Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek a Magyar Céginformációs Irodáról? fórum

Mi a véleményetek a Magyar Céginformációs Irodáról? (tudásbázis kérdés)

2013. márc. 29. 18:07
napi 6órás műszakra kaptam ennyi pénzt azt elfelejtettem írni*
2013. márc. 29. 18:05
Hát nem tudom ki olvassa,majd ezt a "fórumot" és ki nem,de aki teheti az kerülje el ezt a céget nagyon messziről.Ezen a néven futnak,illetve még másik 3 néven.Kft/Bt/Rt-ket hivogatnak egész nap és közhiteles nyomtatványokat árulnak meg fölhivatalos papírokat hiteles és e-hiteles formában is 63ezer forint +áfáért,ez egy éves nyilvántartási díj.Magán személyé a vállalkozás de a cégeknek azt hazudják,hogy Állami szerv és kötelező meg venni az ő "szolgáltatásukat".... Engem 21.én hívtak be interjúra azóta minden nap mentem mint Telefonos értékesítő nettó 100ezer + jutalék( minden megkötés után +10ezer forint),majd ma közölték több újonccal,hogy mehettek haza,mert .... erre nekem személy szerint 6ezer forintot fizettek ki.Idézem neked napi 2ezer forint jár de jószándékomból adok neked napi 3ezer forintot.Hiába mondtam,hogy 1hete dolgozok!Nem! Neked 2napod van... Alá kellett írni az átvételi elismervényt bele nevettem a képükbe és eljöttem.Gondoltam leírom ha valakit behívják interjúra több 100ember dolgozik ott és szinte napi 2napi szinten cserélik le az embereket.Ha bárkinek bármilyen kérdése lenne a céggel kapcsolatban privátban szívesen válaszolok. Ezeket az infókat is azért írtam le,mert titoktartási szerződést nem irattak alá velem,illetve a neten utána olvastam a cégnek mi szerint eljárás van ellenük,többen feljelentették zaklatás-csalás miatt stb..
2013. márc. 25. 13:50
Senki nem tud semmit??? :D
2013. márc. 23. 18:21

Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni,hogy valaki esetleg hallott már róluk,vagy esetleg dolgozott már az Irodának?Tudna valaki valami véleményt mondani?

Bármi érdekelne!

Előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook