Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy viselkedjek a sógornőmmel? fórum

Hogy viselkedjek a sógornőmmel? (beszélgetős fórum)


1 2
34. 9678a02221 (válaszként erre: 33. - 9678a02221)
2013. márc. 21. 16:59
Ja sarga viragok es piros merges galocak is voltak rajta meg levelek:)Saja kezuleg csinaltam mindent,marcipanbol,kiveve hofeherket es a 7 torpet oket keszen vasaroltam:)
33. 9678a02221 (válaszként erre: 32. - Júliusi)
2013. márc. 21. 16:57
Zold marcipannal bevont rozsaszin csillogo viragokkal diszitett es hofeherke es a 7 torpe viritott a tetejen..
32. júliusi (válaszként erre: 31. - 9678a02221)
2013. márc. 21. 16:51
Miért,milyen volt az a torta?:)
31. 9678a02221 (válaszként erre: 29. - Júliusi)
2013. márc. 21. 16:49
Ahh mar megszoktam..A szulinapi torta amit a lanyomnak keszitettem 'ciganyos' volt,a gyereknek tetszett ezert benne is ciganyver van:)A viseon siman hallatszik ahogyan mondja..Szomszed bacsi atjott oket folkoszonteni,pont a szulinapi videot neztuk,levegot sem kapott:)Raadasul a baratnom ir cigany,kaszinoja van a csaladjanak,full milliomosok,es nagyon rendes csaladja van..Egtem is rendesen mikor meghallotta a beszolast.
30. 9678a02221 (válaszként erre: 28. - Pasionella)
2013. márc. 21. 16:46
Az volt:) Mara levedlette a szoret es kb 5-szor akkora mint a kepeken:)4 es fel honaposan tobb mint 20 kg..Az a 'vigaszom' hogy oszre visszano a szore mert szamojed retriver keverek.Sokkal jobban szeretem mint a sogornoimet:)
29. júliusi (válaszként erre: 24. - 9678a02221)
2013. márc. 21. 16:17
Ez elég bunkóság volt tőlük..:(
28. Pasionella (válaszként erre: 26. - 9678a02221)
2013. márc. 21. 15:37
Tündéri a kutyimó! :-D Jajj olyan gyúrni valóan pihe puhának tűnik :-D
27. Pasionella (válaszként erre: 24. - 9678a02221)
2013. márc. 21. 15:37

Jézusom! :-(

Dns...bakker! Rettentő buta és primitív emberek lehetnek ha ilyen dumával próbálták tudatni veled mit gondolnak...

De a gyerekeket se fogadják el? :-S ez nagyon szomorú :-(

26. 9678a02221 (válaszként erre: 25. - Mazsola88)
2013. márc. 21. 15:27

En is ilyen voltam,nyugi..Sot meg neha most is legszivesebben bognek.Neha egy banto megjegyzes jobban tud fajni mint a pofon:(

Mostanra odaig jutottunk hogy az egyik sogorasszony olyan szinten utanoz minket,hogy mindenkinek szemet szurt..Pl:vettunk kutyust karacsony elott.Addig ragta a ferje fulet mig a 2 hete meg nem vettek egy shitsut..3 gyereke van de kellett neki kutya mert 'unatkozik'..Termeszte3sen a kutya fajtiszta nem keverek mint a mienk:)

Nalunk hagyomany hogy minden jeles alkalomkor etterembe megyunk vacsizni..Kifejtette a velememenyet iden is hogy 'jol megy nektek' el tudom kepzelni hogyan viselkedik 2 kisgyerek az etteremben stb stb..

Mit ad Isten a 6 eves kislanya elszolta magat a hetvegen hogy anyukaja szulinapjan mennek etterembe..de nem am valami car occso helyre mint mi,hanwem osztalyon felulibe:)

Szerinted??Regen nevettem ilyen jot:)

25. mazsola88 (válaszként erre: 24. - 9678a02221)
2013. márc. 21. 15:02
Úristen, mik vannak.. Én is próbálok nem foglalkozni velük, de úgy nehéz ha a párom eröltetni h legyünk jóban.. meg egyébként is mindent a lelkemre veszek és hónapokig tudok rágódni egy megjegyzésen..
24. 9678a02221 (válaszként erre: 23. - Mazsola88)
2013. márc. 21. 14:58

Ismeros:)Nyaljak a hatsodat aztan a hatad mogott megy a dumalas..Ha meg nem veszel reszt a jatekban akkor te vagy a bekepzelt..

En csak egyet tudok tanacsolnilegalabbis is en igy elem tul:mar lecarom oket..Kaptam en mar annyi cart toluk,hogy el sem hiszed..Legutobb a gyerekeim szulinapi bukijan emlitettek hogy DNS mintat kellene vetetni toluk,mert mindig betegek,lehet valami hibas gen okozza..Es hogy a ferjem SOHA nem volt beteg kicsinek..(Ertsd:a gyerekek nem a ferjemtol vannak DNS-el bebizonyithato lenne)

Van meg par ilyen folosleges sorolni..Mivel csak mosolygok rajtuk meg jobban idegesiti oket..Volt ido mikor BARMIT megettem volna erte hogy rendezodjon a kapcsolat es fogadjanal el engem es a manokat..Mara lecarom..Mondjuk a ferjem is:)

23. mazsola88 (válaszként erre: 22. - 9678a02221)
2013. márc. 21. 14:46
Egyedül az anyóssal nincs semmi probléma, az apósom pedig ugyanilyen mint a lánya. ráadásul próbálják rámeröltetni magukat, ha én meg nem akarok puszipajtás lenni akkor meg megy a fikázás..
22. 9678a02221 (válaszként erre: 1. - Mazsola88)
2013. márc. 21. 14:37

Nekem 2 ilyen allatfajtam van:) Card le magasrol,ha megjegyzest tesz rad a fuled hallatara szolj vissza kedvesen de hatarozottan..Ha a parod vele beszeli meg a ti maganugyeiteket az mar problemasabb..Akkor a paroddal kell tisztaznod hogy neked ez nem tetszik.

Nezd barmit is csinalsz,soha nem leszel eleg jo..Az anyossal mi a helyzet?O is ilyen tunderi teremtes mint a lanya?

21. mazsola88 (válaszként erre: 20. - Krisz42)
2013. márc. 21. 14:31
A sógorom teljesen beépült a családba, kicsit "papucs" tipus. Őt semmi nem zavarja..
20. Krisz42 (válaszként erre: 17. - Mazsola88)
2013. márc. 21. 14:27
Azzal miért szakítod szét őket,ha téged nem beszélhetnek ki a hátad mögött?Miért csak az lehet a téma,h ti mit csináltok,hogy êltek kettesben?Tudod lehet,h van okod féltékenykedni,mert a tesó olyan,mintha csak azért nem vele lenne,mert testvérnek születtek.Egyébként a tesò pârja mennyire tolerâlja,h ennyire fontosak egymának?
19. 9440d33a66 (válaszként erre: 17. - Mazsola88)
2013. márc. 21. 14:27

értem, akkor nehéz helyzet tényleg, mert a barátod is túlságosan a tesó felé húz...ezek szerint,


szerencsére nekem olyan a párom, h. semmiről nem beszél a tesójával - ami kettőnkre tartozik - én sem szoktam anyummal mindent megosztani

mi örülünk is neki hogy vannak közös mondjuk úgy: 'titkaink'

amúgy is szeret a családja engem és én is őket


...de átérzem a helyzetedet, mert volt olyan párom, aki mindent kibeszélt rólam/rólunk, de én inkább a szakítás után jöttem rá, h. valószínűleg ez történt, mert én magamból indultam ki és nem beszéltem rólunk senkinek akkor sem és azt gondoltam róla, h. ő sem teszi:/

2013. márc. 21. 14:15
Szval az van h megyek hozzá majd pár napra eddig ugy van,aztán azt tudni lehet,hogy a huga eléggé anyagias és a szüleitől is tartok,hogy mit szól majd hozzám,hogy is álljak én hozzájuk ugye első találkozás,szval tartok tőle...
17. mazsola88 (válaszként erre: 15. - 9440d33a66)
2013. márc. 21. 14:12
Már beszéltem vele erről, de nem is akarom erőltetni h ne beszéljenek rólunk mert akkor megint én leszek az aki szétszakítja őket, meg közéjük áll..
2013. márc. 21. 14:11
Rosszul viselem az ilyen konfliktusokat. Nagyon megvisel, főleg h időről időre találkoznunk kell. Egy nap többször is eszembe jut, és féltékenységet is érzek.. szörnyű
2013. márc. 21. 14:10

szerintem IGAZA van annak , aki arról ít,h. nem kell jóban lenni a sógornővel,

krisz42 is jót tanácsolt: Kérdezz rá mindenki előtt,h miért mondta ezt vagy azt.

persze, a te mentalitásodtól is függ,h. megtennéd-e ezt, de még ami


FONTOS:

pároddal beszélj,h. egyezzetek meg abban,h. nem mond el mindent a tesójának EZ A TI KÜLÖN CSALÁDOTOK, KÜLÖN ÉLETETEK, nincs köze hozzá!


...remélhetőleg egyetért majd veled és csökkenti a kettőtök életének kibeszélését.

2013. márc. 21. 14:06

Sziasztok,


én is tartok a családtól,első találkozás lesz majd a jövő héten,és félek h mit szólnak majd.

13. Pasionella (válaszként erre: 12. - Mazsola88)
2013. márc. 21. 14:05

Figyu! Tudom miről beszélsz, szerencsére nálunk a tesója Ausztriában élt de ha évi 2 alkalommal jöttek látogatóba és maradtak pár napig én már előre rosszul voltam...már a gondolattól is.

Azóta az exem már de a mostani bnője is rosszul van a nővérétől, tehát nem velem volt a baj :-D

12. mazsola88 (válaszként erre: 11. - Pasionella)
2013. márc. 21. 14:04
Köszi. :) de a kötelező családi banzájokon sajnos muszáj találkoznom vele. Már attól feláll a szőr a hátamon, ha együtt vagyunk a párommal és minden alkalommal legalább egyszer hívja a tesó.. baromira irritál
11. Pasionella (válaszként erre: 9. - Mazsola88)
2013. márc. 21. 14:02

Én akkor hagynám a fenébe. Francokat kötelező barátkozni. Próbálj nem venni róla tudomást, az a legjobb.

Sajnos már mindig is olyan marad, ilyen dolgok tudatába te meg a büdös életbe nem leszel a barátnője :-) hülye lennél az lenni :-)

10. Krisz42 (válaszként erre: 6. - Krisz42)
2013. márc. 21. 14:00
Én egyébként a párom mellett állok,3gyerekünk is van,ez a legfontosabb.De az is igaz,h ha baj volt,akkor rá számíthattam,de nem ő a társam,a szerelmem,a gyerekeim apja.
2013. márc. 21. 14:00
Úgy gondolja a csaj, hogy vagy legjobb barátnők lehetünk, vagy ellenségek. mert ha nem vagyok a barátnője akkor biztos közéjük akarok állni.. idióta.. mondtam a páromnak, hogy jó lenne ha nem beszélne bele a tesója mindenbe, meg is mondta neki, hogy ne szóljon bele.. (ebből van az h én le akarom nyúlni..)
2013. márc. 21. 13:59
Én is ebben a cipőben járok!3 év után már nem érdekel, és inkább nem megyek családi rendezvényekre és én se hívom őket. Nekem sógorom odáig jutott,hogy anyósomék meg is utáltak,ők is jópofiznak a szemembe de am páromat noszogatják,hogy hagyjon el... Páromnak is elege lett belőle így lazábbra vettük a kapcsolatot a családjával,és kb. fél évente 1szer találkozunk velük,pedig 1 városban élünk. De legalább mi boldogak vagyunk,és nyugodtak =) Kitartás!
7. cel (válaszként erre: 1. - Mazsola88)
2013. márc. 21. 13:58
Ülj le vele beszélni és kérdezz rá nyíltan, hogy mi a baja veled és ha már elmondta, akkor gondolkodj el azon, hogy hogyan kezeld.
6. Krisz42 (válaszként erre: 1. - Mazsola88)
2013. márc. 21. 13:56
Nekem bátyám van,de ennyire nem mázunk bele egymás életébe.Szerintem ez rosszabb,mint a mama pici fiacskája dolog.Miért nem beszéled meg a pároddal?Kérdezd meg,mi köze a tesónak a ti dolgaitokhoz,miért mond rólad mindent,mikor nem is ismer.Közölheted vele azt is,h miért nem a tesóval él,ha ennyire függő?Ő is miért nem a saját életével törődik?Ne legyêl vele jóban.Kérdezz rá mindenki előtt,h miért mondta ezt vagy azt.
2013. márc. 21. 13:56
Kicsit hasonlít az én sztorimra. Nálunk is a párom nővére a szemembe mosolygott, a hátam mögött meg minden voltam, csak ember nem. Ráadásul még az anyám is a szájára vette, amit nem hagytam neki, és csúnyán összevesztem vele (azóta kibékültem vele valamennyire...). Nálunk annyiban más, hogy a páromat egy cseppet sem érdekli, hogy a nővérével jóban vagyok-e. Nálunk az megoldott sokmindent, hogy a párom nővére kiment amerikába... de ha visszajön, ki tudja mi lesz. Sajnos két testvért, akik együtt nőttek fel, nem fogsz tudni elválasztani egymástól. Én arra jutottam, mivel amikor találkoztunk, szinte egy szót nem szólt hozzám, hogy nem erőltetem. Én kerülöm a társaságát, amennyire csak lehet...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook