Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Csak a combomon és a popsimon van felesleg. Mit tehetnék? Kinek mi vált be? fórum

Csak a combomon és a popsimon van felesleg. Mit tehetnék? Kinek mi vált be? (beszélgetős fórum)


12. yousei (válaszként erre: 10. - 2781a8faea)
2013. márc. 21. 09:23
Jót, csak nem hasznos :-D nem a nagy fenék megtartása a cél, habár a narátom is ezt szereti. -_-
11. yousei
2013. márc. 21. 09:21

Maximálisan nem tudom elhagyni a cukrot. Cukrászként nem egyszerű :-D

Amit az első hozzászóló mondott, megbizonyosodtam arról, hogy helyes a feltételezésem. Tehát ha kevesebbet eszem, és futok, biciklizek, guggolok meg ellipszis trénerezek, akkor kisebb lesz a popsim és a fenekem. Volt, hogy diétáztam majdnem két hónapig és egy deka sem ment le. Igaz, nem tudtam mellette sportolni.

Amúgy nem is a kilók érdekelnek, hanem a cm :-D ma is voltam futni, guggolni, ellipszisezni és biciklizni.

10. 2781a8faea (válaszként erre: 9. - 0d220e1cc7)
2013. márc. 21. 08:35
Nagyon jó tippeket adok ugye? P
9. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 8. - 2781a8faea)
2013. márc. 21. 08:35
na ezt meg lehagytam! igen.... ez is jó tipp!:XD
2013. márc. 21. 08:33
Torna rá pld sok szex DD
7. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 1. - Yousei)
2013. márc. 21. 08:08

Igaz nekem életemben nem kellett diétáznom, szóval egy kicsit könnyebben beszélek.


Én hetente 3-4x járok futni 1.5 óra hosszat.

Imédok futni. Nekem az egy szerelem..... :)olyan szabadság érzést ad.

Szóval az én esetemben a futásnak nincs köze semmiféle fogyókúrához, csakis az állóképességemem intenzivitását növelem vele, nameg jót tesz az izomtónusnak is.


Topic indítónak: hagyd el a szénhidrátokat!

se cukor, se fehérliszt!


ez az egyik garncia a fogyáshoz! természetesen a sport mellett....


Sok sikert Neked! :)

6. nvidia (válaszként erre: 1. - Yousei)
2013. márc. 21. 07:59

Helyi zsiregetes nincs, el kell, hogy keseritselek, csak dietaval , es kiegeszitö mozgassal tudsz fogyni, es a nök altalaban felülröl lefele fogynak, tehat utolso lesz a combod, ahonnan megy le a zsir.

Tornaval szepen formalhatod, de a zsir lepucolasahoz kell a dieta.

2013. márc. 20. 23:46
Le ne fogyjatok nők,mert engem izgat a nagy popsijú nő:-))
4. moonlight13 (válaszként erre: 2. - G1977g)
2013. márc. 20. 21:20
Fogyni lehet, hogy nem sokat fogsz, mert átmegy izomba, de formálódni azt fogsz!
2013. márc. 20. 19:29
Nekem is hasonló gondjaim vannak. Ha felszedek 1-2 kilót, akkor tutira a combom és a fenekem az első, amin meglátszik. Márpedig télen mindig feljön az az 1-2 kiló... Most szeretnék egy kicsit feszesíteni, formába hozni magam a jó időre. A futás nem az én műfajom, biciklim nincs...járjak edzőterembe? Bennem van a félsz, hogy ahhoz meg túl béna lennék... Szerintetek egy aerobic óra is lehet hatásos?
2013. márc. 20. 10:16
Szia! Én 1 hónapja kezdtem edzeni, és nagyon sokat formálódott a testem. Heti 4x járok, kb. 2 órát. Én is csak a combra és a fenékre megyek rá. 1/2 óra futás, 1/2 óra bicikli, 15-20 perc taposógép, ahogy bírom. Jó erős tempón. Külső és belső comb gépek. Én sem diétázok, sokat és finomakat főzök, ki sem bírnám. És az a baj hogy én éjjel is felkelek 1-1 tejszeletet megenni. 2 kg ment le csak, de a fenekem sokkal kisebb és feszesebb lett. Még 5 kg-ot szeretnék fogyni.
2013. márc. 20. 08:48

Sziasztok!

Most van lehetőségem edzőterembe járni. Gondolkodtam rajta, hogy hogy heti ötször edzenék: ebből háromszor a kardió edzésre feküdnék rá, kétszer pedig valamennyit futnék, de utána tornáznék is rá. Jelenleg 97 cm a csípőm mérete, jó lenne, ha pár centivel kisebb lenne. 90-nel meg lennék elégedve :)

Diétázni nem nagyon tudok, mert cukrász vagyok, tehát az édességet nemn tudom 100%ig kilőni, és melóhelyi kaját eszek, amiből igyekszem a lightosabbat.És vizet iszom. Nektek hogy sikerült?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook