Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek a Szulejmán c. török filmsorozatról fórum

Mi a véleményetek a Szulejmán c. török filmsorozatról (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... ❯❯
2015. márc. 4. 17:57

2015.március.04. 113-dik magyar rész,60-dik török rész befejezése,21:20-22:20h:


Hürrem el akarja távolítani Máhidevránt,ezért ravasz tervet eszel ki.Gül aga segítségével tőrbe csalják Fidan asszonyt.A Válidét használják fel tervükhöz,de Hatidze átlátt majd a terven.Hürrem a szultánál van amikor Hatidze és Máhidevrán belép és meglepődik mikor az incidenst meg sem emlitik helyette Nigar eltávolitását kérik.Ibrahim kidobatja a palotából Gül agát.(Nagyon vicces lesz).

Fatma mikor megtudja hogy más megy helyette Musztafával megöli a lányt.Ibrahim megbizza Matrakost gondoskodjon Nigarról.A hárem élén Máhidevrán öntelten úgy dönt beköltözik a Válide lakrészébe és nem vár amig a Válide meghal,emiatt nagy veszekedés tör ki.

A palotába Shirin asszony érkezik ruhákat árul és Hürremel akar beszélni.Majd látjuk amint Hürrem találkozik a hallotnak hitt Gülsahhal.

2677. 46f2f563a1 (válaszként erre: 2669. - 46f2f563a1)
2015. febr. 24. 21:38

2015.február.25. 112-dik magyar rész,60-dik török rész közepe(az előző tartalom érvényes most is mivel nem adták le a feléig.Csak néhány mondatott tennék hozzá:Iskender egy vallási vezetővel tesz keresztbe Ibrahimnak.A Válide állapota ismét rosszabbra fordúl.Musztafa Maniszába megy és nem érti Máhidevrán miért nem tart vele.

21:15-22:35h

2015. febr. 21. 08:13

Mert ennek a fórumnak a címe rosszul lett írva!!

Helyesebb lenne: Mi a véleményetek a reklámokról, amelyek a Szulejmán-film részleteivel vannak tele-tűzdelve???


De már valóban ugyanez megy szinte minden magyar adón indított sorozattal. A filmek már szinte élvezhetetlenek, akár melyik sorozatról is lenne szó!

2015. febr. 21. 00:51
Szokásos rinya, de egy ideje olyan töredékrészek vannak csak, hogy szinte nem is történik semmi... eddigis reklámmentesen néztem vissza a neten, de már csak két-háromhetente fogom, hogy megint az az érzésem legyen, hogy "na most leülök kifújni magam" ... már a heti piacos szulejmánsütimmel sem végzek egy rész alatt!!!! grrrröiufjovceujhbcfiuejhgxfo
2674. 96c7e4d0bf (válaszként erre: 2671. - Bubulina)
2015. febr. 18. 20:07
akkor jó! :)
2673. ancsika688 (válaszként erre: 2672. - Ancsika688)
2015. febr. 18. 19:59
Nem olvashatok állandóan Nietzsche-t, nem nézhetem mindig a NatGeo_t,és a Discovvery-t.Kell a kikapcsolódás is.
2672. ancsika688 (válaszként erre: 2670. - 96c7e4d0bf)
2015. febr. 18. 19:54

Én akkor is szeretem nézni.

Lehet,hogy már elbutultam...:)))

2671. Bubulina (válaszként erre: 2670. - 96c7e4d0bf)
2015. febr. 18. 17:09
Ez inkább mese felnőtteknek!:D
2015. febr. 17. 14:50
népbutító sorozatok..
2015. febr. 17. 13:45

2015.február.18. 111-dik magyar rész,60-dik török rész fele,21:15-22:50-ig (de közben hírek is lesznek):


Gülsah továbbra is próbál vissza kerülni Máhidevránhoz sikertelenül.Máhidevrán mértéktelen költekezésbe kezd,emiatt bajba is kerül.Szulejmán Gülfemet nevezi ki a hárem élére és kincstárnoknak,de továbbra is Máhidevráné a legmagassabb pozició.Hürrem megragadja az alkalmat hogy Máhidevránt még rosszabbnak tüntese fel.Gül agával felbérlik Fidán asszonyt hogy csavarjon egy kötelet a Válide nyaka köré mintha meg akarná fojtani és amikor rajta kapják mondja azt hogy Máhidevrán küldte.Ezt a tervet átlátják és Gül agát kidobják a palotából.Fatma rámászik Musztafára ám később mégsem őt küldik éjszakára hozzá ezért bosszút áll.Gülsah kihalgatja amikor végre Nigar elmondja Ibrahimnak hogy terhes de még mielőtt beárulhatná Hürremnél,Gülsahot eltünteti Ibrahim(nem hal meg).

Iskender cselebi megpróbálja befeketiteni Ibrahimot sikerrel,majd titokban találkozik Hürremel is.

2668. ketrintintin (válaszként erre: 2664. - Tutukam)
2015. febr. 13. 22:05
Szerintem is. De Hürrem megmondta Szulejmánnak is, hogy ez lesz. :D Amúgy Hürremnek igaza volt, mármint abban, hogy Mahidevran továbbra is furkálódik ellene, olyan módszerekkel, amik eddig is hatástalanok voltak, pedig a Valide agyafurtabb asszony nála. Amúgy sajnálom szegényt (mármint Validét), épp mire kezdtem jobban megkedvelni.. ez lett vele :/
2667. ketrintintin (válaszként erre: 2662. - Tutukam)
2015. febr. 13. 22:02
Meg is érdemli, hogy kitúrják, mert bizonyítja majd, hogy alkalmatlan erre.
2015. febr. 12. 18:09
(119.rész-2015.04.15) amikor fordul a kocka : [link]
2665. stokimagdi (válaszként erre: 2663. - 46f2f563a1)
2015. febr. 12. 18:07

:D

Már alig várom, már Isten tudja hányszor megnéztük azt az előzetest, Hürrem monológját.

Elképesztően jóóóóó, beleborzong az ember !!!

2664. Tutukam
2015. febr. 12. 08:16
Hát meglepődtem. Utálatos húzás volt megpróbálni eltávolítani Hürrem szolgálóit.
2663. 46f2f563a1 (válaszként erre: 2662. - Tutukam)
2015. febr. 11. 23:37
Máhidevrán nem lett a Válidé,csak átmenetileg ő vezeti a háremet.Nem sokáig,hamarosan Hürrem kitúrja majd és a Válide temetésének másnapján már Hürrem lakik a Válide lakrészébe majd.
2662. Tutukam
2015. febr. 11. 23:08
Most komoly? Mahidevran lett a valide? Láttam pár rèszt arabul ott Hürrem vezette már a háremet. Hát kiváncsi vagyok hogy fog alakulni.
2015. febr. 10. 23:00
Egy részt se láttam belőle.
2015. febr. 10. 22:57

2014.február.11. 110-dik magyar rész,59-dik török rész (teljes),21:15-22:30h:


Válide magához tér,de nem tudd mozogni,sem beszélni visszont a szemével komunikál.Gülfem elmondja neki mi történt és engedélyt kér hogy Máhidevrán vezesse a háremet.Nigart hivatja a szultán.Nigar azt hiszi hogy rájött a viszonyára Ibrahimmal,de valójában a szultán csak magasabb posztra akarja kinevezni.

Máhidevrán első tette,hogy bezáratja Gül agát,a háremben megfenyegeti a lányokat hogy áljonak mellé,Hürrem szolgáit elveszi.Hürrem először a szultánhoz megy majd Máhidevránhoz és követeli a szolgáit.Hatidze meghalja a vitát és közbe lép.Fatma rámászik Musztafára.Ibrahimot szenbesiti a szultán a trónon tett kijelentéseivel.

Fatma megtámadja Gülsahot.Ibrahim megtudja hogy Nigar terhes.Hatidze kiborúl mert Máhidevrán megünnepli a háremben a kinevezését,még az anya súlyos beteg.

2015. febr. 10. 12:25
Helló! :)) Nem jött be .. az összes ismerősöm odavan érte egytől egyig. :D Nem értem ..
2658. ketrintintin (válaszként erre: 2656. - N.Eszter)
2015. febr. 10. 12:20
Egyébként meg Szulejmán szerintem azért tette magát túl rajta olyan "könnyen" mert bár Hürrem azt hitte, az uralkodó is szerelmes a hercegnőbe, szerintem nem volt az. Olyan érzései biztosan nem voltak felé, mint amit Hürrem iránt érzett. Szerintem egyszerűen csak vonzónak találta, ő volt a "tiltott gyümölcs", aztán miután megkapta, már annyira nem érdekelte, meg végülis politikai ügyek miatt tartotta maga mellett a hercegnőt. Nem hiszem, hogy túlzottan el akarta volna mélyíteni vele a kapcsolatát.
2657. ketrintintin (válaszként erre: 2656. - N.Eszter)
2015. febr. 10. 12:18
Hürrem eredeti ötlete az volt, hogy pestissel megfertőzik, mert akkor senki nem gyanakodott volna rá, hisz amúgy is voltak már fertőzöttek a palotában. Nigar asszony viszont Ibrahim parancsára mérget tett az ételbe, amit Isabella szolgálója fogyasztott el, így ő meghalt, de a hercegnő életben maradt. Hürrem nagyon mérges lett, mert ha kitudódott volna az eset, mindenki őt gyanúsította volna. Ezért megparancsolta Nigarnak és Gül agának, hogy tüntessék el őket a palotából, tehát igen, a tengerbe dobták őket. Ezek után én se nagyon értem az egészet, mert Ibrahim tudta, hogy Hürrem megszabadult tőlük, de nem jelentette senkinek, gondolom mert tudta, hogy az uralkodó nem hinne neki. Bár Mahidevran meg mindenki más is Hürremet gyanúsította, Szulejmán azt mondta, hogy majd kideríti, hogy bűnös-e és ha az, akkor megkapja a büntetését. Ezt pedig úgy derítette ki, hogy magához rendelte Hürremet, és elmagyarázt neki, hogy szeretné, ha a családja is tisztában lenne azzal, hogy nem fogja eltűrni, ha valaki szembeszegül vele vagy a háta mögött kavar, mert érezniük kell a tettek súlyát. Megragadta Hürrem torkát, aki még akkor is megesküdött arra, hogy szereti őt és ehhez az egészhez nincs köze (végül is közvetlenül nem is volt, mert nem ő tette a mérget az ételbe) és az uralkodónak ez elég volt. Amúgy szerintem utána azért nem tulajdonítottak ennek akkora jelentőséget, mert mindenki úgy hitte, hogy a hercegnő és a szolgálója megszöktek, nem pedig meghaltak. Még Ibrahim is ezt mondta, meg elég furcsán vette volna ki magát az, ha az uralkodó asszonyát gyilkosággal vádolja meg bizonyíték nélkül. A másik meg, hogy Isabella alapból kitalált szereplő volt (legalábbis ahogyan a sorozatban megjelenik, nem hiteles, de tény, hogy létezett egy ilyen nevű kasztíliai hercegnő) meg a valóságban Szulejmán még sokkal jobban szerette Hürremet, mint ahogy azt a sorozatban látjuk. A sok kavarás, meg rivális ágyasok inkább csak azért vannak benne a sorozatban, hogy fenntartsák a nézők érdeklődését és "izgalmasabb" legyen az egész.
2656. N.Eszter
2015. febr. 9. 22:49

Már régebbi dolog, de a spanyol hercegnő eltűnése nagyon kurtán-furcsán történt. Szulejmán másnapra el is felejtette, pedig nagyon hetyegett vele.

elvitték és bedobták a tengerbe, vagy hogy szabadult meg tőle Hürrem?

2015. febr. 9. 21:39

A következő, 110. rész hivatalos ismertetője:


A valide magához tér, de képtelen kapcsolatba lépni a környezetével, és nyaktól lefelé mozgásképtelen. A törvényeknek megfelelően az uralkodó Mahidevrant nevezi ki a hárem vezetőjének, amíg a valide felépül. Hürrem kétségbeesve tiltakozik, biztos benne, hogy őt és gyermekeit támadni fogják. Aggodalma beigazolódik, amikor Mahidevran minden lányt elküld mellőle, és Gül agát is sikerül eltávolítania. Hatidzse azonban közbelép. A birodalom a keleti hadjáratra készül, mert a díván gyűlése úgy határoz, csak így vethetnek véget az ottani lázongásoknak.

2015. febr. 9. 00:07
15 meglepi kép a naplóba ! :-)
2653. stokimagdi (válaszként erre: 2651. - 46f2f563a1)
2015. febr. 4. 08:48
Köszi Lipe !
2015. febr. 3. 19:49

2015.február.04. 109.dik magyar rész,58.dik török rész második fele,21:20-22:50-ig,de 22:20-kor gyors híradó közben.:


Nigart Válide bezáratta,de Gül aga megszökteti.Nigar haza siet és elmondja Daje asszonynak mi történ,hogy a Válide rájött a viszonyra.Ibrahomot Szümbül tájékoztatja,hogy Nigart Válide bezárata,de Nigar eltünt.Ibrahimnak azzonal világos mi történt,hívatja Matrakost.Matrakos elmegy Nigarhoz,hogy pakolja össze a holmiatt mert Ibrahim arra útasította vigye őt el a városból és elmondja hogy Válidevel mi történt.Daje vissza akar térni a palotába Nigarral de nem akarják beengedni.Hürrem segítségével Daje vissza térhet a Válidét ápolni.A hárem élére Máhidevrán kerül aki rögtön Hürrem ellen fordúl.

Musztafa Maniszába készül.Fatma elmondja Máhidevrának hogy Gülsah verete meg Daje asszonyt.Máhidevrán ezért Gülsahot a régi palotába akaeja küldeni kiházasitásra,de Gülsam Hürremhez fordúl majd később meghalja Nigart hogy terhes.A Válide kinyitja a szemét de mozogni,beszélni nem tudd.

2651. 46f2f563a1 (válaszként erre: 2650. - Stokimagdi)
2015. febr. 3. 19:10

Hürrem tervét teljesíti ép Gül aga,megöl egy ágyast majd az állítja hogy Máhidevrán adta ezt az útasítást.Ibrahim persze nem hisz neki.

Ibrahim hivatja Gül Agát. Elmondja, hogy Mahidevran képtelen lett volna ilyen tervet kieszelni, ráadásul Nigar látott mindent, hogy becsapták Fiden Hatunt, hogy menjen Valide szobájába és látta, mikor megölte azt a háremhölgyet, aki velük összedolgozott. Ibrahim döntése szerint Gül elhagyja a palotát


Ha a teljes rész magyarúl szeretnéd elolvasni keresd fel a www.nodola.blogspot.hu blogot.Itt az összes évad minden részét megtalálod leírva magyarúl. : - )

2015. febr. 1. 19:04

Kedves Lipe ! Gül agát miért küldik el a palotából?


( 60. bölüm )

2649. Cippora (válaszként erre: 2648. - Ketrintintin)
2015. jan. 31. 14:40

Nekem már ez a hisztérikussága sem tetszett ami volt...jobban illik Nigar hozzá,mondjuk Nigart sem értem,hogy mehetett ebbe bele...


Amúgy facebookon ezt olvastam:


"Minden jel arra utal hogy azt RTL Klub megvásárolta a harmadik évadot, a negyedik évadról eddig semmi tudomásunk sincs!

Harmadik évad promo képek az RTL hivatalos oldalán:

[link] "

❮❮ ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook