Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Köldöktől jobbra állandó fájdalom nem túl erős de állandó.Szükséges orvoshoz fordulni, vagy mitől lehet? fórum

Köldöktől jobbra állandó fájdalom nem túl erős de állandó.Szükséges orvoshoz fordulni, vagy mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


1 2
2017. dec. 3. 22:31
Mi volt a fajdalom oka?
2013. ápr. 25. 16:16

Nem kezdtél el mostanában valami új bogyót szedni? Simán lehet mellékhatás is. Nagyon sok gyógyszernek vannak ilyen-olyan mellékhatásai.


Jobbulást!

38. megi04 (válaszként erre: 28. - D7ba7bf7ff)
2013. márc. 23. 20:52

Igen,a doki sem szent...Franc tudja minek az a hülye egyetem...Nem is értem,de tényleg!


Én is tanulok holisztikus gyógyászatot,és ne haragudj,de az nem azt jelenti,hogy:"Kezeld magad,a doki úgyis csak hülye!"

Hanem azt,hogy valóban az "Egész embert" nézzük,ám NAGYON NEM HAGYJUK KI AZ ORVOSOKAT!


És igen,orvosi vizsgálat UTÁN foglalkozhatunk azzal,hogy mivel tehetjük még könnyebbé az állapotunkat,és mit tehetünk az orvos tanácsai UTÁN azért,hogy egészségesek legyünk(és maradjunk) minél hamarabb!


Amelyik természet gyógyász nekem azzal indít,hogy:Hagyjuk ki a dokit,mert az hülyeséget beszél,na azt már ott is hagyom,mert sarlatán!

37. Csavargocsaj (válaszként erre: 36. - Acimity)
2013. márc. 23. 19:51

1.Ha jót akarsz magadnak először dokihoz mész...

2. ilyen kérdéseket meg ne itt tegyél fel...mert az emberi hülyeség határtalan...

3. Minden jót neked , és gyógyulj meg!

2013. márc. 23. 19:19
köszönöm mindenkinek!!!
35. sajert
2013. márc. 23. 19:10
Nekem is volt ilyen jellegű fájdalmam. Több hónap után mentem vele dokihoz, mert már untam a fájdalmat. Kaptam valami bogyót, aztán elmúlt. Egyébként nem tudom mi bajom volt.
2013. márc. 23. 19:08
Valamilyen korábbi műtét vagy akármi miatti belső összenövés? Ne hagyjátok annyiban!:)
33. Pettka
2013. márc. 23. 18:40
A férjem már 2 éve szenved ilyen jellegű fájdalomtól.Már minden vizsgálatot végigjártunk,ami csak szamításba jöhet.Sérv,máj,vakbél,emésztés..stb.,tükrözés,uh,röntgen,gasztro...és semmit,de semmit nem találnak!!!De a köldöke vonalában jobb oldalon fáj neki egy terület,főleg,ha hajol.Szóval,rejtély :(
2013. márc. 23. 18:27
Hja... Nekem csak egy kis alhasi fájdalmam volt, nem túl jelentős, elviseltem, minek menjek orvoshoz. Aztán véletlenül mégis elkeveredtem egyhez, és kiderült, hogy egy majd' 20 centis mióma terpeszkedik bennem, elfoglalva az egész kismedencét... Lehet, hogy a stressztől, nem tudom, de ezt jobb, hogy felfedezték, nem én akartam magam kigyógyítani belőle, mert nem ment volna. És ismétlem, csak enyhe panaszom volt.
31. loch ness (válaszként erre: 29. - D7ba7bf7ff)
2013. márc. 23. 18:23
A tüdőgyulladás sem fáj... És sok súlyos betegségnek sincs komoly tünete...
30. a0c1361e44 (válaszként erre: 19. - F3ce852bda)
2013. márc. 23. 18:04
Én úgy tuddom, hogy jobbra a gyomor környéke fáj, ha a hasnyálmiriggyel van gond.
29. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 25. - Loch ness)
2013. márc. 23. 17:27
Ki kell vizsgáltatni, de ezt a beteg érzi hogy mikor.
28. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 24. - Kisj)
2013. márc. 23. 17:26
Bocsánat, hozzáteszem hogy nem zárom ki orvos lehetőségét, de ezt csak olyan esetekben amikor nem találok semmilyen jó megoldást. Amúgy az orvos sem szent. Sokszor többet ártanak, mint használnak. Tisztelet a kivételnek.
2013. márc. 23. 17:23
Amit írtam az a holisztikus szemlélethez tartozik, nem a hagyományos orvosi látásmódhoz (kapjuk be - vágjuk ki).
26. Acimity (válaszként erre: 6. - Kisj)
2013. márc. 23. 17:20
Mert rossz tapasztalataim vannak a nem törődöm unott orvosokkal kapcsolatban, ha nem muszáj nem megyek. És nem fetrengek a fájdalomtól, nem akarom, hogy elzavarjanak...
25. loch ness (válaszként erre: 20. - Megi04)
2013. márc. 23. 17:20
Na pont valami ilyet akartam reagálni. Ha annak idején nem mentem volna orvoshoz, mikor vakbélgyulladás miatt voltak fájdalmaim, hanem öngyógyítást alkalmaztam volna, már tizenéve nem élnék... Nagyon veszélyes tanács Zolcsikáé! Inkább érdemes orvoshoz menni, kivizsgáltatni magunkat, megtudni, mi a helyzet - és ha nem kell feltétlenül orvosi beavatkozás, utána még mindig eldönthetjük, mit tegyünk. Különben is, tudtommal mikor a stressz miatti panaszokat kivizsgálják, sokszor teljesen negatív az eredmény, tehát ez is útmutató lehet, akkoe még mindig hozzá lehet kezdeni a lelki rendbetételhez.
24. kisj (válaszként erre: 17. - D7ba7bf7ff)
2013. márc. 23. 17:19

Én ezt pont fordítva gondolom.

Először az orvos, utána a lélekpucolás, mert megeshet az, hogy miközben én nagytakarítom a lelkivilágom, elpatkolok egy olyan banális betegségben mint vakbélgyulladás.

2013. márc. 23. 17:18
A köldök irányában inkább bélprobléma lehet, lejjebb a vakbél, esetleg petefészek, ha feljebb, akkor epe, máj.
22. megi04
2013. márc. 23. 17:17
Szerintem,menj orvoshoz...Legfeljebb azt mondja:Bélhurut..
21. Acimity (válaszként erre: 12. - D7ba7bf7ff)
2013. márc. 23. 17:17

10 km-eket futok, egy órát úszok hetente kétszer, így a levezetéssel nincs gond és a stressz is olyan jellegű, hogy nem volt napokig áram, lázas a gyerek, tehát nem hónapok óta húzódó állandó évelődés.

De nagyon köszönöm és szerintem igazad van.:)))

20. megi04
2013. márc. 23. 17:17
Igen...Most elképzeltem,hogy aki nem neten képzett orvos,az mondjuk érzi..pl. a vakbál gyulladás tüneteit,az ne menjen orvoshoz,hátha csak stressz...Ha már perforál,és a delikvens megboldogul,majd a család,és az ismerősök,úgy mesélik:"Szegénykém! A stressz vitte sírba!"...
19. f3ce852bda (válaszként erre: 10. - A0c1361e44)
2013. márc. 23. 17:17
A hasnyálmirigy a másik oldalon van, nem????
2013. márc. 23. 17:15

"Az energia nem vész el, csak átalakul."


Ha az anyag, nem más mint besűrűsödött energia, és az energiának van egy negatív és egy pozitív pólusa, akkor nyilván a betegség is egy adott helyzetre/pontra koncentrálódott negatív energia, mintahogy a gyógyulás is egy adott helyzetre/pontra koncentrálódott pozitív energia.


Végső soron a lelkünkben lévő energiákkal kell helyesen bánnunk, mert az lesz a fizikai testünkön való leképeződés, nem?

17. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 16. - B554f11e20)
2013. márc. 23. 17:06
Én azt mondom, hogy először a lelkünkben próbáljunk rendet rakni, pucoljunk ki mindent ami feszít, és csak komolyabb stádiumban forduljunk a dokikhoz, bogyókhoz, műtétekhez.
16. b554f11e20 (válaszként erre: 12. - D7ba7bf7ff)
2013. márc. 23. 17:01

Van benne valami amit írsz :)

Hasonlókat tanultunk nem rég anatómián, szóval a stressz sem egy kizárandó ok hasi panaszoknál, de tényleg ezer meg egy másik oka is lehet.

15. kisj (válaszként erre: 14. - Szafaripók)
2013. márc. 23. 16:57
na, ez pont nem jutott az eszembe:D
2013. márc. 23. 16:56
sérv?
13. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 9. - Kisj)
2013. márc. 23. 16:55
Isten őrizz! De nem muszáj hinni nekem. Senki nem kéri.
12. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 7. - Acimity)
2013. márc. 23. 16:54

A stresszt azért kérdeztem, mert a helytelen életmód, a negatív környezet, a negatív hozzáállás, öngerjesztés, stb gyengíti a hasi energiapályákat. Akupunktúrában ezeket meridiánoknak hívják. Tehát tartós stressz alatt terhelődik az energiarendszer, és annak lehetnek ilyen fájdalmas kisülései. Ha nyomásra is fáj, az mindenképpen jelzésértékű.


Veszekedések is gyengíthetik, nem tud kiürülni az adrenalin a szervezetből, mindig csak több és több lesz.


A köldök két oldala ezekkel van összefüggésben.


Próbálj meg terápiaszerűen sportolni, mozogni, levezetni a feszültséget, nem elfojtani.


Csapkodni a párnát, boxolni, fát vágni, akármi amivel veszélytelenül dühöt generálsz. Mert ezáltal ki is jön belőled. Nem a másikon kell levezetni, hanem valami élettelen tárgyon.


Minél jobban kiéled ezekeket a negatív energiákat, annál nyugodtabb leszel, és remélhetőleg a fájdalmak is csillapodnak, ha ezzel vannak összefüggésben.


Hasi fájdalmak sokszor az elnyomott indulatokról, kielégületlen vágyakról, önbüntetésről szólnak.

2013. márc. 23. 16:48

Írtam már a naplódba hozzászólást.

+ szerintem a házi dokidat kérd meg hadjon hasi UH-ra egy beutalót.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook