Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Túl szép hogy igaz legyen. :S fórum

Túl szép hogy igaz legyen. :S (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
328. Krisz42 (válaszként erre: 327. - 0d220e1cc7)
2013. máj. 3. 18:18
Sok boldogságot,bár nem tudom,h akkor miért váratott ennyit.Azért én megkérdeznêm,mi a magyarázat arra,mert nem derült ki.Azèrt vigyázz,mert ha csak akkor indul be,ha te tartozkodò leszel,akkor kicsit nehéz lesz mindig visszafogni magad,nem?:))
327. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 325. - Krisz42)
2013. máj. 2. 18:35

Én semmi különlegeset nem vettem észre ami miatt eddig várt volna lakásögyileg.

Egy igényesen lakberendezett és rendezett körülmények közt élő férfit láttam a lakásban stílusban, mind ízlésvilágban.

Annyira örült hogy elmentem Hozzá.... :)


Pont ugyanolyan hévben is mint én, szóval jó ki sárosítás leszünk mi a továbbiakban is...legalábbis remélem!

326. ittmost (válaszként erre: 324. - 0d220e1cc7)
2013. máj. 2. 18:05

ohhhh:) :) LÁJK:)

veled örülök:)

325. Krisz42 (válaszként erre: 324. - 0d220e1cc7)
2013. máj. 2. 17:36
És mi volt a meglepi,ami miatt megètetted,h miért nem vitt a lakásába eddig?
324. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 323. - Ittmost)
2013. máj. 2. 17:32

:DDDD



Nem volt csontváz, de még bomba sem. :XDDD



Egyszerűen csak ilyen nehezen kezd el nyitni bizalomba, de őgy látom, hogy Nála ez most kezd el fokozatosan mélyülni.


Éssssssssss taddddddaaaaaaaaaaaam! megtörtént az action! :DDD

Jó egy dög a pasi, nem mondom.. tudja hogy mitől döglik a légy. ;)

Hát mostantól szerintem egyre többet leszünk együtt izééééééééé.... intimitásban is. :)

323. ittmost (válaszként erre: 322. - 0d220e1cc7)
2013. máj. 2. 16:55

woowww:) :)

és mért nem mesélsz máris?Többen várjuk szerintem kíváncsian-aggódva,h mi lesz veletek:)

Vót csontváz a szekrényben?

és mi volt,milyen volt?mesélj,ami publikus:)

322. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 321. - Ittmost)
2013. máj. 2. 16:47

:) ááá csak mert szerelmes vagyok, és nagyon akarom Őt.


Már elvitt magához is. :XD


Hallelujahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :XD

321. ittmost (válaszként erre: 320. - 0d220e1cc7)
2013. máj. 2. 16:45
Kötélből vannak az idegeid:)
2013. máj. 2. 16:42

Szia! :)


hát nem tudom hogy mi történt Vele, mert még sosem volt ilyen figyelmes, kedves, előzékeny, és önzetlen, mint eddig.

Írtam is korábban hogy úgy éreztem hogy én vagyok az, aki jobban árez, aki beleszeretett.


Aztán az elmúlt napokban leálltam ezzel a hozzáállásommal Irányába.

Persze az érzelmek azok maradtak, de már nem ajnároztam el mindenféle apróságokkal, haenm egyszerűen csak hagytam az egészet.

És mintha megfordult volna magán.

Már nem én vagyok az aki folyton írkál, hívja, meg ilyenek...

Szerintem észbekapott, mert különben elveszített volna.

Vagy nem tudom.

319. Krisz42
2013. máj. 2. 14:56
Szia,remélem lesz majd beszámoló,legalább az is kiderül Kékszakáll-e:)))Persze azt már tudjuk,h nem valószínű.
318. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 316. - Edina_91)
2013. ápr. 30. 14:49
Tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudddddddddddoooooooooooooooommmmm! :S :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
317. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 315. - Krisz42)
2013. ápr. 30. 14:49

Ha így tennék, szerintem akkor látnám utoljára.


Már behúztam a féket, nem hagyom magam palira venni.

Már nem árasztom el sok kis csekélységekkel.

Na nem mintha valami megterhelő volt ezzel-azzal kedveskedni Neki, nade azért nehogymár csak egyoldalú legyen ez.

Ha igazán akarna engem, akkor ezek a dolgok maguktól kell hogy jöjjenek, és nem úgy hogy én erre még utalok szavakban, meg sérelmezem.


És még neki állt feljebb, hogy Ő bizony nem ilyen nyálas gyerek, meg hasonlók...


Hát na...ez van.


És, mindig ez van csajok! amint egy kicsit visszafogottabban állok Hozzá, már úgy érzem, hogy Ő keres többet, már Ő akar a kedvembe járni.

Tegnap egész nap hívott, írt, meg mondta hogy menniyre várja már hogy találkozzunk, mennyire kíván, akar, stb.

Én meg csak hűvösen reagáltam, hogy köszi, meg kedves vagy....

Nyílván érezte hogy már belefáradtam abba hogy én játszom a férfit aki udvarol, meg lesi a kegyeit, és ma csengettek, kimegyek, és egy sráccal küldött nekem virágcsokrot.

Nem kicsit meglepődtem, nem tudom....talán érzei hogy kezd elegem lenni ebből a mézesmadzag húzogatásból, és gondolom nem akar ezzel elvadítani.


Viszont amikor elmesélte őszintén hogy még az exe benne él az emlékeibe, nekem az a pont volt az, amikor le kellett róla mondanom.

Mert az igaz hogy egszercsak elmúlna belőle is az az érzés hogy szereti, de én azt meddig várjam ki? lesz-e ehhez elég türelmem?

Ez annyira méltatlan nekem.


Én tiszta lappal indítottam Vele, és nyílván úgy a jó ha ez kölcsönös is.

Persze az exe már látott engem, és még mondta is, hogy rákérdezett tőle,hogy az a nő az a barátnője volt -e?

Merthogy Ők még szoktak beszélgetni.

Ezzel semmi bajom, intelligencia kérdése hogy egy pár milyen viszonyban tud maardni egymással szakítás után is.

Viszont azért az is milyen korrekt lehet...Még rólam érdeklődik, amikor elhagyta egy másik pasiért. :S


Én nem is tudom hogy mi van már itt....

316. Edina_91 (válaszként erre: 314. - 0d220e1cc7)
2013. ápr. 29. 23:10
nem hagyhatod hogy pótlék legyél csak! ő nem téged szeret, és láthatólag nem is leplezi ezt. ne hagyd hogy elkábítson a szavaival és a csókjaival, azok valójában nem neked szólnak.
315. Krisz42 (válaszként erre: 314. - 0d220e1cc7)
2013. ápr. 29. 21:41
Ilyenkor rá kell vágni,h igen,mert azt várja,h azt mond,nem dehogy.Mond,h ez mekkora bunkòság,férfi létée ennyire udvariatlan.Tudom,h nehéz,de ezek után én elkezdeném húzni.Ha meg akar csókolni nem engedném,közölném randi közben,h nekem most mennem kell,mert elfelejtettem,h.....,de ugye nem gond,nem haragszol,ugye vagy közólném,h most nem èrek rá,mert egy régi barátommal összefutottam és nagyon akart velem találkozni,gondoltam beszélgetünk egy jót,felhívott a lakására,stb.
314. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 312. - Krisz42)
2013. ápr. 29. 20:14

Igen, jól látol dolgokat, így ismeretlenül is.


Végülis az volt, hogy már menyasszonya volt, sok sok évnyi egyttélés, közös ház, meg minden.

Aztán a nő lelépett egy másik pasival.

Hogy miért, ehhez nincs közöm, meg hogy valójában ki volt a hibás, ezt az ember sosem tudhatja csak így, hogy az egyik fél elmesél valami indokot a mérleg egyik oldaláról.


A lényeg hogy nem Ő hagyta el a nőt, szóval tuti szereti még valahol...


Én megértem ezt is.

Csak akkor mit akar tőlem?

Mondtam neki hogy én tiszta lappal tudok indítani ebben a kapcsolatban, nekem semmiféle exről nincsenek emlékeim,érzéseim.


Aki volt anno, azzal már régen lezártam, és elmúltak az érzések.


Nem is tudnék úgy belekezdeni egy kapcsolatba, hogy még mindig nem zártam le magamban az exxel.


Már behúztam a féket, és már nem ajnározom el semmiféle nasikkal, mert hát azért ennyire ne legyen már biztos magában.

Csak én amúgyis szeretek adni, ezt látja Ő is.

Ő viszont másban mutatja ezt ki. Hát még nem mutatta meg hogy ezalatt mire is gondolt.


Igen, van benne egy nagy adag önzőség is.


Az egyik nap még velem tervez programokat, aztán hirtelen meg lemondja, hogy most egyedül akar lenni, meghogy nincs jól.

Erre besértődtem, és hagytam hadd legyen egyedül.

Majd később felhívott, hogy ha van kedvem, mégiscsak randizhatunk.

Nem találkoztam vele direkt akkor.

Azért ennyire ne szívasson már.

Amiért még elkezdtem ezt a randit sérelmezni, akkor meg mint egy nem tudom mi, azonnal menekül a szitu elől.


Én nem így viselkedem Vele.

Ha én egy randit megígérek x időre, akkorén tuti ott leszek, és várom, nemhogy szeszélyesen lemondom, meg kifogásokat gyártok.

És utána meg azt mondja hogy jajj most biztos haragszol rám, meg csalódot vagy.


Hát bakker! szerinted? :S-gondolom magamban...

313. air (válaszként erre: 312. - Krisz42)
2013. ápr. 29. 20:08
XD olyan butaságokat írtok ,tisztára ,mint egy amerikai film a szép remények jut eszembe XD [link]
312. Krisz42 (válaszként erre: 311. - 0d220e1cc7)
2013. ápr. 29. 19:58
Az viszont nem szép dolog tőle,h még nem lépett túl az exén,mégis kapâlózik egy másik kapcsolat után.Ez a legrosszabb-neked.Ha nem bántana téged a dolog azt mondanám csináld unaloműzőnek,de már csak a büszkeséged is bántja.Az önértékelésednek nem tesz jót és csak te fogsz sérülni.Nagyon önző és egoista,csak magával törődik,te pedig egy ilyen embernek növeled az egoját a ragaszkodásoddal,mikor meg sem érdemel,de mivel megteheti,jól eljátszadozik,miközben az exéről ábrándozik,aki egy szemétláda volt.Persze lehet,h nem.
311. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 310. - Air)
2013. ápr. 29. 19:22

??? miért?


csakmert felismerem a tényeket?


írtam már hogy nem vagyok teljesen elvakultan szerelmes, de ez talán így van jól.

Megfogott benne valami, ami miatt kell....

Mégis tudatosítom magamban a gondolatot, hogy bizony még lehet az exére vár.


Az hogy nincs hol együtt lennünk, nos ez a legnagyobb vicc!

Ha egy férfi engem akar, akkor talál megoldást! annyi lehetőség van szerintem...főleg hogy itt a jóidő.

Erre meg jön azzal a dumával hogy nem akarja elkapkodni, meghogy meg akarja adni a módját.

Zűrös, és felettéb titokzatos az egész körülménye.

310. air (válaszként erre: 308. - Krisz42)
2013. ápr. 29. 19:16
zzz ez most a fordított pszichológia akar lenni?:))))
309. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 308. - Krisz42)
2013. ápr. 29. 19:01

Már elárulta nagy nehezen hogy miért várat ennyit erre az egészre.

egyrészt nincs hol.

másrészről meg az exe miatt.

Azt mondja hogy már nem szereti, és nem akarná őt újból, nade hát kérem...tudjuk mindannyian hogy a szív az nagy úr!

És itt most tök mindegy hogy én mennyivel vagyok dekoratívabb nő mint az exe.

Sok sok ém megannyi emlékképet nem tudok felülűberelni, annyi szent.

Egyszerűen nem lehet.

Én teljesen más vagyok, más habitussal, más karakterrel.

Hiába tervez velem jövőt, olyan ez nekem már, mintha valami vigyasz lennék csak. Hogy a barátai előtt is szívesen felvállal, szinte mutogatva hogy lássák, Ő sincs már egyedül.


Nem tudom...mindig össze vagyok zavarodva.


Én meg vettem a lapot.

:S :(

308. Krisz42 (válaszként erre: 306. - Ittmost)
2013. ápr. 29. 18:51
Holott a porszívónál-én azzal ismerem:)))-nyuszika magában lejátsza a lehetséges párbeszédet,neked viszont még ezt sem kell tenbed.Már bocs,de szerintem egy szerelmeskedésből vmiért hatalmas felhajtást csinál és mivel nem lesz utána tűzijáték,pezsgő,masszázs,stb.,így az egész már egy nagy csalódàs lesz.Tudod én képtelen lennék ezek után lefeküdni vele,mert velem nem tudná elhitetni,h igazán akarja és kíván.Megmondhattad volna neki,h ezzel nem a saját egojàt növeli a szemedben,hanem téged minősít le,h ennyire nem kìvân,amkt mond,az pedig csak a szöveg.Ez a te bajod,h mindig hagyod,h a szöveg szâmítson.Engem az izgat a legjobban,h a fèrjem mindig megőrül értem,h minden csókjában benne van a vágy,h ha a füle mellett megcsòkolom,már közli,h ilyet csak akkor csinâljak,ha lesz is folytatása,h mindig szenvedélyes és szinte mindennap szerelmeskedünk 7év után is és nem az növeli a dolog értékét,h várni kell rá,hanem hogy szerelmesek és szenvedélyesek az egüttléteink.Ez a komédia nagyon gáz,én biztos 1hét után leléptettem volna.Ha lesz is köztetek valami,kizárt,h boldog leszel vele hosszútávon,mert ezt soha nem fogja tudni megmagyarázni és te sem fogod soha elfelejteni és ott fog motoszkálni benbed,h mièrt csinálta igazából,nem veled volt-e baja,nem lelkileg nem oké-e,mert ezt bármit mond majd rá,nincs olyan indok,ami megfelel lenne rá,ha pedig az ő szemében igen,akkor gond van a gondolkodásával.
307. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 306. - Ittmost)
2013. ápr. 29. 18:41

:D


igen...

Hát én csak azt mondtam Neki, hogy nem fogom magam lealázni azzal, hogy itt várok egy fárfira hetekig, meg ki tudja...hónapokig is, van annyi önbecsülésem hogy felfogjam amit érzek.

A pasi nem szerelmes belém, csak jó hogy vagyok, és ennyi.

Ezért van az is, hogy pl még a kedvenc édességre amit szeretek, még azt sem tudta megjegyezni, nemhogymég meglepjen vele.

Én meg mindig önzetlenül vittem valami kis nasit csak úgy...szívből.

Mert én mindig a kedvében szeretnék járni, csak egy cseppet fájt a felismerés hogy ez csak egyoldalú a részemről.

Ha szerelmes lenne belém, akkor ezek az apró gesztusok maguktól jönnének.

Gáz hogy az ember egy ilyet még megbeszél az illetővel. Már itt el van ásva az egész.


Pedig nem akarom elveszíteni, csak unom már mindig csak én adok, de nem kapok.

:S

306. ittmost (válaszként erre: 305. - 0d220e1cc7)
2013. ápr. 29. 18:31

jujj:D :D

előre is bocs...

de ahogy magamat ismerem,lehet hogy én egyszer berágnék a sok húzogatástól,és elöntené az agyamat a ..öö..vérnyomás..

És azt mondanám neki,mint a viccben a nyuszika a medvének(aki a nyuszika szerint nem akarja odaadni a fűnyírót):"akkor dugd fel magadnak a nyamvadt fűnyíródat!"

:D

305. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 304. - Ittmost)
2013. ápr. 29. 18:28

:XD

jégakku



Egyszerűen csak annyira nagy az önkontrollja, hogy csak lesek.

Kérdeztem h miért ez a nagy visszafogottság? ne játsza már el nekem a papot, meg a szűzet. :D


Még mindig csak hamarosan beteljesül minden vágyad kicsim. Ennyit mond. :D

csak fogy a türelmem.....


Már a mált7en össze is kaptunk ez miatt, mert elegem lett a 7ek óta tartó mézes madzag húzogatásaiból, és azt mondtam hogy hagyjuk.

Erre meg fordult magán pár fokot, és akkor újra megint nagyon akarta a társaságomat.

Olyankor csókol, ölelget, meg ígér, meg tapiz, meg elgyengít... ;)

És én olyankor elkábulok, és mindig erőt veszek magamon hogy tudjak még várni erre az egész dologra.

304. ittmost (válaszként erre: 303. - 0d220e1cc7)
2013. ápr. 29. 18:14
szia:) na már..szóval a nyali-falit is szűken méri? lehet,h jégakkut hord a gatyájában...
303. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 302. - Krisz42)
2013. ápr. 29. 17:57

:) ez igaz....


Hát nem valami bújós egy pasi, az biztos.

Megvan a helye meg az ideje az ilyen nyali/ faliknak- szokta mondani.... :S


:XDD

302. Krisz42 (válaszként erre: 301. - 0d220e1cc7)
2013. ápr. 29. 17:43
Mióta strandon,plazaban,moziban,utcán összefutunk párom ismerőseivel itt Pesten,holott ő dunaújvárosi,azòta számomra minden lehetetlennek megnőtt az esélye.:))
301. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 300. - Krisz42)
2013. ápr. 29. 14:48

:) De aranyos vagy....... :)


Köszi h gondolsz rám, hát nem tudom hogy mi lettünk volna azok.

Mennyi esélye lehet ennek? :D


Bár már haladunk... Sokat megyünk ide-oda most hogy jó idő lett.

Szeretk Vele lenni,annyira ki voltám már éhezve egy olyan férfira, aki nem a kiraatban él.Mármint nem sznob.

300. Krisz42 (válaszként erre: 295. - 0d220e1cc7)
2013. ápr. 29. 10:56
Ma láttam a téren nálunk a padon egy párt és rád gondoltam.Nem ti voltatok azok?:))Múlt héten is láttam a párocskát ugyanabban az időben ugyanott.Te jutottâl eszembe.
299. Briell14 (válaszként erre: 298. - Pahet a vadász)
2013. ápr. 26. 11:34
Én is. :)))
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook