Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Használsz határidőnaplót? Milyet? Nem a márka érdekel fórum

Használsz határidőnaplót? Milyet? Nem a márka érdekel (beszélgetős fórum)

1 2
51. f758a7200f (válaszként erre: 50. - Silany)
2013. aug. 6. 23:31

Hat ez az, en is ezt mondom, csak olyan, hogy januartol, az ugye abban a modellben nincs. Tehat nem hasznalhatod masfel evig semmikeppen, mert mar jovo augusztusban meg kell venni a kovetkezot, igy a 17 honapost dobhatod is ki, 5 honapot uresen fogsz hagyni.


Flyladynel sem ertettem, hogy miert igy van? Akkor miert nem csinal augusztustol jovo augusztusig, nem?:)


Viszont a dekoraciok annyira tetszenek, nagyon imadom, nezegettem mas naptarjait is, havi plannert stb, minden tok cuki szines rajzokkal van tele.

50. silany (válaszként erre: 47. - F758a7200f)
2013. aug. 6. 20:26

Szerintem ezt az iskolakezdéshez igazitva talalták ki, augusztusban már erre készülünk és hogy januárban ne kelljen újat kezdeni. Az ilyenekből szokott lenni januári kezdésű is, tehát mondjuk ez jó 2014 végéig, utána pedig egy 2015 januártól.

Flyladynek is vannak ilyen másfél éves naptárai

49. f758a7200f (válaszként erre: 48. - Moonlit)
2013. aug. 6. 19:51

Ezt felírom magamnak:)


De nem emlékszem már, és most mielőtt keresgélnék a témában, mire vonatkozik?


Úgy értem, csak annyira emlékszem belőle, hogy gyantázni telihold utáni napon kell, és 2 héten belül, de legeslegjobb pont telihold utáni napon, ha azt akarom, hogy lassabban nőjön vissza. És ezt a szabályt alkalmazom is, de a többire egyáltalán nem emlékszem, pl. a hajvágást mikor kellene, vagy mi másra jó még alkalmazkodni a hold ciklusaihoz?


Bocs, hogy eltértem a témától, de ha leírod, akkor legalább beteszem a barátnőimnek a prototípusba, amit 2014-re csinálok:D

48. moonlit (válaszként erre: 47. - F758a7200f)
2013. aug. 6. 17:55
Hmm... lehet, a félév ismétlőknek találták ki. Viccet félretéve, külsőre tényleg csini. Ami a belsőt illeti, én szeretem, ha fel vannak tüntetve a holdfázisok is - tehát amolyan holdnaptárszerű (de ez csak az én faksznim).
2013. aug. 6. 16:49

Sziasztok, rég írtam ide, most, hogy nemsokára évkezdés, keresem a jó kis határidőnaplókat, koppintanivalókat, és találtam nagyon csiniket Lily Pulitzer Agenda 2014


5 féle színben van, nekem nagyon tetszik ez a dizájn, csak azt nem értem, miért szól 17 hónapra, vagyis augusztustól (most), jövő decemberig? Mert ha lenne 2015-ös januári, akkor oké, de így a franc sem érti, ha jövőre megint mondjuk augusztusban kezdem, akkor átfedi egymást a kettő. Mindegy, akit érdekel az ilyen színes, csecsebecse naptár, nézzétek meg:))))


A belsején én alakítanék, a horoszkóp pl. nem érdekel benne, mert minek az egy határidőnaplóba, de tetszenek a rajzocskák is mindenhol

46. CILUSKA (válaszként erre: 1. - F758a7200f)
2013. máj. 6. 18:05

A határidőnaplót naplónak használom.

Minden nap beleírom, hogy merre jártam, mit csináltam, mit ettem, stb.

Ezért B/5 méretű, 1 napos (1 oldalon-1 nap) és a legfontosabb, hogy a szombat-vasárnap is egésznapos legyen.

Minden év végén problémát okoz a megvásárlása, mert pont ilyet nem nagyon gyártanak.

Az enyémnek a színe kék, a Kedvesemé bordó.

45. moonlit (válaszként erre: 44. - F758a7200f)
2013. máj. 6. 17:39

Nagyon is megértem a szempontjaidat! Most rám is rám tört az "alkotási vágy", hogy valami kreatívat csináljak - ezért is köszönöm, hogy "utat mutattál". :)


(Zárójelben jegyzem meg, hogy a Pigna termékeit elfogultságom miatt is választottam.)

2013. máj. 6. 16:59

Igen, ez a karikazos dolog is felrevezeto de ha nagy mennyisegben vasarolsz naptarakat, kifizetodobb igy.


Nekem viszont olyan kell, amin mar elore tudom, mikor lesznek az unnepek, ezert mondom, megcsinaltam a sajatomat es baratnoknek is csinaltam mar. Es rajta van datum szerint, igy elore lathatom. Tudom, sziszifuszi munkanak tunhet, az is, de ha szereti az ember, szivesen csinalja:)))))

43. moonlit (válaszként erre: 42. - F758a7200f)
2013. máj. 6. 16:15

Húú, nagyon szépen köszönöm, lesz miből csemegézni! :)

Értem, mi a gondod a Pigna h. naplókkal. Nekem olyan van, hogy a hónap és nap szerepel, csupán azt kell jelölni, hogy az adott nap a hét melyik napjára esik (tehát pl. hétfő, kedd, stb.), de ezek is fel vannak sorolva, tehát csak be kell karikázni.

2013. máj. 6. 12:03

Húú megnéztem a pigná-sakat tök jó, van barbapapás is:) A gyerekeknek!


A fiam ilyesmit használ a suliban, ahova a házit írja. Nekem fontos szempont pl, hogy legyen rendes dátum, ne nekem kelljen már dátumozgatni, tudom, az ilyen univerzális, minden évben jó lesz naptárakból be lehet tankolni, de utána a dátumot nekünk kell beírni, és ehhez senkinek sincs kedve. Azért a fiam ezt használja mégis, mert a focicsapata van rajta és ők csak ilyet nyomtatnak

2013. máj. 6. 11:59

[link]

free-printable-weekly-organizer-free-printable-

working-moms-daily-dos.html

2013. máj. 6. 11:57
2013. máj. 6. 11:56
38. moonlit (válaszként erre: 37. - F758a7200f)
2013. máj. 6. 07:11

Igen, már csekkoltam az oldalt. :)

Egyébként Pigna határidőnaplót használtam. Szeretem a méretét, ideális a táskám méretéhez is, és nem utolsó sorban szép a kivitelezése. Van hely benne bőven jegyzetelni. Ismered?

37. f758a7200f (válaszként erre: 36. - Moonlit)
2013. máj. 5. 22:42

Amiket az elozo hsz-ekben irtam, megnezted mar?


Mert azert ezek kozott is talalsz sok otletet:)

36. moonlit (válaszként erre: 35. - F758a7200f)
2013. máj. 5. 22:35
Előre is köszönöm! Már most látatlanba is kedvet kaptam hozzá! :)
35. f758a7200f (válaszként erre: 34. - Moonlit)
2013. máj. 5. 22:28

Jo, holnap beirom a kedvenceimet:)

Bar ezernyi es ezernyi letezik, sot, kedvet fogsz kapni ahhoz is, hogy elkeszitsd a sajatod;)

34. moonlit (válaszként erre: 29. - F758a7200f)
2013. máj. 5. 17:18
Szia! Kíváncsi lennék ezekre a linkekre. :)
2013. ápr. 3. 10:46
Az utóbbi egyben van, csak nem akartam, hogy szétessen az oldal
2013. ápr. 3. 10:45

[link]

p/free-printables.html

2013. ápr. 3. 10:45
30. 9d7907a17a (válaszként erre: 28. - F758a7200f)
2013. ápr. 3. 10:43
Nekem nem volt szívem leszedni ezeket amikor otthon voltam betegen és minden helyiség ajtajára ragasztott egyet nekem. Évek óta fent vannak, nagyon körültekintően takarítok, hogy le ne essenek. :) Sajnos a nappali ajtaján lévő már nem sokáig bírja. :(
2013. ápr. 3. 10:42

Szeretnék idetenni pár linket, ahol találtam letölthetős, kinyomtatható, magunkkal vihető határidőnaplókat, mondjuk angolul vannak (akit nem zavar?), és össze kell állítani, de sztem nagyon arik. Persze, vannak olyanok is, amik csak fizetősek, ebből nem kérek köszi, de tök jól megoldották ott is, lehet címlapot választani és belső oldalak stílusát, van heti menü terv, naptár rész és bevásárlólista, fontos telefonszámok, olyan mint a rendteremtő letölthetői, csak ez kicsit profibb:)


Vagyis, gondolom rendteremtős-andi is ilyen oldalakon keres inspirációt:::

28. f758a7200f (válaszként erre: 27. - 9d7907a17a)
2013. ápr. 3. 10:38

Igen, magunkkal vihetős az kell. Anélkül nem lehet. Bár tényleg attól függ, kinek mennyi mindenre kell emlékeznie:)


Jó ötlet a szivecskés rajz! Aranyos:) Én azt szoktam alkalmakkor, hogy a kávéfőzőre ráragasztok egy szív alakú post-it-et. Mivel neki reggel az első útja úgyis oda vezet, hát meglepi:)

27. 9d7907a17a (válaszként erre: 26. - F758a7200f)
2013. ápr. 3. 10:20
A falival is az a bajom mint az asztalival, hogy azt nem tudom magammal vinni. Meg mint más is írta, az ember elég intim dolgokat is írogat bele. De pl. a férjem határidőnaplóját el szoktam csórni és mondjuk születésnaphoz rajzolok bele szívecskét.
26. f758a7200f (válaszként erre: 24. - Spinneli)
2013. ápr. 3. 10:06

Kérdeztem a férjemet erről, hogy ők mennyire használják a melóhelyeset, hát minden évben rajtuk marad egy-kettő, abba a gyerekek rajzolgatnak:)


De hozott a múltkor "inspirálónak" egy plannert, na ez tök tetszik, ilyen heti lebontás, csak falra tehető és letéphető.

2013. ápr. 3. 10:04
Az asztali talán annyiban hátrány, hogy nem mindent szeretek közhírré tenni, az én határidőnaplómban vannak dolgaim amik a magánügy határát súrolják (edzés, mensi, edzés alatti súly használata, napi kaja, napi költekezés) még ragasztgatni is szoktam bele dolgokat amik tetszenek, mindenféle témában, szóval kezd inkább egy scrapbookra emlékeztetni de sebaj:)
2013. ápr. 3. 09:37

Amit kapok a melóhelyen.

:)

Én a heteset szeretem, amiben egy hét van két oldalon.

23. 9d7907a17a (válaszként erre: 22. - TiffanyMary)
2013. ápr. 3. 09:00
Nekem pl. az nem lenne jó. Olyan kell amit tudok magammal vinni, hogy az irodában (határidők betartatása, stb.) is és otthon is (egyéb programok) láthassam, van jó pár dolog amit össze kell hangolni. Arra a péntekre nem jó dolog vendégséget szervezni, amikor "hó végi" zárás van, mert gőzöm nincsen hogyan érek haza. Viszont másik pénteken jó eséllyel dél körül otthon vagyok.
2013. márc. 25. 14:55

Egyszerű asztali naptár

Mindig szem előtt van


.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook