Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gázóra....gáz... járt már így valaki?! fórum

Gázóra....gáz... járt már így valaki?! (tudásbázis kérdés)

2013. márc. 20. 04:10
hogy a rokonaikkal töltsenek el egy kedves órát...
15. f3ce852bda (válaszként erre: 13. - Kristo_f)
2013. márc. 19. 18:26
A cifraság az volt, hogy miután befizettük, rá egy hónapra az eon régióigazgatója hivatalból ismeretségbe került a férjemmel ( egy nagy beruházás kapcsán) Elmondta neki, hogy jártunk , erre az volt a válasz, hogy kár, hogy kifizettük, mert nem kellett volna, de így már nem tud semmit tenni. Passz.
14. kristo_f (válaszként erre: 10. - Bársonyfüles)
2013. márc. 19. 18:10

Keressék meg a szak-ügyvédet!

Adott esetben az elmegy a vizsgálatra is, végén a szolgáltató fizet

Nem gondolnám hogy öregek matatnak a gázórán

13. kristo_f (válaszként erre: 12. - F3ce852bda)
2013. márc. 19. 18:09
Amindenét!!
2013. márc. 19. 17:50

7 éve történt. Jött egy fickó a gázórát lecserélni. Megnézte, a plombák sértetlenek voltak, szerinte egy helyen az órán volt egy leverődés, a férjem szerint nem volt... Készített egy jegyzőkönyvet a gázos, beleírta, hogy a plombák sértetlenek és épek. Az órán kívül festékleverődést lát. A férjem ráírta, hogy nem ért egyet, mert nincs leverődés. Elvitték az órát, egy hét múlva kaptunk levelet, hogy menjünk Szombathelyre, megnézhetjük, mikor szétszedik az órát. Nagy hó volt, Szombathely tőlünk 300 km... hát nem mentünk. Erre jött a levél, hogy annak ellenére, hogy a plombák sértetlenek és épek, az óra belsejében fémforgácsot találtak, ezért feltételezik, hogy belepiszkált valaki. Az amúgy is magas (a környezetünkben, ekkora házban nálunk volt messze a legnagyobb fogyasztás) fogyasztás ellenére feltételezték, hogy x m3-el többet fogyasztottunk, azt fizessük ki és még több százezer forintos bírságot kiszabtak. Megreklamáltuk, hogy többször leírták, hogy épek a plombák, nem is lehetett volna megbabrálni, hogy ne vegye le valaki a plombát, egyébként is amikor kb előtte 10 éve felszerelték, akkor sem szedték szét, hogy nem volt-e előtte is benne a fémszilánk... teljesen felesleges volt, elutasították és ki kellett fizetni a nem emlékszem pontosan, közel 300 ezret, különben kikapcsolják a gázt.

Megfogadtam: innét el nem visznek úgy órát, hogy ne legyen legalább két tanu jelen és ne készüljön videó felvétel róla. Ha kell, még ügyvédet is hozok, vagy rázárom a fickóra az ajtót, de ezt mégegyszer nem játszuk végig.

2013. márc. 19. 17:40
Annyiban különbözik,hogy karcmentesnek állapították meg,csak nem volt mérhető...
10. Bársonyfüles (válaszként erre: 9. - Kristo_f)
2013. márc. 19. 17:38
Nem velem történt,hanem egy IDŐS HÁZASPÁRRAL,akik rendesen,becsülettel fizették a számlákat.Sajnos már csak akkor tudtam meg,hogy mi van,miután elmentek a szerelők.Aláíratták velük a dobozt amibe elvitték...de egyre több ilyen esetet olvasok a neten,ami nem végződik jól.
2013. márc. 19. 17:31

A helyszinen papirdobozba kell csomagolnia a szerelőknek, rögzitve az óraállást jkv-n és a te aláirásodnak is ott kell lenni a doboz "zárópecsétén"

Mindenek elött fotók a gázórárol, plombákrol és részletes jegyzőkönyv

Anélkül ne engedd elvinni

Olvasd át

[link]

2013. márc. 19. 17:27
Én sok ilyen átverésről olvastam,de azt gondoltam,csak kacsa...:(
7. Bársonyfüles (válaszként erre: 4. - 6b006fc769)
2013. márc. 19. 17:25
Semmit..Azt,hogy nem működik,s ezért jegyzőkönyvet vettek fel.Nem volt megkarcolva,semmi baja nem volt,CSAK nem működik!!! DE MÍG FENT VOLT,MŰKÖDÖTT!
2013. márc. 19. 17:22
A mienk tekert...3 hó alatt 400 ezer forintnyit,és basszus,tökéletesen működött...nanááááááá:S
2013. márc. 19. 17:21
Hogy is?
2013. márc. 19. 17:19
Ők mit mondtak?
2013. márc. 19. 17:18
Nem volt megbabrálva a gázóra.12.-én még be is lett diktálva az elfogyasztott mennyiség,tehát működött az óra....
2013. márc. 19. 17:17

A szituáció a következő:

Jöttek,kicserélték a gázórát.Amikor az új felkerült,a régi készüléket "kipróbálták",aza leelenőrizték,hogy működik-e. Kiderült,hogy szerintük nem...PEdig benne van a számlálóban az elhasznált köbméter.Ilyenkor mi a teendő?

2013. márc. 19. 17:14
Gázóra....gáz... járt már így valaki?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook