Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pillanatok az életben amiért érdemes élni fórum

Pillanatok az életben amiért érdemes élni (beszélgetős fórum)


2013. márc. 24. 20:18

Nagyon sok ilyen van, minden napban meg kell találni azt a legalább egyetlen másodpercet, amiért érdemes volt felkelni.

Persze nyilván vannak egyszeri és megismételhetetlen pillanatok, amik, ha egyszer elmúlnak soha többet nem jönnek vissza és olyankor örül az ember, hogy ezt is megérhette, átélhette. Ilyen pl. az esküvő, a gyerek születése.

2013. márc. 21. 06:57

Nagyon sok ilyen van,sőt legalább minden hétre jut egy,nem tudok semmit kiemelni.(ha lenne gyerekem,talán a születését kiemelném,gondolom)

Az az érdekes,hogy sokszor érzek nagy örömet hétköznapibb dolgok iránt,és ha valami különlegeshez jutok,akkor nem mindig tudok úgy örülni neki,ahogy"kéne".

2013. márc. 20. 23:48

A napfény, a mosoly, a szeretet, a táj és az emberi alkotások szépsége, az emberek.


Az öröm.

2013. márc. 20. 23:42
A gyermekeim amikor megszülettek azért is érdemes volt és érdemes is élnem..
2013. márc. 20. 23:36
Fogj egy fényképezőgépet, és azon keresztül lásd a világot! A többit elmondták a többiek.
2013. márc. 20. 17:44
Az első szerelem, amit éreztem (nem maga a férfi személye), ami megváltoztatta a személyiségemet, a látásmódomat, a magamról kialakított képemet! Azóta tudok küzdeni, azóta szépnek érzem magam, azóta rájöttem, hogy nem vagyok buta, azóta önbizalomra tettem szert, azóta érdemes élni.
2013. márc. 20. 17:40

Az autista fiamért! Ő az életem értelme, akit imádok, aki viszont imád, aki nélkül nem lenne értelme az életemnek..


Vele lettem több, vele lettem bölcsebb, tapasztaltabb..


Együtt küzdöttük végig a dühöngő időszakot a megszelídülésig, hogy szelíd autista lett belőle 10 év kőkemény pokol után..


Ezt a keresztet nem adnám semmiért.. Ez a kereszt emlékeztet arra, hogy milyen voltam előtte, és milyen lettem utána, mellette, együtt vele..


Na meg van egy ügy, amihez most kerítek egyre több támogatót, egy ügy, amit együtt sokan parlament elé viszünk, köröm szakadtáig küzdeni fogunk ezért az ügyért. Egyre több támogató gyűlik körém, akik felkarolták az ügyet.. Egyelőre ennyi. - Ezért az ügyért érdemes küzdeni körömszakadtáig, foggal-körömmel..

2013. márc. 20. 17:33

Leginkább azok,amikor a szeretteim örvendenek.

Meg amikor nyílnak a virágok, kisüt a nap, illatos eső esik, szép tájon kirándulunk, kedves élőlénnyel találkozunk...

2013. márc. 20. 16:58
Rengeteg boldog pillanat van, csak észre kell venni! Bár a gyermekeim mosolya, és szeretete mindennél többet ér, és az hogy van egy párom, akivel kölcsönösen szeretjük egymást! :)
2013. márc. 20. 16:39

Amikor láttam a 2. csíkot a tesztemen, amikor éreztem a fiam első mozdulatát, amikor megszületett és megfoghattam.

Amikor kimondtam az igent és hoozá mentem ahhoz a férfihoz akit mindennél jobban szeretek. Rengeteg ilyen pillanat van az ember életében. Nem is kell, hogy ekkora események legyenek. Nekem már az is boldogságot okoz ha egy félévet sikeresen letudok a főiskolán:))))))))))))))))

2013. márc. 20. 16:29
kellemes ízek, illatok, érzések, hangok, amik pozitívan hatnak ránk. És egy drága gyermek (egy legalább), ezekért mind :)
2013. márc. 20. 16:27
Közhelynek fog hangzani, de TÉNYLEG a szülés és a babával való első pillanat/találkozás az a dolog, amiért úgy érzem érdemes volt idáig végigcsinálni ezt a sok sz*rt.. Nem vagyok egyébként egy lelkizős típus.
2013. márc. 20. 16:23
Mindennek lehet örülni: ha esik, ha fúj, ha tűz a nap, ha fáj valamim, mert tudom, hogy élek... Közhelyes, de tényleg így van, mindenki lehetne boldogabb, ha másként gondolkodna az életről.
2013. márc. 20. 16:21

Sziasztok, Érdeklődnék hogy kinek mi olyan emlékezetes szivmelengető érzése/pillanata volt az életben amire igy emlékszik vissza...


Kiegészitésként: Miben találja meg a lelki nyugalmát, a boldogságát pl. egy "hitetlen" embereknek.


Érdekelne nagyon a véleményetek...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook