Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Esküvőre köszönetajándékhoz kellene jó ötlet! fórum

Esküvőre köszönetajándékhoz kellene jó ötlet! (beszélgetős fórum)


2010. jan. 19. 21:20
Mi egy borospoharat kaptunk, amire a pár monogrammja volt gravírozva.
11. Kata75 (válaszként erre: 1. - Ritaanyu)
2009. febr. 28. 13:47

Szia!


Nem tudom mennyire aktuális még, de ezzel kapcsolatban írtam egy hosszabb privit:)

2008. dec. 9. 13:06

Szia!

Nezd meg az adatlapom! Mezeskalacs, kicsit maskepp!:)

2008. dec. 5. 16:06

Szia!


Hűtőmágnest is szoktak adni saját képükkel. Ha gondolod privibe irok neked olyan oldalak címét ahol sok ilyet találsz.

8. waalee (válaszként erre: 7. - Zezsua)
2008. dec. 4. 17:10
Sziasztok! Én mint vendég nagyon ötletes ajándékot kaptam egy barátom esküvőjén. Ez egy úgynevezett "szívszemüveg" : ) olyan, mint egy 3D-s szemüveg, de ha belenézel, mindenhol szíveket látsz. Elég vicces. Mindenkinek ráírták a nevét az egyik szárára és ki volt rakva az asztalra.
2008. nov. 21. 12:07
Mi egy üveg fehér bort kaptunk a fiatal pár fényképe volt rajta,és egy mézeskalácsos tulipán a fiatalok nevével,igaz itt nagyon hagyományos gyönyörü esküvő volt.
2008. ápr. 28. 15:42

Mi nem csinálunk ilyet,mert 250 főre egy vagyon lenne :( még legkisebb apróság is.

Egyébként olyat is hallottam, hogy tüllbe volt vmi csoki csomagolva

2008. márc. 12. 19:44
Két éve kaptunk az ifjú pártól egy kis üveg pezsgőt, amire rászitázták a fényképüket. Szerintem kedves ötlet.
2008. márc. 8. 20:30
Szia! Én vendéglátásban dolgozom (vagyis most gyeden vagyok) pár esküvőt végig melóztam és nagyon kevés pár volt,aki adott ilyen részletekre... Talán egyszer volt,hogy organza vagy selyem anyagból tatyót csináltak és abba ki illatos száraz virágot raktak. Mindegyiken kis névre szóló kártya volt,így az ültető kártyák is le voltak tudva.
2008. márc. 1. 21:00
Leginkább kis mézeskalács szivekről hallottam már amin az ifju pár neve van és átlátszó fóliába van csomagolva.
2008. febr. 25. 14:20
:)
2008. febr. 25. 13:25
sziasztok! van aki köszönetajándékot csináltat vagy készít az esküvőjére? szerintem nagyon édes kis ajándék! nem?nektek milyen lesz ?és mit tesztek bele ill rá?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook