. jún. 30. 21:18
Hát olyan mint az én kedves anyósom. Én voltam a hibás, minek nyomot ki a fiacskája ügyeit, ha nem tettem volna nincs baj... Pfffff
723. Taste (válaszként erre: 719. - Popelyné)
2013. okt. 12. 00:13

Örülök neked :)

Kitartást és azért még jelentkezz ..

722. ittmost (válaszként erre: 719. - Popelyné)
2013. okt. 1. 15:22
Hajrá,minden jót!
721. júliusi (válaszként erre: 719. - Popelyné)
2013. okt. 1. 15:06
Örülök,hogy jelentkeztél.Minden jót neked!
720. Krisz42 (válaszként erre: 719. - Popelyné)
2013. okt. 1. 14:40
Csak pozitívan:)Nekem 8hónap kellett,míg kihevertem a volt férjem,pedig mi még elválva se voltunk,ráadásul tóbb ezer km és egy tenger választott el tøle.Sőt még 2év múlva is éreztem,h nem vok még teljesen rendben lelkileg,de aztán gy-két sikertelen kapcsolat után-amik csak randik voltak,ill.egy komolyabb is,de a gyerekeim kihagytam először-megjelent a nagy ő.Most már több,mint 8éve élek boldog párkapcsolatban,mostani férjemtől lett egy közös gyerekünk,most már 3-man vannak.Adj időt magdnak és figyelj oda,h másodszor jól válassz!Sok sikert:))
2013. okt. 1. 12:13

Talán befejezésnek jó lesz ez a pár sor...

Szeptember 20-án megvolt a tárgyalás,megegyeztünk, a bíró felolvasta a megegyezést és lepecsételte...várjuk potán a mi példányunkat. A történteket elfogadva és belenyugodva most már ugy érzem hálát adok a sorsnak hogy így alakult az életem,mert egy olyan zárt világban,közösségben éltem a volt páromnál aminek vége nem lett volna soha önszántamból...Hálát adok neki hogy ezt a lépést megtette,mert lehet hogy nekem soha nem lett volna merszem... Ő most azt mondja jól megvan a barátnőjével és én kiegyensúlyozott vagyok... A gyerek kezdi megszokni a rendszert ami a láthatás...és elég sűrű...bár nem tudom miért kérte igy a volt párom hisz ő nem tudja ovodába vinni csak a nő... de ezt is elnézem csak ne szóljon,vagy vitázzon velem...mert ebbe belefáradtam... Szóval,megvannak,eltelt 6hónap.... és én meg lássatok csodát még mindig nem tudtam kialakítani párkapcsolatot...pedig túlvagyok rajta,mind érzelmileg,...mind agyilag,fizikailag... Úgy érzem nem akarok mégegyszer fölöslegesen ennyi vagy bármennyi időt beletenni egy kapcsolatba... aminek kitudja mi lesz a vége... nincs erre most energiám... A telet arra fogom használni hogy fizikailag rendbe rakom magam,eljárok edzeni,..hamár fogytam 20kg-ot...és ez is előnye a szakításunknak...kihozom magamból a maximumot és hátha engem is megtalál ...valaki... Csók nektek..

2013. jún. 26. 09:46
Biztos hogy mindig is érdekelni fog valamilyen szinten mit tesz és csinál... szerencsér eritkábban sírok,vagy könnyezem meg ha rágondolok az emlékeinkre vagy eszembe jut egy történetről... Igyekszem új élményeket szerezni magamnak, a gyerekemnek ...és tudatosan feledni.... másképp nem fogom kibírni. A bíróság még mindig nem tűzte ki a tárgyalás napját,ez egy cseppet bosszant. Pláne hogy addig akkor viszi amikor akarja vagy akkor hozza ha már tudja hogy nincs ovoda... Ez a nyár nagyon nehéz lesz!!!
717. júliusi (válaszként erre: 714. - Popelyné)
2013. jún. 19. 14:52

Sok...:(Vmilyen szinten szerintem mindig is érdekelni fog...Esetleg,ha egy új szerelem betoppan az életedbe, az feledteti.

De első lépésben változtasd meg itt a nicneved,valami másra, vidámra, ez se emlékeztessen rá...

716. Taste (válaszként erre: 714. - Popelyné)
2013. jún. 19. 14:16
Történt valami, Popelyné? Baj van?
715. Krisz42 (válaszként erre: 714. - Popelyné)
2013. jún. 19. 12:48
Nekem 8hónap kellett úgy,h már előtte próbáltam megoldani,h valahogy hazajöhessek a 2gyerekkel,persze ezt az apjuk háta mögött.Utána 8hónap kellett,h ne bögjek,êlni tudjak.Aztán kicsit több idő,h lelkileg ne legyek annyira sèrült,h egy új kapcsolatban teljesen önmagam lehessek és a másikat is előítéletek és gyanakvás nélkül el tudjam fogadni vagy legalább az elején anélkül felmèrni.Legyêl erős,mert neked a válópernél is rossz lesz,bár akkor inkább meggyűlölöd,mert ő nem az lesz,akivel kultúrâltan el tudsz majd mindent intézni.
2013. jún. 19. 08:17
Mennyi idő kell hogy túltegyem magam rajta? Mikor mondhatom azt hogy közömbös popey hogy már nem érdekel,mit tesz és csinál??
713. 728bc799e2 (válaszként erre: 711. - C6973617d3)
2013. jún. 17. 14:52
Legyen kedves Kata, de azért nem kell mindjárt pótanyukának lenni! Sőt!! Van annak a gyereknek anyja!!! És igen, valószínű, hogy majd jönnek mennek a nők, és szerintem elég felelőtlenség a gyereket mindegyiknek bemutatni!!! Jobban mondva, mindegyiket a gyereknek bemutatni!!!
712. Krisz42 (válaszként erre: 710. - Popelyné)
2013. jún. 17. 11:47
Egyébként ez tênyleg durva,mert lehet,h 5hónap múlva esetleg már sehol nem lesz a Kata és akkor apuka mindig kiteszi ilyeneknek a gyereket?Jön a következő,akkor megint ez,holott először kettesben kellene programokat csinálnia a gyerekkel.Ezt is elmondhatod a bíróságon,hiszen téged is elhagyott egyik-napròl a másikra,a gyerek meg se szokta az új helyzetet,apuka már a barátnőjével van elfoglalva a gyerek helyett ha ott van és mi lesz,ha lecserélődik a barátnő?Miért nem akkor csinál közösprogramokat,mikor már biztosabbnak tűnik a kapcsolatuk?
711. c6973617d3 (válaszként erre: 710. - Popelyné)
2013. jún. 17. 09:36

Ha Kata nem lenne kedves a gyerekedhez, az jobb lenne?


Szerintem örülj neki, ha jó kapcsolat alakul ki közöttük, gondolom iszonyú rossz lehet, de az elsődleges szempont, a gyereket vedd figyelembe!

2013. jún. 17. 09:23
Lelkileg szerencsére én egyre jobban vagyok,egyre szebbnek,csinisabbnak érzem magam,és azt mondják az is vagyok... Kezdek magamra találniotthon és minden tekintetben. Kisfiam viszont olyan leki dolgokon mehet át amiba nemnagyon látok bele még mindig.... nem mindig beszél az apjánál történt dolgokról,én pedig nem kérdezősködöm,ha elmondja magától akkor igen,de nem firtaton hol jártak ,kivel,mikor merre.... lehet hogy kellene,de nagyon fáj ez eket hallani... Kata szüleinél is voltak már szalonnát sütni ugyhogy az újdonsült nagyszülők is befogadták a gyerekemet... szörnyen érzem magam tőle.... Kisfiam azt mondta nekem szombaton mikor hazahozta az aja hogy a Kata a pótanyukája... gondolhatjátok,...a vérnyomásom 250lett és ott popey előt mondtam a fiamnak hogy a Kata butaságot mondott mert nincs pótanyukája neki hiszen van neki igazi anyukája... Popey is ezt megerősítette a gyerek előtt. Bent a lakásban megkérdeztem ki mondta neki ezt,azt mondta a fiam hogy a Kata mondta,hogy ő a pótanyukája.... szavam elállt és forrongtam a dühtől,nygaon nehezen de a gyerek miatt visszafogtam magam. Azt gondolom mindennek van határa,és ennek is mive 2hónapja vannak együtt és én még élek,én gondoskodom a gyerekről ezét pótanyukaság szóba sem jöhet,semmilyen formába és témában sem. Súlyos lépésre kell elszánjam magam ha ez így folytatódik... nagyon is kiahsználják azt hogy egyenlőre! kedves voltam eddig velük és odaadtam agyereket amikor el tudta,akarta vinni. Ennek a picsának olyan vastag bőr van a képén hogy kést lehetne fenni vele... szerintem nem kell részleteznem milyen érzelmek kavarognak most bennem iránta,nem is írok tovább mert megint 250 lesz a vérnyomásom....
709. Popelyné (válaszként erre: 700. - Fe3d58d788)
2013. jún. 17. 09:10
Az a baj ezzel a megelőlegezéssel,hogy nekem nem jár mert "túl jól" keresek az állam szeritnt. Csak az kaphatja a tartásdíjelőleget aki minimálbéren van,vagy pedig tartósan betegállományban van. Szerencsére egyik sem fenyeg ugyhogy tartásdíjat egy darabig biztosan nem látok....
708. f3ce852bda (válaszként erre: 695. - Popelyné)
2013. jún. 15. 11:31

Már egy jó ideje nem olvastalak és most látom, hogy nagyjából ugy jön le minden, ahogy elsőre gondoltam. Lásd gyermekláthatás, gyermektartás. A közös felügyeletet is szerintem azért akarta, hogy ne kelljen gyermektartást fizetnie. Kell a pénz a Katára és a majdani közös gyerekükre. Ha rajta múlik, akkor egy fillért sem fog adni. Először rettenetesen kedvesek, hogy majd gondoskodom rólatok stb. Jönnek a vásárlások a gyermeketeknek, aztán otthon a ribinek nem tetszik, egyre több pénzt akar megtartani és innét a volt férjed már felé hajlik.

Ezért noszogattunk már az elején, hogy mielőbb ügyvédhez kell menni és mielőbb papíron is megegyezni, mert minél tovább húzódik, annál inkább nem fog fizetni. Ha a gyereket maga mellett akarta volna tartani, az is csak azért lett volna , hogy te (!) fizess gyermektartást. Átlásztóak a pasik.

707. Taste (válaszként erre: 706. - Fe3d58d788)
2013. jún. 10. 08:35
Egy megtört nő kisírt szeme és szomorú tekintete képes meggyőzni bármely rendőrt, h apu nem elvinni szeretné a gyereket, hanem balhézni és erőszakoskodni ment oda. Tudni kell élni a lehetőségeinkkel. Persze undorító lenne, ha idáig fajulna a dolog és természetesen ezt nem kívánom Popeynének, de ez a fajta megalkuvás sem jó.
706. fe3d58d788 (válaszként erre: 705. - Taste)
2013. jún. 10. 08:11
Igazad van. Így kellene működnie. És ahol a válás rendezett keretek között, közös megegyezéssel zajlik, azoknál így is működik. Válás után is. De sajnos itt nem ez a helyzet. Én teljes mértékben Popelyné mellett vagyok, de sajnos amit leírtam igaz. Ha anyuka nem adja oda a gyereket, akkor apuka rendőrt is hivathat. Indulattal meg nem lehet megoldani semmit. Esetleg még árthat is a gyerekelhelyezés ügyben.
705. Taste (válaszként erre: 704. - Fe3d58d788)
2013. jún. 9. 20:10

Mi az, h akkor viszi el, amikor akarja?! Remélhetőleg Popeynének vannak olyan meggyőző és jó kiállású rokonai/ismerősei, akik majd megtudják akadályozni, hogy apu (a jóég tudja hova) elvigye a gyereket.


Mindezt csak azért merem leírni, mert igen, jogilag elvihetné, amikor csak akarja, de a szülők között kell lennie egy akár megbeszélt, akár meg nem beszélt bizalmi megállapodásnak azt illetően, hogy ki-mikor-hova viszi el a gyereket, mikor viszi vissza a gyereket, te a cipőt-pulcsit veszed meg neki, én az ovit fizetem, jövő héten te viszed az állatkertbe, most 7végén én viszem az uszodába, stb ... és a legfontosabb: van mit ennetek, adjak egy kis pénzt?


Itt Popey részéről az emberség és a tisztelet minimális morzsája sincs meg a CSALÁDJA felé, akkor miről beszélünk?! Ki az, aki egy ilyen idiótára rámerné bízni a legféltetebb kincsét??!


Én biztosan nem engedném meg, hogy elvigye a gyereket és foggal-körömmel harcolnék azért, hogy takarodjon el az életünkből, (persze az utolsó bőrt is lehúznám róla) mert most bőven bebizonyította azt, hogy mennyire fa*agyerek!

Egy sz*r ember.


Ez a véleményem.

704. fe3d58d788 (válaszként erre: 703. - Krisz42)
2013. jún. 8. 21:05
Sajnos amíg nincs gyerekelhelyezés ügyében végzés addig az apa akkor viszi el amikor akarja. Örülhet, hogy csak hétvégén. De azért nagy szemétség részéről, hogy pont akkor viszi el, amikor az anyuka is otthon lenne a gyerekkel.
703. Krisz42
2013. jún. 8. 19:44
Én nem értem,h miért hagyod,h elvigye hétvégén.Amig nincs pénz,nincs láthatás,a fiad pedig nem lenne állandóan stressznek kitéve.Szerencsétlent nem lenne szívem oda küldeni úgy,h szorong,nem akar menni.
2013. jún. 8. 17:36
Ha ő ilyen gerinctelenül tud viselkedni, akkor ne legyél szívbajos. Söpörj be mindent, amit a jog enged. A fiadért teszed. Mert ő nem fog egy fillért sem áldozni - a már ismert viselkedés alapján - a kötelezőn kívül.
2013. jún. 8. 17:34
Ha ilyen pofátlanul viselkedik, én még a ház témát is megszellőztetném. A ház kié papíron? 10,5 év után már van benne részed akkor is, ha az ő nevén volt. Kérheted az arra az időre eső részed. Ha meg felesben volt még jobb. Akkor visszamenőleg kérhetsz bérleti díjat amióta elköltöztél.
2013. jún. 8. 17:28
Ha a gyerektartást nem fizetőnek munkahelye van, akkor bírói végzés alapján a munkáltató a fizetéséből a megfelelő összeget az arra jogosultnak utalja. A baj akkor van, ha nincs munkahelye vagy vállalkozó. Akkor sokkal nehezebb az ügy. Ilyenkor lehet kérni a megelőlegezett gyerektartást. Az állam bizonyos ideig fizeti az apa helyett a gyerektartás összegét.
2013. jún. 7. 15:54

6 hónapig visszamenőleg igényelheted a gyerektartást.

Nálunk úgy volt (nem voltunk házasok) hogy egyszer csak nem fizetett. Volt előtte egy kialkudott összegünk. Fél év múlva bementem a bíróságra, a gyerketartás kérdésében indítottam pert, s fél évig visszamenőleg megkaptam (volna) a gyerektartást. Azért "volna" mert azóta sem fizet, a pénz meg szépen gyűlik. Végrehajtás, miegyebek fázisában vagyunk.

698. Babeck (válaszként erre: 695. - Popelyné)
2013. jún. 7. 15:44

Igazi ősparaszt. Gondolom a kurv@ja meg adja alá a lovat, nemhogy jobb belátásra térítené :( Mindegy, meg is érdemlik egymást!


A bíróság márpedig kötelezni fogja... Mégis mit gondol?

697. mothertiger (válaszként erre: 695. - Popelyné)
2013. jún. 7. 15:35
Nem képes felfogni, hogy azt a pénzt nem tőled, hanem a saját gyerekétől vonja meg? Te jó ég, nem is tudom, mit mondjak... :O :@
696. feszterkem17 (válaszként erre: 695. - Popelyné)
2013. jún. 7. 14:59
és addig oda se adnám a gyereket,amíg nincs róla papír!!!!!!!!!!!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook