Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem vagyok boldog vagy csak nem tudok az élet nehézségeivel megbirkózni? fórum

Nem vagyok boldog vagy csak nem tudok az élet nehézségeivel megbirkózni? (beszélgetős fórum)


27. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 6. - PassionGirl23)
2013. márc. 24. 09:06
Mióta vagytok együtt? A kapcsolat elején milyen volt a pasi veled? Ha meg stresszesek vagytok, pontosan az lenne a lényeg, hogy nehogy eltávolodjatok egymástól, hogy közösen kiruccantok valahova pihenni, szórakozni, lazulni. Ez lehet akár otthon is a négy fal között, kis közös házi wellness, pihenés. De ő azzal tisztában van, hogy nem jó neked a szex? Ez is rányomhatja a bélyegét köztetek, mert ugye a pasik nagyon hiúk ilyen téren.
2013. márc. 24. 01:28
Próbáltam már többször beszélgetni vele, de úgy érzem hogy veszi észre azt amin én megyek keresztül. Mármint több mint féléve nem láttam a családom, barátaim nincsenek, a szex is úgy ahogy problémás... Most jobb valamivel a helyzet, de a baj, hogy tudom nem sokáig. Sokszor stresszelem magamat amiatt, hogy válasszak a családom és a jelenlegi életem között. Nehéz külföldön élni, mert itt anyagilag sokkal de sokkal jobb, amíg Magyarországon pedig a család. Egy pár célt kitűztem magamnak, mint ahogy tanácsoltátok! :)
25. ittmost (válaszként erre: 18. - PassionGirl23)
2013. márc. 20. 19:10
haldoklik a kapcsolat:(
24. ittmost (válaszként erre: 20. - 5bcf1b7c01)
2013. márc. 20. 19:09
:D jó,és igaz
23. 973d9d6ecf (válaszként erre: 20. - 5bcf1b7c01)
2013. márc. 19. 17:53
Ez nagyon jó...
22. kszb (válaszként erre: 1. - PassionGirl23)
2013. márc. 19. 17:52

honvágy + párkapcsolati válság....

Hogy mit tegyél? Azt neked kell érezned! De vmerre lépned kell, mert ez, így, felőröl.

21. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 18. - PassionGirl23)
2013. márc. 19. 13:51
Amit egy jó szeretkezéssel nem lehet elintézni, azt nem lehet elintézni! :D
20. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 18. - PassionGirl23)
2013. márc. 19. 13:48
Van egy régi mondás; ha nem megy a kupleráj, festess ki. Ha azután sem, akkor le kell cserélni a személyzetet!
19. 35b1fcdad2 (válaszként erre: 18. - PassionGirl23)
2013. márc. 19. 13:44
Ne haragudj ha ezt írom, de én beszélnék párommal és ha nem változna én változtatnék.önkínzásnak nincs értelme.sok sikert szia
2013. márc. 19. 13:42
Nagyon köszönöm a hozzászólásokat! Igazatok van, túl sokat gondolkodom olyan dolgokon melyen helyén való! A problémánk forrása, vagyis egyik forrása a szexuális élet! Nem igazán javul :/ Ezért is érzem magam szinte egy kis pontnak... Ráadásul egy kedves típus vagyok, mindenkinek adok, segítek es mindenki csak vesz tőlem, senki sem adja, kivéve a nővéremet. Érzem hogy sokszor annyira ideges vagyok, hogy nem ismerek magamra, szinte görcsösen.
2013. márc. 19. 13:34
Persze a fiatalemberrel sem ártana elbeszélgetni, hiszen az életet kell élni, nem a sorsot. A mókuskerék meg kinek jó? Dolce vita!
2013. márc. 19. 13:29

A nônek meg kell/ene tanulnia egyedül élni... úgy élni, hogy szinte mindent tudjon intézni a férfi nélkül. Elromlott a gáz/villany, ajtôzár/tv, stb? Telefon, szerelô, fizet, mehet tovább...

Ha adódik mindezek tetejébe a szerelem, akkor teljes az élet. De ne omoljon össze az életünk nélkülük. A nap ugyanúgy süt le ránk, a virágok nyílnak, a madarak dalolnak... az életnek így is lehet és kell örülni. Nem vagyunk árvák, hajléktalanok, munkanélküliek, rongyosak, vakok, nyomorékok, süketek, rákosok, stb.

15. e1ed28080e (válaszként erre: 14. - 5bcf1b7c01)
2013. márc. 19. 13:21
Milyen igaz. Sajnos én is nagyon sokat gondolkozom, fölösleges. Pont nekem is ilyen letargikus hangulatom van. Egyik héten minden szuper, a másik héten, meg világfájdalmam van. Nem tudom, mi lenne a megoldás.
2013. márc. 19. 13:13

Mi, nők annyit tudunk gondolkodni

feleslegesen. Már előre aggódunk

olyan dolgok miatt, amik meg sem

történtek. És persze rágódunk a

múlton is, ami már rég elmúlt. Egy

olyan álomvilágban élünk, ahol a

dolgok már, vagy még nem léteznek, s

közben elszalasztjuk az egyetlen

lehetőségünket: a jelent.

13. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 7. - PassionGirl23)
2013. márc. 19. 13:11

Az illatos fürdôn, az illatmécsesig, mézes vacsoraig, szép-különleges ágynemûig bármi, amit szívesen látsz, érzel magad körül...

A párkapcsolati probléma nehéz...ha mellette egyedül érzed magad... tulajdonképpen gyökértelenül; van némi honvágyad, erre még az idegenérzés...

12. patapucs (válaszként erre: 1. - PassionGirl23)
2013. márc. 19. 13:05

A probléma, hogy egyedül érzed magad - szerintem.

Miket csinál még a párod a játékon kívül? Miért nem próbálsz meg részt venni benne?

Korábban mit csináltatok amikor együtt otthon voltatok? Lehet, hogy jót tenne, ha megpróbálnál beszélni vele erről. Azon túl, hogy a jó dolgokra kellene megpróbálni koncentrálni (akár elolvasni egy pozitív gondolkodásról szóló könyvet), miért nem szerveztek közös hétvégi programot? Régen is otthon ültetek?

Sportolás esetleg vagy egy tanfolyam? Sokszor olyan helyen köt az ember barátságot, ahol nem is számít rá. Vagy egy klub féle, ahol az ottani magyarok időnként összejönnek??

11. 7adb785833 (válaszként erre: 1. - PassionGirl23)
2013. márc. 19. 13:03

szia..


próbálj meg valami szórakozást keresni..valami olyat ami boldoggá tesz.

az ember tulajdonképp bárhol boldog tud lenni..bárhol..ha akarja.


ha nem vagy boldog a kapcsolatodban tegyél ellene,ne törődjél bele.beszéld meg a pároddal,hogy Neked ettől több kell,többre vágysz.ha már párja van az embernek ne kelljen már egyedül lennie.

ha meg egyedül akarsz lenni akkor meg nem kell partnerkapcsolat.

tulajdonképp akkor mi köt össze benneteket?


szedd egy kicsit magad össze..verjél lelket magadba,ne hagy el magad.hidd el sikerülni fog,csak akarnod kell!

10. PassionGirl23 (válaszként erre: 8. - D71ef05a8e)
2013. márc. 19. 13:01
Vannak más problémák is. De nem tudom hogy köze lenne e hozza.
9. PassionGirl23 (válaszként erre: 5. - Cucicsillag)
2013. márc. 19. 13:00
Próbáltam vele már többször beszélni, azt mondja hogy mert nincs hobbim. Sportolni nem járok el, most akarom elkezdeni a fitnesz terembe járni .
8. d71ef05a8e (válaszként erre: 1. - PassionGirl23)
2013. márc. 19. 12:59
ha nincs közös témátok a pároddal, akkor ez a probléma. Van nyilván más nehézség is, de én úgy gondolom, azokat le tudnád győzni (otthontalanság érzése pl.), ha a kapcsolat kielégítő lenne.
7. PassionGirl23 (válaszként erre: 4. - 5bcf1b7c01)
2013. márc. 19. 12:59
Ez nagyon jo ötletnek tűnik. Mindenképp megpróbálom. Köszönöm
6. PassionGirl23 (válaszként erre: 2. - EzotErika)
2013. márc. 19. 12:58
Igen, távol érzem magam tőle... Hétköznap keveset talizunk, mert műszakban dolgozom. Hétvégén pedig játszik. Próbáltam már megbeszélni, azt mondja hogy stresszes stb. En is az vagyok, kemény munkám van, de sosem panaszkodom.
5. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - PassionGirl23)
2013. márc. 19. 12:58

Kicsit be vagy fordulva...:-/

Kell a tarsasag minden embernek, a baratok es az,hogy kbeszelhesse magabol a gondolatait,erzeseit:)

Paroddal mindenkeppen beszelned kene,mert ez igy nem oke!

Sportolni nemjarsz el? Hatha ott talasz vkit/vkiket.

2013. márc. 19. 12:55

Akkor ideje lenne mérleget készíteni.

Mid van (munka, társ, stb.), és mit szeretnél? Szórakozás, hobbi, kirándulás, mozi, sport, könyv, múzeum, egy jó fagylalt, sütemény szép helyen, stb. Bármi, ami célt ad, jó érzéssel tölt el. Szeretgesd magadat, a lelkedet...

3. 35b1fcdad2 (válaszként erre: 1. - PassionGirl23)
2013. márc. 19. 12:53
Ezt hívják úgy, hogy párkapcsolatban magányos vagy.Próbáljátok ezt megbeszélni,hogy neked több figyelem kell, és próbálj barátkozni
2013. márc. 19. 12:52
Eltávolodott tőled a párod? Nem akar már veled beszélgetni, veled programot csinálni?Jól érzem a soraid alapján?
2013. márc. 19. 12:46
Sziasztok! Segítségre van szükségem! Mostanában annyira le vagyok törve, kedvetlen, néha bántó vagyok... Nem tudom az igazi okát. Mindennap sirhatnékom van, sokszor sírok is. Külföldön élek, párom külföldi. Nincs senkim itt akivel néha el tudok beszélgetni. Munkahelyen időm nem nagyon van társalogni, de azért van egy két jó fej akikkel néha beszélgethetek.. De nem olyan, mint egy rokon vagy barát. A lényeg, hogy nem találom a helyem úgy érzem, már Magyarországon sem lennék boldog én nem tudom.. Nagyon sokat vagyok egyedül. Hétvégén párom legtöbbször játszik, vagy egyéb dolgokat csinál. Szinte nem nagyon van közös témánk.. Mi a probléma? Mit tegyek? Tanácstalan vagyok:/

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook