Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Közeledik a vége? fórum

Közeledik a vége? (beszélgetős fórum)


15. syria (válaszként erre: 1. - Bb439e0ca9)
2013. márc. 23. 13:14

Az elég rossz jel, hogy mindig téged hoz ki hibásnak. :(

Ahogy írtad: hét végén (ami ugye most van) próbálj meg tiszta vizet önteni a pohárba.

Csak arra vigyázz, hogy ne légy ingerült, csak tudasd vele, hogy szerinted nem stimmel valami a kapcsolatotokban.

14. ittmost (válaszként erre: 13. - Bb439e0ca9)
2013. márc. 20. 21:16
Hátt..sajnos,igen,lehet,hogy közeledik a vége:( sajnálom
13. bb439e0ca9 (válaszként erre: 12. - Bb439e0ca9)
2013. márc. 20. 20:12
Nem egészen egy napot...
12. bb439e0ca9 (válaszként erre: 11. - Ittmost)
2013. márc. 20. 20:11
3 hónapig nem távban voltunk, most hetente 1 napot töltünk együtt.
11. ittmost (válaszként erre: 8. - Bb439e0ca9)
2013. márc. 20. 18:24
Végig távkapcsolat volt? Mennyit találkoztok?
10. 325d3a7c83 (válaszként erre: 9. - Csipkerózsika)
2013. márc. 20. 11:13
Igazad van. A másik meg az,amin meg én gondolkodtam el,hogy jól működik-e a kapcsolat?Megbíztok-e egymásban?Mert,ha igen,akkor magától az ember elmondja a másiknak mi a gondja,megbeszéli vele.Ha már úgy kell kiszedni,kierőltetni a másikból azt, akkor azt jelenti nem akarja megbeszélni, most bocsánat,hogy így fogalmazok: vagy nem tartja a másikat méltó félnek erre. Vagy,ha titkol éppen valamit, az sem túl jó.:( Ehhez ismerni kellene a kapcsolatot,és a feleket,hogy az ember okos tanáccsal tudjon segíteni.
2013. márc. 20. 08:16

Engem egy picit elgondolkodtatott a fórum címe.

Abból, hogy 2 hete ingerült valaki, még nem következik egyenesen a világ vége... Elég sok minden állhat mögötte, nyilván olyasmi, amiről nem akar vagy tud beszélni. DE az sem mindegy, hogy milyen a reakció az ingerültségére. Mert ha felháborodsz, ugyanúgy reagálsz, ahogy ő szólt, faggatod, noha láthatóan nem akar beszélni vagy épp mindenáron nyugtatgatni akarod, attól még sokkal ingerültebb lehet, mint volt.

És az biztos - már abból, hogy az egészről topic nyílt - hogy te nem tudsz belenyugodni, illetve elfogadni, hogy most épp ez van.

Szerintem szállj le a témáról egy kicsit és próbáld figyelmen kívül hagyni az ingerültségét. Lehet, ha tapintatos vagy, magától elmondja mi a baj, de ha nem, csak rontasz rajta. Ha durva stílusban beszél veled, akkor meg zárd rövidre a beszélgetést, ameddig megnyugszik.

8. bb439e0ca9 (válaszként erre: 7. - Képkovács)
2013. márc. 20. 06:57
13 hónapja.Én 26, ő 23.
7. képkovács (válaszként erre: 1. - Bb439e0ca9)
2013. márc. 19. 21:48
Mennyi ideje vagytok együtt? Hány évesek (kb.)?
2013. márc. 19. 21:44
Igen, hétvégén szeretnék vele komolyan beszélni. Szóval akkor gondoljátok, hogy még megmenthető a dolog igaz? :)
2013. márc. 19. 20:40
Lehet,hogy valamilyen más problémája van,esetleg más területen,nem a magánélet. Munkahely,anyagi gondok...akármi. Szerintem is Próbáljátok megbeszélni!
2013. márc. 19. 19:33
Beszélgess vele. Senki más nem tudja megmondani hogy mi a helyzet, csak ő.
2013. márc. 19. 19:00
Már a "normális" szótól is égnek áll a hajam! Normális???????????????
2. kisj
2013. márc. 19. 18:36
Ne beszélj neki butaságokat a telefonba és nem lesz semmi gond ;)
2013. márc. 19. 18:32

Megpróbálom röviden. Távkapcsolatban élünk a barátommal, egy nagyon szép, kölcsönös bizalmon és megértésen alapuló szerelemben. Eddig. Kb.2 hete valami megváltozott, türelmetlen velem, arrogáns, féltékeny. Ha rákérdezek,mi a baj, beszéljük meg normálisan, még ingerültebb lesz és mindig engem hoz ki hibásnak. A kérdésem az, hogy melyik verzió esélyesebb:

1. Kevésbé szeret, esetleg van valaki kilátásban.

2. Felőrölte a távolság, a kevés idő, amit együtt töltünk.

Ezt a két variációt neki is felvetettem, de még a kérdésemen is felháborodott. Azt mondja, ha nem szeretne, miért csinálná ezt így, ennyi nehézség ellenére? És nem érti az én aggályomat, vagy nem akarja...Egyre többet veszekszünk a telefonban. Viszont ha együtt vagyunk, csodálatos napot töltünk el, és imádjuk egymást. Mit tegyek? Segítsetek, kérlek! Nagyon szeretem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook