Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Budapest VIII kerület Pitypang óvoda. fórum

Budapest VIII kerület Pitypang óvoda. (beszélgetős fórum)


11. noozimanoo (válaszként erre: 10. - Wishmaster)
2013. márc. 28. 08:55
Igen, az a Márton-nap, a tökfaragás és a libazsír! ;) Meg a sok jó kis versenyfeladat! :)
10. wishmaster (válaszként erre: 9. - Noozimanoo)
2013. márc. 27. 22:56
Nem tudom egyre gondolunk-e, mi a sütőtök faragáson voltunk. Persze az én fiamat a kisautók, és a zsíros kenyér érdekelték a legjobban. Nem is akart hazajönni. Miután kicsaltam az épületből, kitalálta, hogy ő még játszana az udvaron, persze vaksötétben. Neki eddig tetszik, de ez anno a bölcsivel is így volt.
9. noozimanoo (válaszként erre: 7. - Wishmaster)
2013. márc. 27. 16:16
Márton-napon voltatok?
8. noozimanoo (válaszként erre: 7. - Wishmaster)
2013. márc. 27. 16:14
Ha nem változtattak a korábbiakon, akkor külön az új gyerekeknek nyár végén lesz 'játszó-nap', elvileg a szülőin május táján valamikor majd mondják. :)
7. wishmaster (válaszként erre: 6. - Noozimanoo)
2013. márc. 27. 14:50

Most bölcsis a kisfiam, de nyáron lesz 3 éves, és szeptembertől szeretném, ha ide járna. Voltunk már nyílt napon, de az főleg az ovisoknak és szüleiknek szólt, konkrétan leendő bölcsiseknek szóló nyílt nap tudtommal nem volt. Tetszett a csoportszoba, a játékok. Kedvesek voltak az

óvónők, de akkor máson volt a hangsúly, most ezért kérdezősködök.

6. noozimanoo (válaszként erre: 5. - Wishmaster)
2013. márc. 27. 12:09

Az adagok bőségesek, minden nap más foglalkozás van (időjárástól és naptártól függően beosztva). Délutánonként fizetős foglalkozások is vannak. Szerintem minden ovi önállóságra nevel, nem csak ez. Extra dolgokról nem tudok, hogy lennének.

Csoportot ajánlok inkább: Maci. :)

Most iratkoztok be?

5. wishmaster (válaszként erre: 3. - Noozimanoo)
2013. márc. 27. 11:41

Minden, de szó szerint.


Elégedettek vagytok-e a menüvel, a foglalkozásokkal? Bátorítják-e az önállóságot? Van-e sok klassz foglalkozás? Tanulnak-e mondókákat, vereseket?

Tudsz-e esetleg óvónőt ajánlani?

Kellenek-e extra dolgok?

2013. márc. 27. 09:17

Sziasztok

Engem pedig a Tátika ovi érdekelne. Most költözünk, és elvileg oda fog járni a fiam....

Minden érdekel engem is.

3. noozimanoo (válaszként erre: 1. - Wishmaster)
2013. márc. 26. 15:51
Mi érdekel pontosan?
2013. márc. 26. 15:05
Sokáig abban a kerületben dolgoztam és soha semmiféle rosszat nem hallottam az oviról. Semmi negatívum...
2013. márc. 26. 14:40

Ismeri valaki a Budapest VIII. kerületi Pitypang ovit? Minden tapasztalat érdekelne.


Üdv:


Melinda

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook