Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tud valaki jó terhességi csíkok elleni krémet/olajat? Kinek mi vált be? fórum

Tud valaki jó terhességi csíkok elleni krémet/olajat? Kinek mi vált be? (tudásbázis kérdés)


2013. márc. 21. 08:35

Szia, nekem ikreim vannak, hatalmas volt a pocakom, en az elejetol kezdve kentem Johnson's baba olajjal. Egy csikom sincs, de valaki mar irta es biztos van benne igazsag, hogy ez (sajnos) foleg genetika. Van olyan ismerosom, aki vegig kente es csikos maradt, van, aki egyaltalan nem kente es nincs csikja.

Kesobb az orvos mondta nekem, hogy valoszinu akkor sem lennenek csikjaim, ha nem kentem volna, mert ez a terhessegi csikosodas genetikai dolog.

De artani senkinek nem ar, sot, azert biztos er valamit, igy en mindenkinek javaslom, hogy az elejetol kezdve kenje. Szerintem mindegy, hogy melyik markaju krem vagy olaj (en olaj parti vagyok), a lenyeg, hogy a bor ne legyen kiszaradva, mert akkor kezd el repedni.

11. Pico13
2013. márc. 21. 03:05
Köszi szépen mindenkinek!!!
2013. márc. 20. 07:54
Nekem a DM sajátmárkás pocakolaja vált be. Egyetlen egy csíkom sincs!!!!! Minden nap használtam ébredést követően kentem be. Az illata, egyenesen fantasztikus.
9. nagyék1225 (válaszként erre: 2. - Pico13)
2013. márc. 20. 07:22
Szija. Nekem legjobban a torna vált be. Napi félóra intenziv mozgás, és hamarosan nyomi sincs a csiknak. Visszafeszül a bőr. És garantáltan narancsbőrre is jó :) Ha várandós vagy, meg mindenféle zsiros krém jó, hogy nerepedezz be :)
2013. márc. 20. 07:06

Mandula olaj nagyon jó!

Illetve az Avonnak van egy kréme(lila színű, lótusz virágos), amiben makadámdió olaj van, az is nagyon jó.

2013. márc. 20. 07:01

Szerintem annak akinek a bőre hajlamos a csíkosodásra, genetikája olyan, az kenheti bármivel, csíkosodni fog ami majd az idő múlásával halványodik, de nyomtalanul nem tűnik el sose.

Persze ettől függetlenül nem ártasz vele, ha kenegeted, a bőr úgyis szárazabb a terhesség alatt.

2013. márc. 20. 06:56
Babaolaj!!! Tuti!! :)
5. kisj
2013. márc. 20. 06:28
Fissan nevű krémmel kentem és egy darab csík sem lett a hasamon.
2013. márc. 20. 05:56
en mar a terhessegem legelejetol kenegettem a pocakomat mandulaolajos testapoloval. minden nap. megusztam 1-2 csikkal, pedig hatalmasra nott a bendom! Szerintem ha mar vannak csikok, azt talan csak halvanyitani lehet, eltuntetni nem...
3. DorkaMoncsi (válaszként erre: 1. - Pico13)
2013. márc. 20. 04:47

Nekem semmi nem vált be. Van nem kevés csíkom.


Amúgy van akinek egy sima testápoló is beválik, van akinek az összes erre való kencefice egyike sem.

2013. márc. 20. 02:28

Sziasztok!

Kérem osszátok meg tapasztalataitokat velem ezekkel a kozmetikai termékekkel kapcsolatban!Nagyon nagy a választék, ezért döntésképtelen vagyok!

Egyébként nem tudjátok, ezek a narancsbőrre is jók?

Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. márc. 20. 02:26
Tud valaki jó terhességi csíkok elleni krémet/olajat?Kinek mi vált be?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook