Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segélyhívó központ fórum

Segélyhívó központ (beszélgetős fórum)

2013. ápr. 23. 23:58

Engem a mai napra hívtak be.Kb 60-70 ember volt,ha nem több(?)..szerintem a 80%-a tovább is jutott,köztük én is.:) Aminek igazán örülök.

Én úgy tudom,h nagyjából 4ezren jelentkeztek,szóval...rengeteg ember.


Nekem május 9.-én kell mennem a 2. fordulóra,ahova vinnem kell a leleteimet,EKG,vérvétel,tüdőszűrű,nőgyógyászat stb..és utána még aznap lesz a pszichológia vizsga,amiről azt mondták,hogy az emberek fele elcsúszik.Kíváncsi leszek.:)

Nekem nagyon tetszik a dolog,de nem tudom,hogy van e egyáltalán esélyem?!(remélem,h van:P)

2013. márc. 29. 23:35

Engem a héten hívtak be és nekem sikerült, kiválasztottak:-)Nagyon örülök mert nekem ez a munka tetszik és nagyon szerettem volna bekerülni.

Több ismerősöm is mondta, h kapott levelet biztos, h mindenkit be fognak hívni de nagyon sok jelentkező van ugy tudom több ezer.Mikor én voltam kb 250-270 embert hívtak be és kb 50-60-at vettek fel, de ez még nem végleges még lesz szűrés, a neheze csak most jön, remélem sikerül bent maradnom.Legyetek türelmesek és drukkolok mindenkinek:)

6. Orsa_02 (válaszként erre: 5. - Ritamoto)
2013. márc. 28. 13:53
Én még semmit nem kaptam :S. Írsz majd, mi volt?
2013. márc. 28. 12:17
Én is beadtam a munkaügyibe a jelentkezésemet, vagy 2 hónapja, és most hívtak be egy csoportos tájékoztatásra 04.04-re.
4. Orsa_02 (válaszként erre: 2. - Bucóka20)
2013. márc. 26. 16:55

Én csak levelet írtam a miskolci Munkaügyibe. Legutóbb megnyugtattak, hogy mindenki kap majd levelet a toborzásról, de nagyon sok a jelentkező, legyek türelemmel. Elviekben március vége felé kezdik behívni az embereket. Fizikai és pszichológiai megfelelés után valószínűleg tényleg számít a szociális rászorultság is, mert Munkaügyin keresztül megy a dolog.

Szóval talán érdemes még kicsit türelmesnek lennünk :)!

2013. márc. 26. 14:12
Párom i sjelentkezett,de csak a szociálisan rászorultakat veszik fel4:/Mi úgy látzsik nem vagyunk azok havi 96 ezerrel 5 főre!:(
2013. márc. 26. 14:11

Oda Én is jelentkeztem és a párom is.

Még Januárba kaptam egy levelet,amiről azt hittem,hogy tőlük jött.Időközben kiderült,hogy mégsem.De rákérdeztem,hogy mikor lesz azzal kapcs-ban valamilyen infó?!Azt mondták h 1 hónap.


Egyáltalán felépült az a központ???

Szerintem ha felhívod a miskolci munkaügyit,biztos tudnak valami bővebbet mondani.


De szerintem ez csak ilyen hitegetés...MAJD , VALAMIKOR.. lesz belőle valami.:-S

Pedig jó lenne..

2013. márc. 26. 13:39

Kedves Idelátogatók!

Olyan Olvasókat keresek, akik várják a Miskolcon induló új segélyhívó központ indulását, mert szeretnének majd ott dolgozni. Esetleg vannak információik vagy hasonló területen dolgoznak.

Vannak még itt hozzám hasonló munkanélküliek, akik reménykedve várják a toborzó levelet?

Előre is köszönöm és várom a válaszokat, hozzászólásokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook